You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Ваш кошик порожній!

Naida Lumity

Phonak Naida L90-UP – надпотужна завушна модель преміум рівня зі штучним інтеле..
89999 грн
Phonak Naida L90-SP – надпотужна завушна модель преміум рівня з штучним інтелектом, з вбу..
89999 грн
Phonak Naida L90-PR – потужна завушна модель преміум рівня зі штучним інтелекто..
94999 грн
Phonak Naida L70-UP – надпотужна завушна модель бізнес рівня зі штучним інтелек..
64999 грн
Phonak Naida L70-SP – надпотужна завушна модель бізнес рівня з штучним інтелектом, з вбуд..
64999 грн
Phonak Naida L70-PR – потужна завушна модель бізнес рівня зі штучним інтелектом..
69999 грн
Phonak Naida L50-UP – надпотужна завушна модель комфортного рівня зі штучним ін..
44999 грн
Phonak Naida L50-SP – надпотужна завушна модель комфортного рівня з штучним інтелектом, з..
44999 грн
Phonak Naida L50-PR – потужна завушна модель комфортного рівня зі штучним інтел..
49999 грн
Phonak Naida L30-UP – надпотужна завушна модель стандартного рівня зі штучним і..
29999 грн
Phonak Naida L30-SP – надпотужна завушна модель стандартного рівня з штучним інтелектом, ..
29999 грн
Phonak Naida L30-PR – потужна завушна модель стандартного рівня зі штучним інте..
34999 грн
Показано 1 по 12 з 12 (Всього сторінок 1)

Засяйте по-новому з Naida Lumity!

Naida Lumity зосереджується на покращенні розуміння мовлення за допомогою унікальної технології Phonak SmartSpeech™, щоб ви могли насолоджуватися розмовами в багатьох складних ситуаціях.

Повністю занурюйтеся в розмови

У Phonak ми знаємо, що слух може бути складним у різних ситуаціях. Можливість повною мірою брати участь у розмовах подібна до іскри світла в темряві. Ось де Phonak Naida Lumity справді сяє.

Еволюція розуміння мовлення

Lumity пройшов навчання за допомогою машинного навчання на основі штучного інтелекту для точного визначення звукового середовища. Він ідеально керує численними функціями комфорту та розуміння мовлення в Lumity, щоб адаптуватися до вашого особистого середовища. Насолоджуйтеся перевагами, які ця технологія приносить вам і вашим близьким.

Заряджається протягом дня

Залишайтеся відповідальними за свій слух за допомогою повністю лінійки від Phonak, що повністю перезаряджається. Ця перевірена технологія є кращим вибором для користувачів слухових апаратів і фахівців із слухових апаратів. Насправді три з чотирьох проданих пристроїв Phonak попереднього покоління перезаряджаються.

StereoZoom 2.0

Уявіть, що ви втомлені намагаєтеся зосередитися на розмові в шумному місці; зусилля можуть виснажувати. Новий StereoZoom 2.0 у Lumity інтелектуально адаптує силу фокусування зі збільшенням рівня шуму. Ви навіть можете налаштувати силу фокусування StereoZoom 2.0 відповідно до своїх уподобань і в режимі реального часу за допомогою повзунка «Фокус мовлення» в додатку myPhonak. Цей додатковий фокус може призвести до покращення співвідношення сигнал/шум на 2,5 дБ.

SpeechSensor

SpeechSensor – це алгоритм, який визначає напрямок, звідки надходить основний мовний сигнал. Перевага в реальному житті полягає в тому, що ви можете на 15% краще розуміти мову, коли мова йде збоку/ззаду, а також на 11% зменшити зусилля на прослуховування.

Phonak Naída має досить тривалу історію розробки пристроїв, що створені для допомоги людям з важкою та глибокою втратою слуху. Восьме покоління слухових апаратів Naída Lumity, пропонує неперевершений потужний звук, який допоможе вам спілкуватися, підключатися до будь-яких Bluetooth-гаджетів та просто насолоджуватися життям.

Слухові апарати Phonak Naída Lumity доступні в двох варіантах – Naída L-PR завушна модель з вбудованим літій-іонним акумулятором, що перезаряджається та Naída L-UP класична завушна модель на батарейці 675 типу найменшого розміру в своєму класі. На замовлення можливий вибір одного з 7-ми кольорів.

 

Naída L-PR

для втрат слуху від легких до середньо-важких

 

Naída L-UP

для важкої та глибокої втрати слуху

 

 

Нове покоління потужного звуку


Ваші слухові потреби такі ж унікальні, як і ви, і все що вам потрібно, це лише потужність. Naída Lumity виходить за рамки простого підсилення, щоб надати справжній звук для кожної людини.  Це дозволяє персоналізувати ваш слуховий досвід та приділяти увагу найдрібнішим деталям. Нове апаратне та програмне забезпечення автоматично реагує на кожну ситуацію прослуховування.

Грунтуючись на новій аудіологічній експертизі з урахуванням можливостей штучного інтелекту Naída Lumity пропонує новітні інноваційні можливості:

підсилення мови

Розуміння тих, хто говорить тихо або говорить здалеку в тихому оточенні, часто є проблемою для людей з більш серйозною втратою слуху. Ця функція розроблена, щоб допомогти вам почути тиху мову в тихих ситуаціях.

динамічне шумопоглинання

Слух у галасливих ситуаціях - це виклик. Ця функція покращує співвідношення сигнал/шум і може бути налаштована відповідно до особистих переваг за допомогою програми myPhonak.

датчик руху

Розмова з кимось, особливо під час ходьби, може бути важкою. Перебуваючи в галасливій обстановці, наприклад, на жвавій вулиці, це стає ще більш складним завданням. Naída L-PR оснащений новим датчиком руху, який може визначити, чи рухаєтесь ви. Сенсор датчиків руху призводить до кращого розуміння мови та кращого загального досвіду прослуховування під час руху.

 

Під’єднання до смартфона, телевізора та більше…

універсальне підключення

означає, що Naída Lumity підключається до вашого смартфону, планшету з iOS чи Android або іншого пристрої з підтримкою Bluetooth, щоб ви могли передавати аудіосигнал безпосередньо на ваш слуховий апарат.

"вільні руки" без обмежень

дзвінки у режимі "вільні руки" дозволяють відповідати на дзвінки та відхиляти їх простим натисканням багатофункціональної кнопки, якщо ваш телефон знаходиться не в руках. Коли ви відповідаєте, слухові апарати визначають ваш голос і спрямовують його до телефону.

аж 8 Bluetooth пристроїв одночасно

одночасне з'єднання Bluetooth пропонує вам бездоганний досвід, наприклад, під час прослуховування музики, а потім переключення на вхідний дзвінок. Аж до 8-ми пристроїв з підтримкою Bluetooth можна з'єднати в пару з Naída Lumity і Ви можете легко чергувати декілька одночасних підключень.

керування дотиком

 в Naída L-PR Ви можете приймати телефонні дзвінки, “класти” трубку та навіть перемикатися між пристроями - просто вдвічі доторкнувшись до вушної раковини. Ви також можете відтворювати або призупиняти музику, зупинити або відновити потокове передавання, а також активувати програми голосових помічників на основі Bluetooth.

 

Розширенні можливості розумного додатку

Це не просто черговий додаток - це розумний спосіб контролювати свої слухові апарати, отримувати доступ до корисних функцій та персоналізувати свої налаштування. Завантажте додаток myPhonak в App Store або Google Play і отримайте максимум користі від ваших слухових апаратів. 

Пульт дистанційного керування дозволяє регулювати та контролювати налаштування звуку на ходу. Ви також можете переключитися між програмами або створюйте власні програми для конкретної ситуації прослуховування. Завдяки myPhonak користувацька програма тепер може бути збережена на слуховому апараті та доступна за допомогою багатофункціональної кнопки.
Дистанційна підтримка професіонала дозволяє вам налаштувати слуховий апарат дистанційно в режимі реального часу. Це корисно в ситуаціях, коли ви не може особисто завітати до центру слухопротезування для консультації але Ви хочете оптимізувати налаштування слухових апаратів у реальній ситуації.
Нарешті, програма myPhonak допомагає вам відстежувативаш слуховий досвід. Він показує інформацію про використання апаратів, вказує рівень заряду акумулятора, дозволяє обмінюватися даними та надіслати відгук своєму спеціалісту зі слухопротезування. Ви також може керувати зв’язкомз іншими пристроями та налаштувати телефонні дзвінки через Bluetooth та параметри керування дотиком.

 

Naída Lumity та Roger – найкраща комбінація для слуху в шумі та на відстані

Завжди будуть ситуації прослуховування, які є надто складними. Це особливо актуально, коли поєднуються навколишній шум з спілкуванням на дистанції. Інший приклад - коли співрозмовник носить маску для обличчя і у вас немає можливості “читати по губам”. в таких випадках максимально корисною буде технологія Roger.

Віддалені мікрофони Roger від Phonak допоможуть вам розуміти більше мови в шумі та на відстані. Вони можуть передавати сигнал безпосередньо в апарати Naída Lumity без додаткових приймачів. При підвищенні рівня навколишнього шуму, Roger автоматично адаптується, зберігаючи рівень голосу співрозмовника вище фонового шуму. 

Для багатьох людей із втратою слуху комбінація слухових апаратів та технології Roger допомагає їм вести соціальну діяльність та активне професійно повноцінне життя.

 

ПОРІВНЯЛЬНА ТАБЛИЦЯ МОЖЛИВОСТЕЙ ТЕХНОЛОГІЧНИХ РІВНІВ

Автоматична програма AutoSense OS 5.0

PREMIUM

L90

BUSSINES

L70

COMFORT

L50

STANDART

L30

комфорт в ехо      
мова в автомобілі      
мова в гучному шумі      
музика    
комфорт в шумі  
мова в шумі
тиха ситуація
потокові розмови та мікрофон
потокове аудіо та мікрофон
Додаткові програми        
Кількість програм 4 4 4 4
комфорт в ехо      
мова в гучному шумі    
мова 360°    
мова в шумі
тиха ситуація
комфорт в шумі
музика
акустичний телефон
користувацька програма
Програми стримінгу        
RogerDirect та мікрофон
PartnerMic та мікрофон
Дзвінок та мікрофон
Можливості        
Мікрофонна система UltraZoom 20 каналів  20 каналів  16 каналів  12 каналів 
Динамічне шумопоглинанння      
Підсилення мови      
SpeechSensor      
Усунення ефекту ехо EchoBlock      
Керування дотиком Tap Control    
StereoZoom 2.0    
Зниження шуму вітру WindBlock    
Пом'якшення різких звуків SoundRelax    
Датчик руху  
Бінауральний телефон DuoPhone  
Ефект вушної раковини Real Ear Sound  
Roger та налаштування спрямованості  
Частотне перекриття SoundRecover2
Усунення зворотного зв'язку WhistleBlock
Пригнічення шуму NoiseBlock
RogerDirect™
Користувацькі налаштування
Бінауральна синхронізація QuickSync
Акустично-оптимізований вент AOV
Терапія шуму Tinnitus Balance
Автоматична адаптація auto Acclimatization
Зміна гучності Environmental balance
Кількість каналів 20 20 16 12