You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Ваш кошик порожній!

XTM P8

A&M XTM P P8 – універсальн потужна модель оптимального класу з можливістю бездро..
17500 грн
Показано 1 по 1 з 1 (Всього сторінок 1)

Найкраща лінійка 16-ти канальних слухових апаратів A&M XTM P8 забезпечить чудову якість звуку та неперевершений досвід користування за доступну ціну. П’ять заушних моделей (BTE) легкі та неймовірно зручні. Внутрішньовушні моделі (ITE) зручно пристосовуються до вашого вуха за лічені секунди, а також можуть бути виготовленні індивідуально. Насолоджуйтесь перевіреною аудіологією A&M цілий день.

Властивості

Автоматичні спрямовані мікрофони

Рекомендовано для користувачів із високим попитом на розуміння мови у складних, шумних середовищах прослуховування. Слухові апарати A&M тепер мають можливість автоматичного спрямованого мікрофона, що забезпечує покращення розпізнавання мови у складних ситуаціях, коли вам потрібно відрізнити мову від шуму.

Запобіжник зворотного зв'язку

Люди, які носять слухові апарати A&M, можуть насолоджуватися більш комфортним прослуховуванням із меншою частотою зворотного зв’язку. Швидкий захист від зворотного зв’язку допомагає уникнути дратівливого свисту у вухах.

Управління шумом

Слухові апарати A&M забезпечують значне зниження фонового шуму, що забезпечує кращу чіткість мови та менше небажаних перешкод.

Voice Ranger

Voice Ranger гарантує, що головною ціллю для посилення є мова, зберігаючи віддалені голоси позаду, щоб полегшити прослуховування.

Бездротова синхронізація

Бездротова синхронізація між слуховими апаратами полегшує вам розуміння вашого співрозмовника.

Сумісність Smart Connect

За допомогою Smart Connect ви можете ввімкнути підключення Bluetooth до слухових апаратів. 

Стиснення пропускної здатності

Функція, що забезпечує можливість сприйняття та розпізнавання високочастотних звуків, які знаходяться в “мертвих зонах” слуху.

Інтелектуальна автоматична акліматизація

Алгоритм плавної та поступової адаптації користувача до цільового підсилення.

Реєстрація даних

Щоденник реєстрації інформації, щодо акустичного середовища навколо користувача та його переваг у підсиленні або вибору програми. Допомагає максимально точно налаштувати слуховий апарат. 

Технічні можливості

16 каналів обробки сигналів
4 програми прослуховування

Додаток Smart Remote

Перетворіть свій смартфон на пульт дистанційного керування для слухових апаратів! Додаток покращує досвід користування апаратом, приховуючи пульт дистанційного керування у своєму мобільному пристрої без необхідності в додатковому обладнанні. Повний контроль над своїми слуховими апаратами виглядає так само тонко, як і перевірка текстового повідомлення.

розумний віддалений додаток

Apple-App-Store-Badge_en_300px

google-play-badge_en_300px

Додаток Smart Connect

Перетворіть свій мобільний пристрій на центр керування Smart Connect: додаток Smart Connect дозволяє керувати своїм Smart Connect і слуховими апаратами, а також тим, як вони взаємодіють з усіма вашими улюбленими аудіопристроями. Чи то дивитися телевізор, слухати музику чи розмовляти по телефону Bluetooth – керувати легко й непомітно за допомогою програми Smart Connect.

Apple-App-Store-Badge_en_300px

google-play-badge_en_300px