Батарейки 10
«Який вид батарейок кращий? Чи довго вони тримають енергію?» - ці питання турбють всіх наших клієнтів, які користуються слуховими апаратами. Відповіді залежать від декількох чинників:
- Ємність та напруга батарейки;
- Термін використання батарейки, тобто термін користування слуховим апаратом протягом доби;
- Правильність активування елемента живлення. Мається на увазі чи дотримується користувач слуховим апаратом рекомендацій стосовно активації батарейки, а саме: зняти захисну плівку та обов’язково почекати 1-2 хвилини перед вставлянням батарейки до батарейного відсіку слухового апарата;
- Потужність слухового апарата та параметри його налаштування;
- Рівень гучності слухового апарата, який встановлено користувачем.
Повітряно-цинкова батарейка для слухового апарату 10 – це тип елеменетів живлення, що підходить для внутрішньоканальних слухових апаратів. Вона має маленький розмір, завдяки чому може бути встановлені у маленький батарейний відсік саме такого типу слухових апаратів. Інші розміри батарейок для внутрішньоканальних слухових апаратів не підходять. Батарейки для слухового апарата 10 в залежності від перерахованих вище факторів в середньому будуть забезпечувати роботу приладів від 2 до 7 днів.
З правилами зберігання та використання батарейок ви можете ознайомитися тут.
У наших центрах слухопротезування та магазинах, які знаходяться в місті Київ та деяких містах України, діє акція, спрямована на повернення елементів живлення. Користувачі слуховими апаратами можуть повернути нам використані батарейки для слухових апаратів та заощадити 1 грн при здійсненні покупки нового елемента живлення. Тобто, якщо людина принесе 6 (шість) використаних батарейок для слухових апаратів, то зможе купити блістер нових батарейок за ціною, нижчою на 6 грн. Враховуючи необхідну кількість батарейок для забезпечення безперебійної роботи слухового апарата протягом року, це може бути невеличким джерелом заощадження коштів.
Пам’ятайте! Батарейки для слухових апаратів 10, як і будь-який інший тип батарейок, дуже шкодять навколишньому середовищу, тому потребують правильної утилізації. Не викидайте батарейки у звичайні урни для сміття, здавайте їх у спеціальні пункти прийому батарейок для подальшої утилізації.