You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Ваш кошик порожній!

Налаштування слухових апаратів

Налаштування слухового апарату – це наступний крок після його підбору, який, у свою чергу, має свої етапи. Процес налаштування полягає у встановленні його характеристик і здійснюється на основі отриманих даних аудіометричного дослідження та відповідей користувача на питання спеціаліста із слухопротезування. На сьогоднішній день використовується комп’ютерне налаштування слухових апаратів як найбільш точний і прогресивний метод для сучасних цифрових пристроїв. Завдяки спеціальним програмам можна зробити максимально точне індивідуальне налаштування, яке дасть правильну корекцію слуху та комфортний для користувача звук.

 

Етапи налаштування слухових апаратів:

  • Перше налаштування

На цьому етапі майбутньому користувачеві налаштовують слуховий апарат і пропонують поносити його з попередніми налаштуваннями, оскільки має пройти певний час звикання і тільки потім необхідно більш точніше підкореговувати налаштування слухового апарату. Перше налаштування вкрай рідко буває повним і доконечним.

  • Адаптація до слухового апарату

Після першого налаштування людина має максимально звикнути до нового звучання мови та інших звуків. В середньому триватиме цей етап один місяць. В цей час дуже важливо не тільки обов’язково дотримуватися рекомендацій слухопротезиста, а й робити кроки назустріч. Правильна та результативна адаптація багато залежить від бажання та зацікавленості самого користувача у успішному слухопротезуванні. Важливо розуміти, що слухопротезування дуже відрізняється від встановлення коронки на зуб або ж окулярів. Сприйняття звуків пов’язане з роботою слухових рецепторів та мозку і процес адаптації до слухових апаратів – не таке просте завдання, як може здаватися на перший погляд. Тому успішне завершення його можливе при наявності бажання, терпіння, готовності людини до співпраці з фахівцями центру слуху з одного боку та досвіду, високої кваліфікації та сумлінності цих фахівців з другого. Тобто, має бути високий рівень симбіозу цих факторів.

  • Максимально точне налаштування

Цей етап може тривати декілька місяців, в залежності від побажань та комфортності сприйняття звуків користувача слуховими апаратами. А також від рівня технології слухового апарату - чим більше функцій може виконувати слуховий апарат, тим більше часу вимагає його точне налаштування для отримання максимального ефекту.

Ціна на налаштування слухових апаратів у наших центрах слухопротезування вже включена у вартість слухових апаратів і клієнтам не доведеться сплачувати цю послугу додатково.