You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Ваш кошик порожній!

Види слухових апаратів

Стикаючись з новою інформацією, новими товарами і просто якоюсь новою тематикою, людина може відчувати шок та невдоволення через їх різноманіття та нерозуміння відмінностей між ними – вона неначе в лабіринті, з якого не може вибратися. Часто така ситуація складається й у сфері слухопротезування. Слухова індустрія настільки розширила свої межі та вибір товарів, що заплутатися серед них досить легко (одних тільки внутрішньовушних типів існує 5!) і не дивно, що люди потребують допомоги спочатку на рівні елементарного вивчення теми, а в подальшому – вибору слухових апаратів чи інших товарів для вуха. Наша стаття покликана допомогти розібратися в питанні – які є види слухових апаратів, чим вони відрізняються, переваги та недоліки кожного з них.

 

Всі види слухових апаратів поділяються на 2 категорії – завушні та внутрішньовушні.

 

Далі категорія завушних слухових апаратів розгалужується всього на 2 типи:

 

  1. Завушні слухові апарати.

Можна зустріти ще таку версію їх визначення – BTE. Це англійська абревіатура, яка розшифровується – BehindTheEar, тобто – за вухом. Легко здогадатися про етимологію цієї назви – корпус слухового апарата знаходиться за вухом.Завушний тип слухових апаратів вважається найпоширенішим та найпопулярнішим, оскільки підходить практично всім користувачам слухових апаратів та й ціна на товари цього типу може бути значно нижча, аніж на інші. Ще одна перевага цих пристроїв – здатність корегувати ступені порушення слуху від легкої до глибокої та навіть деякі випадки глухоти.

 

  1. Завушні слухові апарати з технологією винесеного телефону.

Англійська абревіатура –BTE RITE, що означає – корпус за вухом, ресивер у вусі. Ці  прилади менші за розміром аніж звичайні завушні типи слухових апаратів за рахунок того, що одна складова частина розміщуєтьсяне у корпусі, а у вушній вкладинці безпосередньо біля барабанної перетинки.

 

Різновиди слухових апаратів внутрішньовушного типу наочно дуже добре зображені на цій схемі:

  1. Внутрішньовушні слухові апарати на повну вушну раковину (ITE FS – InTheEarFullSell). Хоч і відносяться до внутрішньовушних, які вважаються менш помітними, але у косметичному рішенні програють завушному типу слухових апаратів з технологією винесеного телефону.
  2. Внутрішньовушні слухові апарати на половину вушної раковини (ITE HS – InTheEarHalfSell) вибирають особи, які бачать комфорт та непомітність саме в таких моделях.
  3. Внутрішньоканальні (ITС– InTheCanal) – корпус слухового апарата не виходить за межі козелка.
  4. Глибококанальні (CIC – Completely In the Canal)
  5. Невидимі (IIC – InvisibleIntheCanal) – наймініатюрніші з усіх існуючих моделей.

 

Поряд з улюбленою перевагою користувачів – непомітністю внутрішньовушні види слухових апаратів мають суттєві недоліки:

  • корегують не всі ступені втрати слуху
  • підходять не всім користувачам
  •  менш потужні
  •  Швидше розряджаються елементи живлення.

 

Фахівці компанії «Все для вуха» надають професійні та інформативні консультації з питань підбору моделей слухових апаратів, щоб для будь-якої людини з порушенням слуху світ звуків заграв новими яскравими фарбами. Тут можна записатися на підбір слухових апаратів у будь-яку філію «Все для вуха».

Купити товари можна в інтернет-магазині компанії. Доставка оформлюється після уточнення всіх нюансів.

 

Скористайтеся можливістю опинитися у світі якісних звуків вже зараз!