You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Ваш кошик порожній!

Бездротовий стример Bernafon Soundgate 3

6250 грн
  • Виробник: Maico (Demant), Italy
  • Модель: 21403
  • Наявність: На замовлення
  • Країна виробництва: Польща
  • Гарантія: 12 місяців

SoundGate 3

Серце бездротової системи Bernafon

 

Слухові апарати для людей з втратою слуху у повсякденному житті - ворота в світ звуків та мови, проте інші медіа та пристрої зв’язку є також невід’ємною складовою рутинного життя. Мобільний та стаціонарний телефони, телевізор, МР3 плеєр, персональний комп’ютер, автомобільний навігатор відіграють важливу роль в сучасному житті. Для надійного зв’язку з переліченими пристроями створений SoundGate 3 - універсальний стример сигналів від медіапристроїв та телефонів у слухові апарати.

Бездротова концентрація сигналів

SoundGate 3 - це невеликий портативний аксес

уар, що перетворює слухові апарати в особисті динаміки телевізора, комп’ютера, телефона тощо.

 

Вбудована технологія Bluetooth

SoundGate 3 може отримувати сигнал від будь-якого джерела з Bluetooth технологією після парування. Bluetooth технологія є міжнародним стандартом бездротової передачі даних, тому вона використовується практично у всіх мобільних телефонах та медіапристроях.

 

Дистанційне керування

За допомогою SoundGate 3 ви можете регулювати гучність у своїх апаратах та перемикати програми в залежності від особистих вподобань.

 

Передавачі сигналів

SoundGate 3 отримує сигнали не лише по каналу Bluetooth. Ви можете під’єднати до стримера сумісні передавачі з лінії бездротових продуктів Bernafon: SoundClip-A, TV Adapter 2, Phone Adapter 2.

 

SoundLink App

SoundLink App для Iphone та Android смартфонів - додаток, що перетворює телефон в пульт дистанційного керування слуховими апаратами через стример SoundGate 3. Завантажте SoundGate додаток безкоштовно. Просто зайдіть до App Store або Google Play™ та знайдіть “Bernafon SoundGate” додаток.

Опис
Країна виробництва Польща
Гарантія 12 місяців

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший