Батарейки для кохлеарних імплантів
Для людей, що мають глибоку втрату слуху або тотальну глухоту відкорегувати цю проблему за допомогою слухових апаратів на сьогоднішній день можливості немає. Але для них теж є шанс почути світ звуків - встановити кохлеарний імплант. Кохлеарний імплант – це високотехнологічний пристрій, що має свою унікальну систему роботи і складається зі звукового процесора (зовнішня частина) та власне кохлеарного імпланту (внутрішня частина). Він здатний запустити роботу органу слуху людини. Звуковий процесор вдягається за вухо людини як завушний слуховий апарат, а внутрішня частина пристрою вживлюється хірургічним шляхом під шкіру. Весь цей пристрій працює завдяки елементам живлення, які вставляються у батарейний відсік звукового процесора.
Для кохлеарних імплантів виробники розробили спеціальний тип батарейок – батарейки для імплантів 675 implant. Це такі ж за розміром повітряно-цинкові батарейки як і для завушних слухових апаратів. Від звичайних батарейок 675 вони відрізняються силою подачі току, яка для кохлеарних імплантів має бути значно вища, ніж для завушних слухових апаратів. Якщо користувач кохлеарним імплантом буде використовувати звичайні батарейки 675, то це скоротить термін служби батарейки, оскільки кохлеарні імпланти споживають значно більше енергії.
Батарейки 675 implant створені з метою забезпечення тривалої, надійної та якісної роботи кохлеарних імплантів. Продаються в блістерах по 6 штук. Купити батарейки для кохлеарних імплантів можна поблістерно, а можна й цілим блоком, що буде краще, зважаючи на необхідність часто міняти елементи живлення у звязку з їх розряджанням.
Ціна батарейок для кохлеарних імплантів у нашому інтернет-магазині приємно вас здивує. Гарний сервіс, доставка по місту Київ та інших містах України, найдешевші ціни – це причини, які спонукають клієнтів зробити замовлення тільки у нас.
Пам’ятайте! Повітряно-цинкові батарейки дуже шкодять навколишньому середовищу, тому потребують правильної утилізації. Не викидайте батарейки у звичайні урни для сміття, здавайте їх у спеціальні пункти прийому батарейок для подальшої утилізації.