You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Ваш кошик порожній!

Беруші одноразові

Беруші SparkPlugs® UF Foam виготовлені з надзвичайно м’якої та надзвичайно легкої піни. Їх..
25 грн
М'які, зручні беруші. Виготовлені із пластичного нетоксичного матеріалу. Забезпечують щільне т..
10 грн
Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)

Беруші одноразові

Беруші – спеціальні вкладки у вуха, які мають своєю функцією захист вух від забруднень, шкідливої дії шуму та потрапляння води. Для цього їх треба помістити у слуховий прохід, щоб захистити вушний канал та барабанну перетинку від шкідливої дії перерахованих вище факторів.

Існує безліч видів беруш в залежності від матеріалу виготовлення, ситуацій використання, терміну користування ними тощо.

Залежно від матеріалу розрізняють такі види беруш: силіконові, воскові, пінні, з м’якого пластику, з термопластичного матеріалу.

В залежності від акустичних ситуацій, в яких вони використовуються, беруші бувають: для сну, для польотів, для вечірок, для роботи в шумі, для плавання, для стрільби, для музикантів, для поїздок на мотоциклі тощо.

В залежності від терміну використання бувають одноразові беруші та багаторазові.

Беруші протишумні одноразові – це засоби захисту слуху, які виготовлені з поліпропилену. М’які, зручні. Такий матеріал забезпечує щільне, комфортне прилягання, а значить, максимальну герметизацію. Беруші для сну одноразові мають такі ж властивості.

Беруші одноразові задовільнять ваші індивідуальні потреби захисту органів слуху, забезпечать комфортну роботу в шумі та міцний сон.

Умовний термін використання одноразових беруш складає не більше 6 раз. Вони потребують постійної заміни новими.

Перед вставлянням одноразових беруш у слуховий прохід необхідно:

  • Якщо одноразові беруші виготовлені з поліпропилену, їх необхідно скрутити у трубку навколо своєї осі, і тільки потім вставляти у вухо.
  • Якщо одноразові беруші з воску, їх треба скатати у кульку та нагріти перекочуючи між пальцями.

У нашому інтернет-магазині ви можете придбати одноразові беруші, дешеві ціни на які вас приємно здивують. Покупку можна оформити з доставкою як по місту Києву, так і по всій Україні.