You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Ваш кошик порожній!

Батарейки 10

Офіційна сторінка продукту: Батарейки для слухових апаратів Rayovac Extra Advanced 10, 6 шт. ..
75 грн
12 років на ринку України швейцарський виробник кнопкових елементів харчування. У 2015 році компа..
90 грн
Батарейки для слухових апаратів Rayovac Extra , доступні в магазинах або онлайн, використовують пере..
90 грн
Батарейки для слухових апаратів Signia мають високу якість і тривалий термін служби навіть у надпоту..
90 грн
Показано 1 по 9 з 9 (Всього сторінок 1)

«Який вид батарейок кращий? Чи довго вони тримають енергію?» - ці питання турбють всіх наших клієнтів, які користуються слуховими апаратами. Відповіді залежать від декількох чинників:

  • Ємність та напруга батарейки;
  • Термін використання батарейки, тобто термін користування слуховим апаратом протягом доби;
  • Правильність активування елемента живлення. Мається на увазі чи дотримується користувач слуховим апаратом рекомендацій стосовно активації батарейки, а саме: зняти захисну плівку та обов’язково почекати 1-2 хвилини перед вставлянням батарейки до батарейного відсіку слухового апарата;
  • Потужність слухового апарата та параметри його налаштування;
  • Рівень гучності слухового апарата, який встановлено користувачем.

Повітряно-цинкова батарейка для слухового апарату 10 це тип елеменетів живлення, що підходить для внутрішньоканальних слухових апаратів. Вона має маленький розмір, завдяки чому може бути встановлені у маленький батарейний відсік саме такого типу слухових апаратів. Інші розміри батарейок для внутрішньоканальних слухових апаратів не підходять. Батарейки для слухового апарата 10 в залежності від перерахованих вище факторів в середньому будуть забезпечувати роботу приладів від 2 до 7 днів.

З правилами зберігання та використання батарейок ви можете ознайомитися тут.

У наших центрах слухопротезування та магазинах, які знаходяться в місті Київ та деяких містах України, діє акція, спрямована на повернення елементів живлення. Користувачі слуховими апаратами можуть повернути нам використані батарейки для слухових апаратів та заощадити 1 грн при здійсненні покупки нового елемента живлення. Тобто, якщо людина принесе 6 (шість) використаних батарейок для слухових апаратів, то зможе купити блістер нових батарейок за ціною, нижчою на 6 грн. Враховуючи необхідну кількість батарейок для забезпечення безперебійної роботи слухового апарата протягом року, це може бути невеличким джерелом заощадження коштів.

Пам’ятайте! Батарейки для слухових апаратів 10, як і будь-який інший тип батарейок, дуже шкодять навколишньому середовищу, тому потребують правильної утилізації. Не викидайте батарейки у звичайні урни для сміття, здавайте їх у спеціальні пункти прийому батарейок для подальшої утилізації.