You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Ваш кошик порожній!

Батарейки 13

Офіційна сторінка продукту: Батарейки для слухових апаратів Rayovac Extra Advanced 10, 6 шт. ..
80 грн
Батарейки для слухових апаратів Signia мають високу якість і тривалий термін служби навіть у надпоту..
90 грн
12 років на ринку України швейцарський виробник кнопкових елементів харчування. У 2015 році компа..
90 грн
Батарейки для слухових апаратів Rayovac Extra , доступні в магазинах або онлайн, використовують пере..
100 грн
Показано 1 по 10 з 10 (Всього сторінок 1)

Батарейки для слухових апаратів 13 як джерело енергії для даних приладів мають свої відмінності:

Обов’язкова умова перед початком використання.

Елементи живлення для слухових апаратів відрізняються від інших типів елементів живлення. Це повітряно-цинкові батарейки, активація роботи яких вимагає дотримання певних умов, а саме: необхідно зняти захисну плівку з батарейки та почекати від 2 до 5 хвилин перш ніж вставити її до батарейного відсіку слухового апарата. За ці хвилини відбудеться реакція батарейки з повітрям і вона буде готова до використання. Батарейка 13 для слухових апаратів буде служити довше при обов’язковому дотриманні цієї умови користування. В середньому батарейки 13 для слухових апаратів забезпечують безперебійну роботу пристроїв протягом від 4 до 15 днів.

Розмір та форма.

Елементи живлення для слухових апаратів мають не пальчиковидну форму, а круглу, діаметром приблизно 5 мм. Серед типорозмірів батарейок для слухових апаратів батарейка 13 за величиною займає місце між батарейками 312 і 10.

Потужність та напруга.

Повітряно-цинкові батарейки № 13 підходять тільки для завушних слухових апаратів середньої та високої потужності. У внутрішньовушні слухові апарати неможливо помістити таку батарейку через несумісність її розміру з розміром слухового апарату, який, у свою чергу, залежить від розміру слухової труби користувача.

Маркування кольором.

За змовчуванням всі виробники елементів живлення маркують батарейки № 13 оранжевим кольором. Це полегшує користувачам розрізняти один тип батарейок від інших.

Батарейки для слухових апаратів купити у місті Київ, а також у будь-якому куточку України за найкращими цінами можна через сайт нашого магазину. Один клік без необхідності спілкування з менеджером, один-два дні і елементи живлення вже у вас.