You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Ваш кошик порожній!

Батарейки 675

Батарейки для слухових апаратів Signia мають високу якість і тривалий термін служби навіть у надпоту..
90 грн
Офіційна сторінка продукту: Батарейки для слухових апаратів Rayovac Extra Advanced 10, 6 шт. ..
80 грн
12 років на ринку України швейцарський виробник кнопкових елементів харчування. У 2015 році компа..
100 грн
Показано 1 по 9 з 9 (Всього сторінок 1)

Забезпечення роботи слухових апаратів відбувається завдяки джерелам енергії. Їх є два види – елементи живлення та вбудовані акумуляторні системи. Елементи живлення, іншими словами, батарейки для слухових апаратів – це повітряно-цинкові прилади, які поділяються на чотири типорозміри: 10, 13, 312 та 675.

Переваги батарейок № 675

Повітряно-цинкові батарейки для слухових апаратів 675 – це найбільший типорозмір елементів живлення для слухових апаратів. За рахунок свого розміру, ці батарейки потужніші ніж інші, і здатні забезпечувати якісне сприйняття звуків потужними моделями слухових апаратів завушного типу.

За рахунок своєї ємності вони можуть працювати значно довший період часу, ніж інші типи батарейок для слухових апаратів. Батарейка для слухового апарата 675 має найважливішу перевагу – це термін її використання. В середньому він становить 7-20 днів. На сьогоднішній день ці батарейки найдовговічніші.

Елементи живлення для слухових апаратів № 675 підходять для більшості найпотужніших завушних моделей слухових апаратів.

Недоліки батарейок № 675

Єдиним недоліком батарейок № 675 є їх розмір. А значить і розмір батарейного відсіку слухового апарата має бути таким же великим, що прямо впливає на розмір корпусу слухового апарата. Це завдає значного дискомфорту людям, які соромляться своїх особливостей слуху та необхідності носити слухові апарати.

Візуальною відмінністю батарейок 675, крім розміру, є кольорове маркування. За змовчуванням виробники елементів живлення для слухових апаратів використовують синій або блакитний колір маркування для батарейок № 675.

Батарейки 675 до слухових апаратів купити наразі не складає проблеми. Це можна зробити в один клік на сайті нашого магазину і вже за один-два дні товар буде доставлено по місту Київ та Україні. За найнижчими цінами купити батарейки для слухового апарата 675 можна тільки у нас.