You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Ваша корзина пуста!

Beyond


Розроблено для iPhone*, зроблено для Вас!

*встановивши додаток із Google Play market ви можете користуватися всіма перевагами BEYOND™ на Android смартфонах

 

BEYOND™. ЖИТТЯ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ

Новий слуховий апарат від Widex. Ви можете насолоджуватися найкращим, що може запропонувати життя. Жоден інший слуховий апарат, розроблений для iPhone, не звучить так добре, як BEYOND™. 

WIDEX BEYOND™ є найкращим в світі слуховим апаратом для iPhone. Завдяки кільком способам підключення через Bluetooth, комунікаційні пристрої Widex DEX™ та індукційної котушки, навколишній світ буде звучати ще краще. Додаток BEYOND для iOS i Android забезпечує швидку і зручну навігацію за допомогою інтуїтивно зрозумілих команд і екранів. Додайте своє місце розташування, наприклад, ваш улюблений ресторан, і BEYOND запам'ятає точні настройки для наступних відвідин, персонально для вас. За допомогою програми знайдете ваші слухові апарати в будь-який час і в будь-якому місці.

 

ЛЕГКЕ НАЛАШТУВАННЯ ІЗ BEYOND™ APP

  • Регулюйте гучність кожного слухового апарату окремо
  • Обирайте якість мови та комфорт прослуховування
  • Регулюйте спрямованість мікрофонів

 

СЛУХАЙТЕ МУЗИКУ ТА ПЕРЕГЛЯДАЙТЕ УЛЮБЛЕНІ ФІЛЬМИ ДОВШЕ

Слухові апарати BEYOND™ підтримують бездротовий стереопотік аудіо у високій якості  безпосередньо з вашого iPhone або з телевізора за допомогою пристрою TV-DEX. Функція потокового аудіо надає можливість продовж декількох годин насолоджуватися улюбленою музикою або звуками фільму.

КРИСТАЛІЧНО-ЧИСТИЙ ЗВУК У ВСІХ АКУСТИЧНИХ СИТУАЦІЯХ

Слуховий апарат BEYOND™ забезпечує неперевершену якість звуку. Він оптимізує звук залежно від вашого оточення та від умов прослуховування: слухові апарати працюють для вас незалежно від того, де ви знаходитесь.

ПОКРАЩЕНА НА 30% РОЗБІРЛИВІСТЬ МОВИ У ВІТРЯНУ ПОГОДУ

Менеджер SMARTWIND у слуховому апараті BEYOND™ має найкращий алгоритм зниження шуму вітру серед всіх виробників слухових апаратів. Це значно зменшує шум вітру, а також збільшує розбірлевість мови.

ДОВШИЙ ЧАС РОБОТИ

Слухові апарат BEYOND™ розроблені спеціально для вимог бездротового підключення, розраховані на менше споживання енергії та на довший час роботи. Це означає, що ви можете змінювати батареї слухового апарата рідше.

 

BEYOND™ – на 20% більше задоволення.

 


В данной категории нет товаров.