You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Ваш кошик порожній!

Вигляд та можливості


На сьогоднішній день вибір слухових апаратів настільки широкий, що загубитися серед різноманіття моделей може кожен, особливо той, хто зустрівся з ними вперше. Що ж собою являють слухові апарати та які вони бувають?

Слуховий апарат – це електронний пристрій для людей зі зниженим слухом, який здатний посилювати звуки. Він складається з мініатюрного мікрофону, телефону, посилювача звукових частот та елемента живлення. Визначити необхідність носити слухові апарати та їх потужність для конкретного рівня втрати слуху повинен медичний фахівець. А вже обрати конкретну модель може тільки майбутній користувач, в залежності від повсякденних шумових ситуацій, бажаного рівня комфорту та якості звуку.

В залежності від розмірів та розташування слухових апаратів розрізняють:

  1. Завушні
  • З технологією винесеного телефону

В таких слухових апаратах телефон фіксується у вушному каналі за допомогою вушної вкладки, а сам пристрій - за вухом. Звук подається через тоненький проводок від слухового апарату до телефону.

  • З телефоном у корпусі слухового апарату

Телефон міститься у слуховому апараті, який розміщується за вухом. Звук йде через трубку до вуха. Трубка фіксується у внутрішньовушній вкладці, яка виготовляється на основі індивідуального зліпку слухового проходу.

Завушні слухові апарати мають велику потужність та підходять для людей з різними ступенями втрати слуху (від легкої до глибокої і навіть деякі випадки глухоти). Перевагою такого типу слухових апаратів є також те, що їх можна використовувати у будь-якому віці, на відміну від внутрішньовушних чи внутрішньоканальних. Адже останні недоцільно носити дітям через анатомічні особливості росту.

 

  1. Внутрішньовушні
  • Внутрішньовушні

слухові апарати задовольняють найпоширенішу вимогу користувачів – непомітність. Завдяки своєму розміру та кольору внутрішньовушні слухові апарати стають важко помітними для оточуючих. 

  • Внутрішньоканальні

слухові апарати так само як і внутрішньовушні виготовляються за індивідуальним зліпком слухового проходу, адже мають повністю повторювати його анатомічну будову.

  • Глибококанальні

слухові апарати наймініатюрніші та найменш помітні. Але не зважаючи на свої розміри, вони здатні забезпечити високу якість звуку та розбірливість мови.

Через свої мініатюрні розміри внутрішньовушні слухові апарати мають значно меншу потужність, низьку енергоємність та обмеженість опцій.

Такий тип слухових апаратів не підходить для:

  1. літніх людей, бо їм важко оперувати таким дрібним пристроєм через низьку вікову гнучкість пальців
  2. дітей, бо їх слуховий прохід змінюється під впливом фізіологічного росту.