You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Ваш кошик порожній!

Для кріплення

Доступні опції

Тримач завушних слухових апаратів Oticon SafeLine - користуйтесь слуховими апаратами та будьте ..
750 грн
Тримач для завушного слухового апарату. Підходить дорослим і дітям. Надійно фіксує слуховий апарат н..
250 грн
Тримач для завушного слухового апарату. Підходить дорослим і дітям. Надійно фіксує слуховий апарат н..
250 грн
Тримач для завушного слухового апарату. Підходить дорослим і дітям. Надійно фіксує слуховий апарат н..
250 грн
Показано 1 по 4 з 4 (Всього сторінок 1)

Завушні слухові апарати – пристрої, які легко можна згубити, особливо при користуванні стандартними вушними вкладками. Індивідуальні вушні вкладки більш надійні в цьому плані. Але є категорії людей, які, не зважаючи на вид вушних вкладок, втрачають свої слухові апарати. Особливо це стосується дітей, які в силу своєї активності та непосидючості можуть загубити слухові апарати під час ігор, змагань тощо.

Для вирішення цієї проблеми існують спеціальні засоби для кріплення слухових апаратів, які надійно фіксують їх на вусі одним своїм кінцем, інший кінець прикріплюється до одягу користувача. Ці пристрої називаються тримачами. Тримачі забезпечують фіксацію слухових апаратів за вушною раковиною за допомогою еластичних адаптерів, які виготовляються з міцного, гіпоалергенного матеріалу. Ці кріплення слухового апарата стійкі до змін температури, не бояться води. Догляд за ними простий і являє собою елементарне миття. Шнур тримача має достатню довжину, щоб закріпити його до одягу користувача ,не впливаючи на подальше обмеження рухів.

Кріплення слухових апаратів значно знижує ризик їх загубити. Цими аксесуарами можуть користуватися і дорослі, і діти. Ними можна закріпити як один, так і два слухових апарата.

В залежності від розміру корпусу завушного слухового апарата є різні розміри адаптерів тримача. Слід зазначити, що адаптери вдягаються саме на корпус слухового апарату, не на вкладку.

Щоб забезпечити постійний комфорт органам слуху, важливо правильно обрати спосіб збереження слухових апаратів на вусі. Тримачі допоможуть в цьому, як ніщо інше.

Купити тримачі датського або китайського виробництва за приємними цінами можна у нашому інтернет-магазині з доставкою по місту Київ та Україні. Дешеві ціни. Оперативна доставка. Приємне обслуговування.