You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Ваш кошик порожній!

Widex

Widex Enjoy E30-FP – потужна завушна модель економ рівня. Більш докладний опис та порі..
12500 грн
Widex Enjoy E30-FA – витончена завушна модель економ рівня. Більш докладний опис та по..
12500 грн
Widex Enjoy E30-FM – мініатюрна завушна модель економ рівня.  Більш докладний опи..
12500 грн
Unique U30-FM – мініатюрна завушна модель. Більш докладний опис та порівняння технолог..
10000 грн
Unique U30-FP – мощная заушная модель. Більш докладний опис та порівняння технологічни..
10000 грн
Widex Moment M-XP (T) - внутрішньовушна модель модель зі штучним інтелектом та бездро..
115000 грн
Widex Widex Moment MRR2D (RC-mRIC R D) – наймініатюрніша завушна модельз вбудованим ..
124000 грн
Widex Moment MRB2D (T-RIC 312 D) – мініатюрна завушна модель преміум рівня з техноло..
113000 грн
Widex Moment MRB0 (RIC 10) – наймініатюрніша завушна модель з технологією винесеного теле..
107000 грн
Widex Moment M-CIC - внутрішньоканальна модель зі штучним інтелектом та бездротовим п..
115000 грн
Widex Moment M-CIC M - внутрішньоканальна модель глибокої посадки зі штучним інтелектом в ..
115000 грн
Widex Moment M-CIC - внутрішньоканальна модель зі штучним інтелектом та бездротовим п..
115000 грн
Показано 1 по 12 з 89 (Всього сторінок 8)

Сімейна компанія, що заснована в Данії у 1956 році, на сьогоднішній день є одним з найбільших виробників слухових апаратів. Слухові апарати Відекс – це датська якість, чистий звук та новітні технології.

Як працюють слухові апарати Widex?

Забезпечення такого природного, зручного та зрозумілого звуку досягається завдяки поєднанню складних технічних процесів, деякі з них є унікальними і притаманними тільки слуховим апаратам Widex.

Однією з цих функцій є розширювач чутності, що дає змогу «перенести» високочастотні звуки, які користувачі не можуть почути, до області сприйняття, де вони дійсно зможуть бути почуті. Це такі звуки, як жіночі та дитячі голоси, спів птахів тощо.

З іншого боку, система зменшення шуму знижує небажані звуки – наприклад, гул холодильника – і зберігає корисні звуки – наприклад, тиху мову. Якщо користувач чує занадто гучний шум вітру, система послаблення шуму у слухових апаратах допоможе вам почути мову у вітряних умовах.

Компанія представляє декілька лінійок слухових апаратів від базового рівня технології до преміум рівня. Діапазон слухових апаратів Widex дозволяє коригувати будь-яку ступінь втрати слуху. Користувачі отримують якісний цифровий звук та комфортне спілкування.

Слухові апарати Widex можуть з’єднуватися з мобільним додатком з метою керування гучністю звуків та налаштування програм не потребуючи торкання до самих пристроїв.

Кольорова гама корпусів слухових апаратів компанії Widex задовольнить найвибагливіших клієнтів, оскільки, наявні стримані, матові і непомітні кольори корпусів, а є й експресивні, яскраві моделі – для сміливих та епатажних персон.

Бездротова технологія WidexLink™

Бездротова технологія WidexLink™ відкриває безліч можливостей для полегшення життя та задоволення. За допомогою WidexLink ™ допоміжні аксесуари для слухових апаратів здатні передавати звук між аудіоджерелом та слуховими апаратами. Таким чином, незлежно від того, дивитесь ви телевізор, слухаєте музику чи розмовляєте по телефону, ви миттєво з’єднуєтесь зі світом звуків якісними слуховими апаратами.

Слуховий апарат відеск – це природня турбота про ваш орган слуху. З ним ваші вуха та мозок швидко звикнуть до природного звучання та забезпечать максимальний комфорт звукосприйняття та радість спілкування.

Здійснити консультацію, підбір, правильне налаштування слухових апаратів ви можете у нас в центральному офісі або у будь-якому місті, де розміщені наші філіали. Купити слуховий апарат widex можна через сайт нашого інтернет-магазину. Дешеві та приємні ціни, швидке та якісне обслуговування, доставка товару по місту Київ та Україні – наші гарантії вашого задоволення. Все інше зробить слуховий апарат widex.