You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Ваш кошик порожній!

Moment

Widex Moment M440-XP - внутрішньовушна модель преміум рівня зі штучним інтелектом, техноло..
114999 грн
Widex Moment M440-RIC 312 D – мініатюрна завушна модель преміум рівня з технологією ..
114999 грн
Widex Moment M440-RIC 10 – наймініатюрніша завушна модель преміум рівня з технологією вин..
109999 грн
Widex Moment M440-mRIC R D – наймініатюрніша завушна модель преміум рівня з вбудован..
124999 грн
Widex Moment M440-CIC – внутрішньоканальна модель преміум рівня зі штучним інтелекто..
114999 грн
Widex Moment M440-CIC-M - внутрішньоканальна модель глибокої посадки модель преміум рівня ..
114999 грн
Widex Moment M440-CIC – внутрішньоканальна модель преміум рівня зі штучним інтелекто..
114999 грн
Widex Moment M440-BTE R D – універсальна завушна модель преміум рівня з штучним інте..
124999 грн
Widex Moment M440-BTE 312 – мініатюрна завушна модель преміум рівня зі штучним інтелектом..
114999 грн
Widex Moment M440-BTE 13 D – універсальна завушна модель преміум рівня з штучним інтелект..
114999 грн
Widex Moment M330-XP - внутрішньовушна модель бізнес рівня зі штучним інтелектом, технолог..
79999 грн
Widex Moment M330-RIC 312 D – мініатюрна завушна модель бізнес рівня з технологією в..
79999 грн
Показано 1 по 12 з 40 (Всього сторінок 4)

КРАЩОГО МОМЕНТУ ЩЕ НЕ БУЛО

З моменту створення Widex Moment забезпечує справжній, чистіший і повний спектр природного звуку. Тому що Widex розуміє, що неприродний звук може зробити життя неприємним і незручним. Але тепер настав час вивести Moment на новий рівень.

Революційна технологія, яку ви можуте почути
Ми розробили шлях PureSound на основі нашої рекордно швидкої технології ZeroDelay™, щоб забезпечити природний звук, який ви справді чуєте. Але важлива не лише наша думка, тому ми провели масштабне дослідження, щоб довести відмінність Widex.

Більш релевантний досвід слухання
Подвійний штучний інтелект, який керує нашою персоналізацією MySound, ніколи не спить. Це означає, що відтоді, як ми запустили Moment, ці системи навчалися та вдосконалювалися, дозволяючи нам забезпечувати ідеально налаштований звук швидше, ніж будь-коли.

Більше способів підключення
Widex Moment пропонує пряме потокове передавання з iPhone® і сумісних пристроїв Android. Ви можете отримати більше способів підключитися та передавати високоякісні дзвінки, відео та музику безпосередньо на свої слухові апарати.

Більше стилів на вибір
Ми знаємо, наскільки важливо, щоб був широкий вибір найкращих рішень для слухових апаратів для вас. В лінійку Moment входять BTE R D — наш акумуляторний класичний завушний пристрій — і наш найелегантніший завушний пристрій з технологією винесеного телефону, sRIC R D, який також є найменшим літій-іонним RIC на
ринку.
З усіма цими вдосконаленнями справді ніколи не було найкращого часу рекомендувати Widex Moment: представляємо Widex Moment Sheer

РІЗНИЦЯ ПРИХОВАНА В ДЕТАЛЯХ

Що таке спотворення на основі затримки?
Однією з головних рушійних сил традиційного звуку слухового апарату є те, що звук, оброблений слуховим апаратом, досягає барабанної перетинки пізніше, ніж безпосередньо переданий звук, який проходить через або навколо вушної раковини. Коли ці два несинхронізовані сигнали змішуються у слуховому проході, утворюються артефакти, що призводить до штучного звуку, який багато людей асоціюють зі слуховими апаратами.

Коли починається новий шлях користувача до слуху, життєво важливо, щоб йому подобалося те, що він чує. Несподівані артефакти спотворення можуть призвести до неприродної, відволікаючої або незручної якості звуку, що може різко вплинути на їхню мотивацію продовжувати подорож до покращеного слухового життя.

Як і раніше, найшвидша обробка звуку в цифровому слуховому апараті — PureSound можлива лише завдяки нашій технології ZeroDelay™ — надшвидкісному тракту сигналу, що змінює галузь, який залишає конкурентів далеко позаду та усуває проблему спотворень на основі затримки.

95% КОРИСТУВАЧІВ СПРИЙМАЮТЬ ЗВУК PURESOUND ЯК «ПРИРОДНИЙ»
МИ НАЗИВАЄМО ЦЕ PURESOUND… КОРИСТУВАЧІ ПРОСТО НАЗИВАЮТЬ ЦЕ «ПРИРОДНИЙ ЗВУК»

Уся робота, яку ми вклали в розробку PureSound і технології ZeroDelay, яка його забезпечує, нічого не означає, якщо це не забезпечує різницю, яку ви дійсно можете почути.
Ось чому ми попросили справжніх користувачів слухових апаратів носити Widex Moment у повсякденному житті та розповісти нам, що вони думають. Результати були надзвичайно позитивними! 95% описали звук як «природний» і «чистий», а власний голос також сприймався як «природний».
Наше опитування користувачів також показало чудові результати в шумних ситуаціях: 82% задоволені проти 54% із наявним слуховим апаратом. Ми пояснюємо це тим фактом, що звуки є більш природними, тому повний звуковий ландшафт доступний і декодується.

ПРЕДСТАВЛЯЄМО WIDEX MOMENT SHEER

Досконалість природного звуку
Створений на перевірених перевагах природного звуку в подоланні проблем, пов’язаних із втратою слуху, Widex Moment Sheer виходить за рамки кращого слуху, щоб покращити ваше життя.

Звучить настільки природно, що ви забуваєте що носите слухові апарати
PureSound із ZeroDelay продовжує забезпечувати найшвидшу обробку звуку, доступну в цифровому слуховому апараті, щоб усунути проблему спотворення через затримки1. Завдяки новому асортименту миттєвих варіантів вушних вкладок і рекомендацій щодо пристосування Moment Sheer забезпечує більшу гнучкість у більш широкому діапазоні втрат слуху.

Передові технології для взаємодії та благополуччя
Moment Sheer пропонує більш ефектне та витончене налаштування через MySound™ 2.0 із додаванням тонів SoundRelax™ для підтримки гарного самопочуття завдяки більшій релаксації та підвищеній концентрації.

WIDEX SOUNDRELAX МАЄ ДОПОМОГТИ ЗМЕНШИТИ СТРЕС ТА ЗАБЕЗПЕЧИТИ БІЛЬШУ ЗАЛУЧЕНІСТЬ

Ми все більше усвідомлюємо вплив, який стрес може мати на розум і тіло. Пошук нових та інноваційних способів розслаблення ще ніколи не був настільки важливим. Ось чому з Moment Sheer ми розширили наш всесвіт звукової стимуляції Widex SoundRelax, новою палітрою фрактальних тонів і звуків навколишнього середовища, призначених для розслаблення розуму та сприяння концентрації. Ми також надаємо вам можливість поєднати SoundRelax із PureSound, забезпечуючи найкращу якість звуку та варіанти звукотерапії для всіх втрат слуху.

Moment Sheer також постачається з покращеними аксесуарами, які допомагають вам усунути бар’єри для повної взаємодії зі своїм оточенням і близькими.

Слухові апарати та аксесуари, які виглядають так само добре, як і звучать: від сучасного дизайну sRIC R D до елегантних аксесуарів, жодна деталь дизайну не була пропущена. Кожен елемент забезпечує як форму, так і функцію, забезпечуючи покращений досвід користувача, що вселяє гордість і впевненість у власності.

Загалом, новий Widex Moment Sheer є прикладом різниці Widex — надаючи вам можливість виділитися як обраний користувач, який підтримується рішеннями, послугами та
підтримкою, які може надати лише Widex.

НАШ НАЙЕЛЕГАНТНІШИЙ RIC ТА НОВІ ЕЛЕМЕНТИ ДИЗАЙНУ

Ми віримо, що справді чудовий досвід слухання виходить за рамки того, що ви чуєте. Ось чому з Moment Sheer ми об’єднали весь наш флагманський асортимент продукції під єдиною вишуканою філософією дизайну.

Наш Moment sRIC R D, його зарядний пристрій і футляр для коштовностей, а також TV Play™ мають сучасний дизайн, який поєднує їхній естетичний ефект із аудіологічною досконалістю.

Металеве оздоблення, функціональні деталі та ексклюзивна тканина — усе в Moment Sheer створено, щоб спонукати користувачів спробувати їх.

Чудовий звук із вашого телевізора ніколи не виглядав так добре.
Наш оновлений Widex TV Play не тільки має такі ж елегантні акценти в дизайні, як і решта лінійки Moment Sheer, ми також об’єдналися з датським текстильним брендом Kvadrat, щоб надати безпрецедентний відтінок тактильності в уже відзначеному нагородами дизайні. Тканини Kvadrat використовувалися в незліченних виробах класичного данського дизайну, а в основі їх лежить екологічний принцип.
Тож тепер користувачі можуть насолоджуватися стабільним високоякісним звуком, що передається прямо з телевізора на слуховий апарат Moment з 2,4 ГГц.

ПРИРОДНИЙ ЗВУК З МОДЕРНІЗОВАНИМИ ВУШНИМИ ВКЛАДКАМИ

Кожна подорож до більш природного слуху починається у слуховому проході. Ось чому ми приділяємо таку велику увагу наданню фахівцю гнучкості, необхідної для надання найкращих рекомендацій для вас.

З Moment Sheer ми представляємо ряд миттєвих вушних наконечників, які працюють разом із TruAcoustics і Compass® GPS, щоб забезпечити меншу варіативність і більш передбачувані результати. Це означає, що з нашими пристроями можна охопити ширше коло користувачів, зосередившись на комфорті, чутності та управлінні зворотним зв’язком.

TruAcoustics — більш точне налаштування на вухах
Протягом багатьох років пристрої слухових апаратів покладалися на прогнозні моделі для оцінки витоку вентиляційних отворів. З появою миттєвих вушних наконечників і більш відкритих налаштувань Widex створив складний метод для розрахунку посилення та забезпечення найкращого можливого звуку біля барабанної перетинки для кожного користувача Widex.

ПОВНИЙ КОНТРОЛЬ ЧЕРЕЗ iOS ТА ANDROID

Інтуїтивно зрозумілий і простий у використанні додаток для смартфонів Moment для iOS і сумісних пристроїв Android дає користувачам можливість контролювати широкий спектр функцій і налаштувань слухових апаратів. Серед багатьох інших функцій програма надає доступ до потужної, але легкої у використанні персоналізації MySound 2.0, а також до підказок щодо використання слухових апаратів із MyGuide.

Створено для світу потокового передавання
Радіочіп Bluetooth® 2,4 ГГц, який використовується в Moment, забезпечує високоякісне потокове передавання безпосередньо з iOS і сумісних пристроїв Android, а також із TV Play і Sound Assist.

Widex MyGuide — ваш посібник, як максимально використати Moment
MyGuide – це розділ програми Moment, який дає користувачам поради у вигляді покрокових інструкцій і відео, які допоможуть їм у всьому: від увімкнення слухових апаратів до персоналізації звуку за допомогою MySound.

Існує також серія коротких курсів, розроблених, щоб допомогти користувачам звикнути до повсякденного життя зі слуховими апаратами.
Додаток Widex Moment працює з такими моделями Widex Moment: sRIC R D (MRR4D), RIC 312 D (MRB2D), BTE R D (MBR3D) і BTE 13 D (MBB3D).

Інші моделі управляються за допомогою мобільного додатку TONELink і пристроями COM-DEX і RC-DEX.

РУКА ДОПОМОГИ ДЛЯ БІЛЬШ ПЕРСОНАЛІЗОВАНОГО ЗВУКУ

Що, якби слуховий апарат міг надати вам доступ до прослуховування тисяч реальних користувачів, таких же, як ви, — щоб ви могли миттєво забезпечити персонально рекомендований звук?
З MySound 2.0 ви можете. MySound 2.0 поєднує в собі реальний досвід людини з величезною потужністю штучного інтелекту та зводить його до надзвичайно корисного та зручного інструменту, який дає користувачам два способи отримати кращий звук: створений для вас і створений особисто.
Параметри MySound 2.0 включають двошвидкісне стиснення, яке дозволяє зберегти часові характеристики мови без втрати тихих звуків, які оточують, або зовсім гучних звуків.

Створено для вас — для миттєвої рекомендації
Просто вибравши найбільш релевантну дію та намір прослуховування, користувач миттєво отримує звуковий профіль, розроблений штучним інтелектом, на основі того, як тисячі інших користувачів воліли чути в подібній ситуації.

Мій звук — для більш індивідуального звучання
Якщо ви хочете більше контролю, "Мій звук" використовує штучний інтелект, щоб направляти вас до індивідуального звучання за допомогою cерії простих порівнянь звуків.
Кожного разу, коли хтось використовує "Мій звук" його налаштування обробляються нашим штучним інтелектом у хмарі. Таким чином ви отримуєте вже створений варіант прослуховування.

ПОРІВНЯННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ РІВНІВ