You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Ваш кошик порожній!

Індивідуальні вушні вкладки

Трубка для вушних вкладок пряма - використовується в якості звуковода для індивідуальних вкладо..
10 грн
Трубка для вушних вкладок вигнута Dry-Tube - використовується в якості звуковода для індивідуал..
150 грн
Трубка для вушних вкладок вигнута - використовується в якості звуковода для індивідуальних вкла..
50 грн
Індивідуальна насадка SlimTip - спеціальна насадка, що виготовляється індивідуально по зліпку з вуха..
1500 грн
Показано 1 по 9 з 9 (Всього сторінок 1)

Немає у світі двох людей з однаковими відбитками пальців, так само немає й двох людей з однаковою формою слухового проходу. Анатомічна будова слухового проходу однієї людини унікальна, специфічна та неповторна. Саме тому для завушних слухових апаратів необхідно виготовляти вушні вкладки за зліпком вуха конкретної людини. Тільки індивідуальна вкладка забезпечить надійну фіксацію трубки або винесеного телефону у вусі.

Індивідуальні вушні вкладки на відміну від стандартних максимально герметично розміщуються у вусі, що запобігає виникненню такого неприємного моменту при користуванні слуховими апаратами, як свист.

Виготовляються вкладки в основному з таких матеріалів – акрил та силікон. В залежності від ступеня втрати слуху, необхідності у вентиляції, віку пацієнта та інших критеріїв, спеціаліст зі слухопротезування рекомендує той чи інший матеріал для виготовлення індивідуальної вушної вкладки.

Акрилова вушна вкладка – оптимальний варіант при необхідності вентиляційного отвору на ній, при неглибоких ступенях втрати слуху, а також для дорослих та літніх людей.

Силіконова вушна вкладка найбільше підходить людям з тяжким ступенем втрати слуху, дітям.

Догляд за вушними вкладками не складний і не потребує багато зусиль. Вкладку необхідно регулярно чистити спеціальними засобами. Перед чищенням вкладку треба від’єднати від слухового апарату. Також необхідно періодично міняти акустичну трубку, яка з’єднує вкладку зі слуховим апаратом.

Індивідуальні вушні вкладки час від часу потребують заміни або ремонту. Як зрозуміти, що цей час вже настав? Найпершою ознакою, яка вказує на необхідність заміни вушної вкладки на нову – це поява постійного свисту, який зникає, коли натиснути на нижню частину вкладки. Також вкладку треба поміняти, якщо вона почала випадати з вуха при різких рухах та, якщо на її поверхні є помітні пошкодження.