You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Ваш кошик порожній!

Беруші Crescendo

Беруші Crescendo Stadium Відвідувати виступи вашої улюбленої футбольної, баскетбольної або х..
1250 грн
Беруші Crescendo Music Беруші Crescendo Music - багаторазовий універсальний захист для ..
1250 грн
Показано 1 по 12 з 16 (Всього сторінок 2)

Crescendo - торгова марка компанії Dynamic Ear Company (DEC).

Продукти Crescendo мають технологію DEC filter у широкому діапазоні універсальних рішень для захисту органів слуху, включаючи беруші.

DEC є винахідником Ambient Hearing Protection, який, між іншим, продається під брендом Crescendo. Ambient Hearing Protection винайдено для подолання проблеми надмірної оклюзії та відчуття віддаленості від навколишнього середовища.

Dynamic Ear Company Ambient Hearing Protection захищає від виникнення проблем, пов'язаних з резистивними фільтрами та берушами з піни, пропонуючи широкий спектр рішень для специфічних акустичних ситуацій.

Використовуючи запатентовані сітчасті та мембранні технології в поєднанні з високочастотною технологією уловлювання, користувачі зберігають повну ситуаційну та просторову орієнтацію. Сприйняття мови навіть покращується, особливо в гучних середовищах.

DEC випускає широкий спектр засобів захисту слуху для використання у різних шумових середовищах. Беруші Crescendo розроблені під індивідуальні потреби кожного клієнта:

Щоб уникнути надмірного шумового навантаження на вуха та захистити їх від шкідливого впливу зовнішніх подразників, необхідно у слуховий канал помістити вкладку. Саме для цього й розроблені беруші крещендо.

Компанія DEC гарантує продуктивність фільтрів для захисту слуху, оскільки вона проводить остаточний акустичний тест на 100% фільтрів, які виробляє. Тому користувачі можуть бути впевнені в отриманні рівня захисту, зазначеного на упаковці.

Унікальність беруш Crescendo ще й у тому, що вони у своїй комплектації мають зручний та надійний футляр-брелок, 2 акустичні фільтри та 2 пари насадок різних розмірів.

Crescendo беруші у повній комплектаці, як і опція доставки по місту Київ та Україні, доступні в нашому інтернет-магазині. Купити за найдешевшими цінами беруші Crescendo можна в один клік