You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Ваш кошик порожній!

Засоби захисту слуху та догляду за вухами

Беруші SparkPlugs® UF Foam виготовлені з надзвичайно м’якої та надзвичайно легкої піни. Їх..
25 грн
Беруші Mack’s Pillow Soft – чудовий варіант беруш для захисту від води та шуму. Спе..
50 грн
М'які, зручні беруші. Виготовлені із пластичного нетоксичного матеріалу. Забезпечують щільне т..
10 грн
Phonak Serenity Choice  Полювання та стрільба Високоякісний захист органів слуху від..
1500 грн
Беруші Mack’s AquaBlock –  чудовий варіант недорогих беруш для захисту від води. Ви..
250 грн
Беруші Mack’s AquaBlock –  чудовий варіант недорогих беруш для захисту від води. Ви..
250 грн
Беруші Moldex Alphas: преміальна якість за конкурентоспроможною ціною Moldex Alphas — це ба..
200 грн
Природний лубрикант ВЛАСТИВОСТІ Природний лубрикант рекомендований для тих, у кого нещодавн..
300 грн
Захисний гель для шкіри ВЛАСТИВОСТІ Шкірозахисний гель зволожує і змащує слуховий прохід, щ..
300 грн
Phonak Serenity Choice  Мотоспорт Високоякісний захист органів слуху від провідного ..
1500 грн
Спрей для ваших вух ВЛАСТИВОСТІ Спрей Odinell для вух – це м’який ізотонічний миюч..
425 грн
Показано 1 по 12 з 62 (Всього сторінок 6)

В останні роки шумове забруднення стає все більш агресивнішим. Гучні звуки в культурно-розважальних та спортивних закладах не кращим чином впливають на слух людини. Регулярний вплив гучних звуків є надзвичайно шкідливим та створює реальну загрозу розвитку втрати слуху. В залежності від акустичного середовища, в якому перебуває людина, органи слуху потребують догляду та захисту.

Засоби захисту слуху є різні, найпоширеніші з них - беруші. Беруші – це вушні вкладки, які мають герметично закрити вуха, щоб убезпечити їх від шкідливого впливу подзразнюючих зовнішнішніх факторів. Їх існує безліч видів залежно від матеріалу виготовлення, умов використання, навіть професії чи хобі користувача.

Беруші для плавання. Захищають від потрапляння води у вуха пловця. Саме попадання води у вухо не страшне, небезпечно, коли вода потрапить у середнє вухо. Це може статися при нирянні або коли людина наковтається води. В цьому разі може виникнути часткова втрата слуху, біль у вухах, стріляння та інші дискомфортні моменти. Під час водних розваг чи тренувань ,щоб убезпечити вуха від потрапляння в них води рекомендується використовувати беруші для плавання.

Беруші для сну. Сьогодні багато людей мають проблеми зі сном на фоні стресу, перевтоми, а також постійного міського шуму чи хропіння інших членів сім’ї. Для того, щоб швидше засинати, краще спати та не страждати від навколишнього шуму вночі, рекомендовано користуватися берушами для сну. Беруші для сну поглинають навколишні різкі звуки, що заважають заснути, але разом з тим звуки сигналізації, будильника чи плач дитини залишаються досить чутними.

Беруші для польотів. Під час польоту може виникнути неприємне відчуття закладеності вух, особливо в момент, коли літак набирає висоту. Щоб максимально мінімізувати ці відчуття варто скористатися берушами, що спеціально розроблені для використання у польоті і які регулюють рівень тиску на барабанні перетинки під час зльоту та посадки літака. Такі беруші мають шумовий фільтр, головне завдання якого відфільтровувати шкідливі звуки. Фільтр забезпечує поступове та постійне врівноважування тиску між зовнішнім середовищем та середнім вухом. Таким чином, євстахієва труба має достатньо часу, щоб акліматизуватися до змін тиску. Для дітей, які відчувають біль у вухах під час подорожі літаком є спеціальні дитячі беруші.

Беруші для вечірок, концертів, музикантів. Коли на органи слуху передбачається тривале навантаження у вигляді гучної музики під час концертів, дискотек, фестивалів, вуха треба захищати за допомогою берушей, що спеціально розроблених для таких випадків. Прослуховування музики на високій гучності негативно впливає на слух та може стати причиною його втрати. Саме тому під час концертів та вечірок варто користуватися берушами, адже вони не просто заглушають звуки. Це ціла універсальна акустична система для слуху, що забезпечує збереження природної якості звуків та можливості спілкування з друзями під час концертів.

Беруші для роботи в шумі. Існує цілий ряд професій, робота яких передбачає наявність високого шумового забруднення. Це робота на промислових підприємствах, з піротехнікою, при стрільбі. Окремий вид берушей розроблений навіть для байкерів (хоч це і не професія, однак вони також мають тривале гучне навантаження на слух). Особи перерахованих груп обов’язково мають використовувати засоби захисту від шуму.

Виробники турбуються про ваші вуха в будь-якій акустичній ситуації. Засоби індивідуального захисту органів слуху можуть бути одноразового і тривалого використання.

Беруші виготовляються з різних матеріалів, в залежності від ситуацій та термінів використання. Одноразові беруші здебільшого виготовляються з пінополіуретану, багаторазові – з термопластичного гіпоалергенного матеріалу. Також беруші можуть бути воскові, силіконові, з м’якого пластику тощо. Засоби індивідуального захисту від шуму мають широкий спектр вибору та можуть задовільнити індивідуальні потреби кожного клієнта.

Беруші багаторазового використання, повинні бути правильно зафіксовані у вушному каналі для досягнення ефективного захисту. Потрібно помити руки перед використанням. Беруші слід регулярно мити теплою водою з милом. Застереження: витягувати беруші потрібно повільними обертальними рухами, попередньо відтягнувши вушну раковину вгору, запустивши повітря до слухової труби, щоб не пошкодити барабанну перетинку. Через вакуум, який утворюється у слуховій трубі, швидке видалення беруші може пошкодити барабанну перетинку!

Замовити та купити засоби захисту слуху можна через сайт нашого інтернет-магазину. Дешеві ціни, операвтина доставка по місту Київ та Україні, ввічливий менеджер-продавець – гарантія приємних покупок.