You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Ваш кошик порожній!

Батарейки для слухових апаратів

Офіційна сторінка продукту: Батарейки для слухових апаратів Rayovac Extra Advanced 10, 6 шт. ..
75 грн
Показано 1 по 12 з 38 (Всього сторінок 4)

Батарейки для слухових апаратів

Кожен користувач слуховими апаратами стикається з питанням постійної купівлі елементів живлення, тому що саме вони забезпечують живлення слухових апаратів та безперебійну роботу протягом певного періоду часу. Деякі користувачі бачачи подібність цих батарейок зх батарейками для голдинників чи калькуляторів одраз запитують, чи можна їх використовувати для слухових приладів. Відповідь тверда і однозначна – НІ, ні в якому разі! Батарейки для слухових апаратів – це окремий вид батарейок повітряно-цинкового типу, круглої форми і маленького розміру. Розмір їх залежить від розміру батарейного відсіку слухового апарату, а той, у свою чергу, від потужності та технологічного рівня слухового апарату.

Розміри батарейок для слухових апаратів маркуються за кольорами. Всі виробники використовують за змовчуванням однакове маркування кожного типорозміру батарейок.

Жовте маркування – це батарейка № 10

Коричневе - № 312

Оранжеве - № 13

Блакитне - № 675.

Кожен користувач має запам’ятати або номер або колір маркування елементів живлення, якими він користується, тому що для певних моделей слухових апаратів підходять тільки визначені елементи живлення. Тобто, якщо людина користується слуховим апаратом, джерелом енергії якого є батарейка № 675, то батарейка № 10, 13 чи 213 ні в якому разі підійти їй не може.

Батарейка для слухового апарата – це своєрідний двигун, який з часом потребує заміни.

Середня тривалість роботи кожного виду батарейок:

№ 10 (жовті) – 2-7 днів

№ 312 (коричневі) – 3-10 днів

№ 13 (оранжеві) – 4-15 днів

№ 675 (блакитні) – 7-20 днів

Купити батарейки для слухового апарата в Києві та інших містах України за найнижчими цінами можна у нашому магазині. Купуючи одразу блок, Ви не тільки заощаджуєте кошти, а й забезпечуєте роботу ваших слухових приладів на тривалий період.