You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Ваша корзина пуста!

Radiant

В данной категории нет товаров.


ДІАМАНТОВО ПРОЗОРИЙ І ЧИСТИЙ ЗВУК

Перший слуховий апарат, побудований на платформі Extend, Radiant продовжує наше прагнення покращувати повсякденні звуки. Інтегрована інтелектуальна технологія Radiant активно знаходить, фільтрує та точно налаштовує звуки, які ви хочете почути. Завдяки параметрам персоналізації, бездротовому з’єднанню та літій-іонним акумуляторам у вибраних стилях, Radiant дозволяє максимально використати кожну мить.

 

ПРИРОДНИЙ ЗВУК

“Відчуйте силу чіткого, природного спілкування”
Система підсилення Radiant забезпечує чистіший і зрозуміліший звук. Це покращує якість звуку в різних середовищах прослуховування, щоб вам було легше чути.

РОЗУМІННЯ МОВИ В ШУМІ

“Використовуйте важливі моменти якнайкраще”
Шуми можуть надходити з будь-якої точки ландшафту для прослуховування. Удосконалений спрямований мікрофон і системи шумозаглушення Radiant зберігають фокус розмов навіть у шумному середовищі.

ПРОСТОТА В УСЬОМУ, ЩО МИ РОБИМО

“Створіть персоналізований слух”
Radiant пропонує більше можливостей налаштування, ніж будь-коли раніше, а також літій-іонну акумуляторну батарею для прослуховування протягом усього дня.
Легко підключайтеся до iPhone ® і сумісних пристроїв Android ™ за допомогою нашої подвійної радіосистеми з 2,4 ГГц Bluetooth ® Low Energy для прямої потокової передачі звуку та легкого налаштування параметрів за допомогою програми SoundLink 2.

 

МУЗИКА 

“Налаштуйтеся на улюблені пісні”
Програма SmartMusic Pro від Radiant підсилює музику не так, як мову, тому ви можете насолоджуватися кращим досвідом прослуховування зі слуховими апаратами під час прослуховування музики.

БЕЗДРОТОВИЙ ЗВ’ЯЗОК

“Нічого собі бездротовий зв’язок!”
Radiant — це слуховий апарат, створений для iPhone, який тепер пропонує користувачам iPhone і iPad можливість спілкуватися в режимі «вільні руки», щоб зробити дзвінки більш зручними та комфортними.* Radiant також є першим пристроєм Sonic, який підтримує пряме потокове аудіо на сумісних пристроях Android™.**
* Потрібен 2,4 ГГц BLE. Доступно з прошивкою Radiant 1.3 і вибраними моделями iPhone і iPad.
**Для отримання додаткової інформації про сумісність натисніть тут.

 

СТИЛЬ, ЩО ВИДІЛЯЄТЬСЯ

“Виберіть одну з чотирьох елегантних завушних моделей п’яти рівнів продуктивності, які забезпечують захист від пилу та води IP68”

“Підкресліть свій стиль”
Витончений і витончений Radiant доступний у шести елегантних кольорах, тож ви справді можете зробити його своїм.

Radiant також доступний у п’яти внутрішньовушних варіантах. Виберіть із п’яти рівнів продуктивності та п’яти кольорів відповідно до ваших особистих уподобань.

 

ДОДАТКИ ТА АКСЕССУАРИ

 

        Додаток SoundLink 2 контролює гучність, відстежує заряд акумулятора та багато іншого.
Додаток SoundLink Connect пропонує можливості віддаленого налаштування за допомогою сумісного смартфона або планшета.       
SoundClip-A дозволяє транслювати звук у стереофонічному режимі, приймати мобільні дзвінки без використання рук зі смартфонів Android тощо.
Адаптер TV-A відтворює телевізійне аудіо безпосередньо на слухових апаратах.
Пульт дистанційного керування RC-A регулює гучність, програми та джерела підключення.
Настільний зарядний пристрій - забезпечує безконтактну зарядку слухових апаратів Radiant miniRITE TR і miniBTE TR.
Зарядний пристрій Plus - забезпечує зручне заряджання, коли ви не вдома, за допомогою вбудованого блоку живлення.
CROS/BiCROS - для односторонньої глибокої втрати слуху передавач Sonic CROS MNR TR вловлює звук із вуха з поганим слухом і бездротовим способом передає його на приймач Radiant, який носить користувач на вусі з кращим слухом.