You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Ваш кошик порожній!

Phonak Wireless Accessories

Пристрій керування слуховими апаратами Phonak MiniControl містить магніт, який функціонує як пу..
1750 грн
Слухові апарати Unitron легко підключаються до вашого телевізора або стереосистеми через новий к..
10400 грн
PartnerMic — це непомітний і простий у використанні мікрофон, який кріпиться до лацкана одежі ..
13500 грн
Слухові апарати Phonak Audéo Marvel легко підключаються до вашого телевізора або сте..
9500 грн
PartnerMic — це непомітний і простий у використанні мікрофон, який кріпиться до лацкана одежі ..
13800 грн
Показано 1 по 6 з 6 (Всього сторінок 1)

Сучасні технології слухових апаратів сягнули такого рівня, коли вони в більшості ситуацій роблять сприйняття та розуміння мови комфортним та приємним. Але іноді слухових апаратів буває недостатньо. В таких ситуаціях, коли є фоновий шум, або є декілька співрозмовників, чи при відвідуванні ресторану тощо. Саме тому компанія Phonak пішла на зустріч користувачам і розробила широкий спектр бездротових аксесуарів, щоб підвищити продуктивність слухових апаратів. Чи то телефонна розмова, чи перегляд телевізора або спілкування у шумному середовищі, Phonak пропонує оптимальні рішення для задоволення будь-яких повсякденних потреб користувачів слуховими апаратами.

Бездротові аксесуари Phonak поділяються на монофункціональні та поліфункціональні. Монофункціональні пристрої дозволяють передавати аудіо з одного джерела до слухових апаратів (передавач Phonak TV Connector) або ж це може бути, наприклад, пульт для дистанційного керування слуховими апаратами (Phonak minicontrol). Поліфункціональні пристрої поєднують в собі декілька функцій різних аксесуарів, що робить користування ними ще більш комфортним та дає можливість розширити функціональну систему слухових апаратів. Такі пристрої, як стримери та мікрофони можуть виконувати і завдання стримера, і бути пультом дистанційного керування, і використовуватися для здійснення телефонних розмов. При цьому передача аудіо йде від джерела звуку безпосередньо до слухових апаратів. Бездротові аксесуари фонак часто перетворюють слухові апарати у бездротові навушники. Незважаючи на кількість функцій, які виконують бездротові аксесуари, їх форма, розміри та дизайн залишаються стриманими та комфортними.

Правильно здійснити підбір бездротових аксесуарів (Phonak wireless accessories) допоможе консультант або ж спеціаліст зі слухопротезування. Тут важливо звернути увагу на сумісність слухових апаратів з тим чи іншим аксесуаром Phonak.

Бездротові аксесуари – це необхідний елемент комфортного користування слуховими апаратами та допомоги вухам у сприйнятті та розпізнаванні звуків оточуючого світу.

Проконсультуватися, записатися на прийом або ж одразу купити товар компанії Phonak можна у нашому інтернет-магазині. Ми є авторизованим продавцем продукції виробництва компанії Phonak. Наші офіси знаходяться в місті Київ та інших містах України.

Дешеві ціни, доставка, миттєві консультації – з таких маленьких кроків складається наша турбота про ваші вуха та слух.