You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Ваш кошик порожній!

Widex Wireless Accessories

Стример Widex COM-DEX Якісний звук при розмові по мобільному телефону, hands-free підхід ..
10000 грн
ПУЛЬТ ДИСТАНЦІЙНОГО КЕРУВАННЯ Widex RC-DEX RC-DEX призначений для базового бездротовог..
3500 грн
ПРЯМА ПЕРЕДАЧА ЗВУКУ ВІД ТЕЛЕВІЗОРА НА СЛУХОВІ АПАРАТИ Widex TV Play дозволить вам н..
13500 грн
Widex CALL-DEX  - це ультра-компактний пристрій для потокової передачі розмов з вашого мобільно..
3000 грн
Показано 1 по 5 з 5 (Всього сторінок 1)

Бездротові аксесуари Widex допомагають слуховим апаратам полегшити життя користувачів. Вони дозволяють технологіям легко інтегруватися у повсякденне життя. Відтепер можливі і потокові телефонні дзвінки безпосередньо на слухові апарати і прослуховування музики, не виймаючи телефон з кишені. Все це – завдяки бездротовим аксесуарам Widex (Widex Wireless Accessories).

Найпопулярніший аксесуар до слухових апаратів Widex – Widex COM-DEX. Це стример, який дає можливість користувачам слухових апаратів отримувати потокове аудіо з медіапристроїв безпосередньо до слухових апаратів, проводити телефонні розмови у режимі «вільні руки», дистанційно керувати слуховими апарами через мобільний додаток на телефоні. Важливим аспектом вибору саме цього аксесуару є наявність у телефоні чи медіапристрої системи Bluetooth, оскільки саме через Bluetooth відбувається з”єднання. 

Widex RC-DEX - пульт дистанційного управління слуховими апаратами. Дає змогу керування гучністю та зміни програм слухових апаратів на відстані 1 метра. Незамінний аксесуар для внутрішньовушних слухових апаратів, оскільки жодна модель внутрішньовушних слухових апаратів не має на корпусі кнопок управління.

Бездротовий передавач WIDEX TV PLAY ще один неймовірний аксесуар, розроблений компанією Widex. Крім передавання потокового аудіо від телевізора безпосередньо до слухових апаратів, його особливістю є те, що користувач може вимкнути всі оточуючі звуки і слухати тільки телевізор, а може тільки знизити гучність навколишнього шуму та розмов, одлним словом він сам може обрати, що він хоче чути в даний момент.

В нашому інтернет-магазині представлені тільки найпопулярніші бездротові аксесуари відекс. Правильно їх підібрати допоможуть наші консультанти. Ми пропонуємо дешеві ціни, доставку по місту Київ та Україні. Оформити купівлю ви можете прямо зараз.