You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Ваш кошик порожній!

Виробники


В теперешній час існує поняття "велика шістка" - це 6 найбільших виробників слухових апаратів. У шістку входять як найбільші холдинги, так і сімейні фірми. Крім великої шістки існують самостійні виробники слухових апаратів, як правило локальні, що випускають продукцію для свого регіону, частка ринку яких настільки незначна, що ми не будемо зупинятися на їх докладному розгляді.

ВЕЛИКА ШІСТКА

SONOVA HOLDING AG


Будучи провідним світовим постачальником інноваційних слухових апаратів, Sonova прагне провести незабутнє позитивне значення для людей із вадами слуху і тих, хто поруч з ними. Сьогодні в Sonova Holding AG працює близько 10800 чоловік. Група - найбільший постачальник в галузі, пропонує найбільш повний спектр рішень - слухові апарати, кохлеарні імпланти, рішення бездротового зв'язку для компенсації всіх форм втрати слуху. Основний бізнес - бренди Phonak, Unitron, Hansaton, Advanced Bionics. Для того, щоб бути визнаним в якості лідера в області інновацій, компанія постійно підвищує вимоги до розробок продуктів, щоб ще краще задовольняти специфічні потреби клієнтів. Офіційного представництва компанії в Україні немає, слухові апарати пропонуються незалежними дистриб'юторами.

SIVANTOS GROUP

Один з провідних світових виробників слухових апаратів. Sivantos - група компаній, яка змогла зайняти лідируючі позиції на ринку слухових апаратів в багатьох країнах. Ось уже понад 130 років слухові апарати та інші комунікативні пристрої виробляються і успішно реалізуються - кожен четвертий слуховий апарат, проданий у всьому світі з групи Sivantos - слухові апарати під маркою Siemens, Signia, Audio Service, Rexton і A & M. Додаткові аксесуари, програмне забезпечення, програми для смартфонів і діагностичне обладнання для сфери слухопротезування також є частиною портфеля Sivantos. Сьогодні в Sivantos Group працює близько 5000 чоловік в більш ніж 25 країнах світу. Вони роблять все можливе, щоб допомогти людям з порушенням слуху. Офіційного представництва компанії в Україні немає, слухові апарати пропонуються незалежними дистриб'юторами.

WIDEX

Widex - це сімейна компанія, заснована в Данії в 1956 р Сьогодні це один з найбільших в світі виробників слухових апаратів. Widex слухові апарати продаються в більш ніж 100 країнах по всьому світу, а в компанії працює більше 4000 чоловік. В даний час Widex представлена ​​двома брендами: безпосередньо Widex і Coselgi. З якістю звуку слухових апаратів Widex мало хто може зрівнятися, і це зарекомендувало компанію як одиного з найбільш інноваційних виробників в галузі. Компанія пропонує самий передовий і природний звук на ринку, а також унікальний неповторний механізм передачі аудіонформаціі, що вважається еталоном в галузі. Єдина компанія, що має офіційне представництво в Україні.

WILLIAM DEMANT HOLDING

William Demant Holding охоплює чотири бізнес-напрямки: традиційні слухові апарати, що імплантуються пристрої, діагностичне обладнання і засоби комунікації. Це едінственноая компанія, яка охоплює всі чотири області. На сьогоднішній день у всіх сиерах компанії працює понад 12000 співробітників. не дивлячись на те, що галузь діагностичного медичного обладнання займає значну частину холдингу, основним напрямком холдингу є розробка і продаж слухових апаратів брендів Oticon, Bernafon, Sonic. Офіційного представництва компанії в Україні немає, слухові апарати пропонуються незалежними дистриб'юторами.

GN GROUP

GN Group є одним з лідерів в області інтелектуальних аудіо рішень, які дозволяють почути більше, робити більше і бути більше, ніж ви коли-небудь вважали можливим. Унікальний портфель медичних, професійних та споживчих аудіо рішень представлений в GN Group, яка надає продукти і рішення для користувачів з вадами слуху, професійне комунікаційне обладнання, медичну техніку в більш ніж 90 країнах по всьому світу. Підрозділ, що займається розробкою і виробництвом слухових апаратів представлено брендами ReSound, Beltone і Interton. Заснована в 1869 році сьогодні GN Group має 5400 співробітників. Офіційного представництва компанії в Україні немає, слухові апарати пропонуються незалежними дистриб'юторами.

STARKEY HEARING TECHNOLOGIES

Офіційного представництва компанії в Україні немає, слухові апарати пропонуються незалежними дистриб'юторами.