You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Ваш кошик порожній!

Бездротові аксесуари

Стример Widex COM-DEX Якісний звук при розмові по мобільному телефону, hands-free підхід ..
9999 грн
Пульт дистанційного керування ReSound призначений для користувачів, які цінують можливість легко та ..
4999 грн
Перетворіть свої слухові апарати на бездротові навушники. З ReSound TV Streamer 2 ви знову змо..
9999 грн
Бездротовий мікрофон ReSound Multi Mic – це портативний пристрій преміум-класу, який передає м..
14999 грн
Бездротовий мікрофон ReSound Micro Mic передає мову безпосередньо у слухові апарати на відстань до 2..
9999 грн
Пристрій керування слуховими апаратами Phonak MiniControl містить магніт, який функціонує як пу..
1750 грн
PartnerMic — це непомітний і простий у використанні мікрофон, який кріпиться до лацкана одежі ..
13500 грн
ПУЛЬТ ДИСТАНЦІЙНОГО КЕРУВАННЯ Widex RC-DEX RC-DEX призначений для базового бездротовог..
3499 грн
Пульт дистанційного керування ReSound Unite™ Remote Control 2 призначений для користувачів, як..
7499 грн
Показано 1 по 12 з 23 (Всього сторінок 2)

Бездротові аксесуари

Бездротові аксесуари створені як доповнення до слухового апарату. Їх основна функція – допомагати краще чути у різноманітних ситуаціях, як то: шум чи велика відстань, телефонна розмова, перегляд телевізору, на вулиці, в транспорті чи в приміщенні.

Бездротові аксесуари –це багатофункціональні помічники, що роблять користування слуховим апаратом дійсно зручним та комфортним. Перегляд телевізору на мінімальній гучності, розмови по телефону, прослуховування музики на мр3-плеєрі чи на смартфоні, передача звуку з комп’ютера чи іншого пристрою безпосередньо до слухового апарату, можливість регулювання гучності та перемикання режимів завдяки пульту дистанційного керування – це тільки невеликий перелік переваг та можливостей, які надають бездротові аксесуари до слухових апаратів людям з порушеннями слуху.

Стример – пристрій, здатний передавати стереозвук з комп’ютера, смартфона, телевізора чи іншого медіапристрою безпосередньо у слухові апарати. Стример дозволяє передавати звук на відстані до 7 метрів, що значно додає комфорту у користуванні слуховими апаратами та практично перетворює їх на без проводові навушники. Звідси випливає ще одна перевага стримеру – «вільні руки» - можливість проводити телефонні розмови та прослуховування музики на відстані від смартфону. Має функцію прийому дзвінків, закінчення розмови та регулювання гучності.

Бездротовий мікрофон – пристрій, який дозволяє збільшити відстань між джерелом звуку та слухачем до 15 метрів. За допомогою бездротового мікрофону можна забезпечити розуміння мови в галасливому оточенні, в групових бесідах, на великій відстані, при перегляді телевізора та прослуховуванні музики.

Пульт дистанційного керування – можливість перемикання режимів та програм слухового апарата без необхідності щоразу знімати його та взагалі торкатися. За допомогою пульту дистанційного управління можна просто та легко регулювати гучність слухового апарату, змінювати його режими роботи в залежності від акустичної ситуації, записувати інформацію, керувати одним або одночасно двома слуховими апаратами.