Засоби по догляду за слуховими апаратами
Загальні правила догляду за слуховим апаратом
Щоб слуховий апарат функціонував належним чином, його слід регулярно перевіряти у фахівця сервісного центру.
Не намагайтеся самостійно ремонтувати слуховий апарат. Неправильне обслуговування може пошкодити електроніку. Завжди користуйтеся професійним сервісом.
Бруд, сірка, вода, рідини, пил і підвищена вологість призводять до пошкодження слухового апарату. Намагайтеся тримати його в чистоті.
Рідини не повинні потрапляти всередину слухового апарату або звукові отвори.
Перед купанням, використанням парфумерії, гелю після гоління, спрея для волосся або крему, видаліть слуховий апарат з вуха.
Ретельно очищуйте чутливі елементи слухового апарату.
При чищенні будьте обережні зі звуковими отворами для мікрофону і телефону, особливо з сірчаними фільтрами, які легко пошкоджуються. Сірчаний фільтр захищає від сірки і вологи.
Фільтри необхідно замінювати кожні кілька тижнів. У сірчаних фільтрах з часом виникають перфорації, крізь них віск, вологість і бруд проникають в слуховий апарат, виводячи з ладу телефон або мікрофон.
Вушні вкладиші також необхідно регулярно чистити спеціальними засобами. Перед чищенням вкладиша, його необхідно від'єднати від слухового апарату.
Після промивання вкладиш можна продути грушею. Якщо вкладиш оснащений сірчаним фільтром, не торкайтеся до нього, щоб не пошкодити.
Вкладиш промивають за допомогою спеціальних засобів, а слуховий апарат очищується зовні сухою або трошки зволоженою тканиною. Не занурюйте слуховий апарат у воду.
Слуховий апарат слід регулярно сушити (за допомогою спеціальних таблеток або камери), переважно коли він не використовується, наприклад, вночі.
Замінюйте батарею над м'якою тканиною над поверхнею столу. Не стискайте її, не використовуйте батареї для годинників. Вони мають різну напругу, ємність і робочі характеристики, тому можуть пошкодити електроніку слухового апарату.
Не залишайте слуховий апарат протягом тривалого часу із вставленою батареєю. Використані батареї і слухові апарати повинні утилізуватися екологічним чином.
Не вставляйте грушу або інші пристрої в отвори слухового апарату. Будьте обережні, щоб не занести в нього бруд.
Зберігайте слуховий апарат в місцях, недоступних для дітей і тварин. Так як тварини можуть його погризти, а діти проковтнути.
Пам'ятайте, що слуховий апарат - дуже чутливий продукт, і для правильного функціонування він вимагає правильного догляду!
Фактори, що призводять до поломки слухового апарату
- Якщо залишити слуховий апарат на обігрівачі, в автомобілі, на сонці, поблизу відкритого полум'я, це може привести до його поломки.
- Використання невідповідних засобів для чищення.
- Висока температура і вологість.
- Сильні магнітні і електромагнітні поля.
- Мобільний телефон або інші магнітні поля можуть створювати перешкоди в роботі слухового апарату.
- Великий перепад тиску, дуже гучний звук, сильний повітряний потік або звук вибуху можуть пошкодити слуховий апарат.
- Слуховий апарат чутливий до сильних ударів, падіння і вібрацій. Мініатюрний випромінювач і мікрофон можуть бути пошкоджені, якщо слуховий апарат впаде на тверду підлогу.
- Слуховий апарат дуже делікатний і схильний до розчавлювання і заклинювання.
ПАМ'ЯТАЙТЕ!
Обережно поводьтеся зі слуховим апаратом.
Уникайте сильних ударів.
Використовуйте тільки засоби для чищення та батареї, призначені для слухових апаратів.
Тримайте слуховий апарат у чистоті.
Зберігайте подалі від вологи та хімічних речовин.
Зберігайте в недоступному для дітей та тварин місці.
Регулярно консультуйтеся зі своїм фахівцем із слухових апаратів.