You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Ваш кошик порожній!

Зарядні пристрої та акумулятори

Зарядний пристрій Phonak Charger Case Combi для слухових апаратів Phonak Audeo Belong/Marvel/Paradis..
5000 грн
Зарядний пристрій Phonak Life Charger для слухових апаратів Phonak Audeo Paradise/Lumity Life. Ро..
5000 грн
Зарядний пристрій ReSound Premium charger з вбудованим акумулятором на три повні зарядки двох слухов..
12500 грн
Зарядний пристрій Phonak Charger Case Go з вбудованим акумулятором на три повні зарядки двох слухови..
12500 грн
Пристрій для догляду та перезаряджання Phonak Charger and Care для слухових апаратів Phonak Audeo Be..
7500 грн
Зарядний пристрій Oticon демонструє інтелектуальне поєднання елегантної форми та простої функції.&nb..
9300 грн
Простий у використанні пристрій SmartCharger може заряджати ваші слухові апарати в дорозі за допомог..
10900 грн
Настільний зарядний пристрій Oticon — це інтелектуальне поєднання елегантної форми та простої ..
9300 грн
Зарядні пристрої Widex компактні, легкі та мають гарний дизайн. У них використовується бездрото..
5000 грн
Зарядний пристрій ReSound Desktop charger для двох слухових апаратів ReSound Key DWRC. ..
10000 грн
Зарядний пристрій Phonak Slim Charger - це компактний зарядний пристрій із елегантним..
3750 грн
Показано 1 по 12 з 22 (Всього сторінок 2)

Гарною альтернативою одноразовим батарейкам є акумулятори для слухових апаратів. Ці аксесуари зручні тим, що їх варто перезарядити раз на добу і вони знову готові до використання. Заряджати акумулятори краще вночі, коли людина не користується слуховими апаратами. Якщо виникла необхідність зарядити акумулятори в денний час, то треба враховувати, що тривалість відновлення акумуляторів складає декілька годин. Оптимальним варіантом буде придбання двох акумуляторів для одного слухового апарату, щоб була постійна заміна та можливість заряджати їх в будь-який час.

Акумулятори мають такі ж типорозміри що і повітряно-цинкові елементи живлення для слухових апаратів: 10, 312, 13, 675. Для відновлення акумуляторів є спеціальні зарядні пристрої. Вони є окремі для кожного розміру акумулятора, а є й універсальні. Універсальний зарядний пристрій для батарейок слухового апарату забезпечує одночасне відновлення акумуляторів 10, 312, 13 типорозмірів.

Протягом року, наприклад, для внутрішньовушного слухового апарата необхідно в середньому 60 повітряно-цинкових елементів живлення, а якщо у людини бінауральний тип слухопротезування, то, їх кількість відповідно, подвоюється. Саме тому акумулятор для слухового апарата – це не тільки зручність та надійність для користувача, а й збереження навколишнього середовища, оскільки одного акумулятора вистачає на рік використання.

Провідні виробники слухової індустрії розробили та продукують новітній тип слухових апаратів - з перезарядкою. Вони не мають батарейного відсіку, а всередині у них вбудовано літій-іонний акумулятор. Для таких слухових апаратів є спеціальні зарядні пристрої. Слухові апарати з перезарядкою достатньо один раз на день помістити у спеціальний зарядний пристрій, щоб забезпечити живлення слухових апаратів протягом 24 годин активного використання. Зарядний пристрій для слухового апарата – це ідеальне рішення для органів слуху людей, які ведуть активний спосіб життя.

На сайті нашого інтернет-магазину ви можете знайти будь-які товари для ваших вух та слухових рішень за найдешевшими цінами. Опція доставки по місту Київ та до інших міст України. Якісне та оперативне обслуговування. Турбота про кожного клієнта.