You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
 • Ваш кошик порожній!

Беруші Alpine SleepSoft

600 грн
 • Виробник: Alpine Hearing Protection, Netherlands
 • Модель: 90633
 • Наявність: Немає у наявності
 • Колір: білий
 • Матеріал: AlpineThermoShape™
 • Країна виробництва: Нідерланди

Суперсучасна модель беруш

Двадцять років досвіду дозволили Alpine розробити досконалу нову модель беруш. Дуже добре продумана і ретельно протестована форма берушей, забезпечує природне рівномірне зниження шуму і відмінно підійде для кожного.

ALPINE ACOUSTIC FILTERS ™ - УНІКАЛЬНА СИСТЕМА ФІЛЬТРІВ

Спеціальні акустичні фільтри SleepSoft зменшують різкі і шкідливі шуми, які заважають хорошому сну вночі. Хропіння і шум навколишнього середовища блокується, що дозволяє більшості людей легко заснути і насолоджуватися безперервним сном. Спеціальні фільтри запобігають почуття ізоляції від зовнішнього світу. Звуки будильника, дверний дзвінок, сигналізація, або плач дитини залишаються досить чутним. SleepSoft беруші підходять для використання в домашніх умовах або під час перебування в готелі або в поїзді.

ЧИ  НАДАЮТЬ БЕРУШІ SLEEPSOFT МАКСИМАЛЬНИЙ ЗАХИСТ?

SleepSoft беруші мають середнє загасання шуму (SNR) 25 дБ. Дративливі звуки будуть приглушені, тому засипання буде легше і вони легко запобігають пробудженню. Ви все ще будете в змозі почути дещо з вашого оточення, наприклад, ви все ще будете в змозі почути звуки тривоги або ваших дітей.

Звук хропіння має дуже високий рівень інтенсивності. Повністю заглушити хропіння неможливо, з тієї причини, що частина звукових коливань надходить завдяки кістковій провідності.

Суперм'який матеріал ALPINE THERMOSHAPE ™

Спеціальна конструкція SleepSoft забезпечує додаткове ослаблення шуму і дуже зручну посадку в вусі - завдяки унікальному AlpineThermoShape матеріалу. Цей матеріал адаптується до форми ваших вух, таким чином, беруші прекрасно підлаштовуються за формою вуха. Відсутність тиску на вуха. Не містить силікону, таким чином, не викликає ніяких алергічних реакцій.

SOFT ФІЛЬТРИ - ВИКЛЮЧНО ЗРУЧНО

SleepSoft є єдиними берушами для сну, оснащені супер м'якими фільтрами.

ALPINE ОЧИСНИК

Alpine розробила простий у використанні для очищення інструмент для видалення вушної сірки з беруші. Підтримуючи беруші в чистоті, вони продовжують працювати оптимально і довше.

Догляд

Тривалість життя берушей залежить від частоти використання. Підтримка берушей в чистоті продовжує термін служби. Беруші можна мити теплою водою з милом.

ВИРОБНИЦТВО НІДЕРЛАНДИ

Конструкція засобів захисту органів слуху Alpine є ексклюзивним Dutch Design. Все беруші і фільтруючі системи виробляються в Нідерландах.

ВМІСТ УПАКОВКИ

 • Пара універсальних термопластичних берушей для захисту органів слуху
 • Два акустичних м'яких фільтра
 • Alpine очищувач
 • Пластиковий кейс для перенесення

Опис
Колір білий
Матеріал AlpineThermoShape™
Країна виробництва Нідерланди

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший