You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
 • Ваш кошик порожній!

Пробне використання слухового апарату

 1. Загальна інформація

  ​Новітні технології виготовлення слухових апаратів дозволяють використовувати єдину стратегію обробки сигналу у різних технологічних рівнях. Функціонал слухового апарату буде залежати від кількості та якості можливостей та функцій, запрограмованих в конкретній моделі. Для того щоб, наприклад, оцінити якість роботи слухового апарату на природі, у вітряну погоду, не потрібно моделювати дану ситуацію в умовах офісу, а скористатися можливістю використати слуховий апарат у певних акустичних середовищах.

  ​Пробне використання слухового апарату — це спеціальна послуга, яка пропонується для користувачів слухових апаратів, що хочуть придбати нову модель або спробувати іншого виробника слухових апаратів. 

 2. Кому буде корисна послуга?

  Послугою можуть скористатися, в першу чергу, ті користувачі, що вже звикли та адаптувалися до слухового апарату та бажають змінити модель або технологічний рівень слухового апарату, та/або бажають придбати новий слуховий апарат і не можуть визначитися з конкретною моделлю. Також ​послуга буде корисною первинним користувачам, яким необхідно визначити можливість ефективного слухопротезування (наприклад, клієнтам із важкою та глибокою втратою слуху, що ніколи не використовували слуховий апарат або мають негативний досвід використання останнього). Також послуга буде корисна тим користувачам, що сумніваються у ефективності бінаурального слухопротезування.

 3. Що ви отримаєте?

  Перш за все, ви отримаєте досвід користування для впевненого вибору моделі слухового апарату саме для вас. Для забезпечення послуги надаються спеціальні демонстраційні версії слухових апаратів стандартного завушного типу або завушного типу з технологією винесеного телефону оптимального, комфортного, активного, бізнес та преміум-рівнів на вибір. Апарати налаштовуються фахівцем зі слухопротезування та підбираються необхідні витратні матеріали та аксесуари. Витратні матеріали та аксесуари для забезпечення роботи слухового апарата та з’єднання з вухом (батарейки, звуководи, наконечники, індивідуальні отопластику) ви можете придбати на місці. Слухові апарати економ та базового рівня для пробного використання не надаються.

 4. Термін надання послуги

  Послуга надається на термін від 7 до 30 днів. Протягом всього терміну використання ви можете безлімітно звертатися в центри слухопротезування для корекції налаштувань (за попереднім записом), згідно вашого досвіду. Ви можете змінювати модель слухового апарату 1 раз на 7 днів, якщо попередня модель не задовольнила ваші потреби. Протягом максимального терміну пробного використання слухового апарату ви можете випробувати до 4 моделей різних технологічних рівнів.

 5. Умови надання послуги

  Для отримання демонстраційної версії необхідно внести залогову вартість слухового апарату згідно прейскуранту цін, вказаних на сайті, а також придбати необхідні витратні матеріали для забезпечення користування апаратом. При поверненні слухового апарату необхідно оплатити вартість професійної чистки слухового апарату у сумі 199 гривень. ​У разі втрати або пошкодження слухового апарату залогова вартість не повертається, або відшкодовуються збитки на ремонт слухового апарату. 

 6. Вартість послуги

  Послуга надається безкоштовно. Усі налаштування слухових апаратів для забезпечення послуги та протягом пробного періоду використання також безкоштовні.