You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Ваш кошик порожній!

Технології


BUDGET – бюджетні cлухові апарати. Категорія слухових апаратів для користувачів з базовими слуховими потребами: розмови тет-а-тет, спілкування в невеликих групах, прослуховування в спокійних ситуаціях. Найдоступніший варіант для користувачів з обмеженим бюджетом. Гарний варіант для людей похилого віку, пенсіонерів, які бажають придбати якісні слухові апарати за доступною ціною.

В цій категорії представлені тільки сучасні цифрові слухові апарати, що не потребують комп’ютерного налаштування.

Базовий рівень - цифрові слухові апарати з мінімальним набором функцій. В цій категорії розмістилися одно та двоканальні слухові апарати з триммерним налаштуванням або ж з комп’ютерним програмуванням. Зазначимо, що всі цифрові слухові апарати з тримерним налаштуванням, незалежно від кількості каналів, теж входять до цієї категорії. Базовий рівень шумопригнічення дозволяє використовувати ці слухові апарати поза межами дому, а також разом з мобільними телефонами. Додаткові програми та звукові індикатори допоможуть використовувати апарати з більшим комфортом в різних ситуаціях та забезпечать вчасне попередження щодо стану батарейки слухового апарата. Ми рекомендуємо ці апарати для вікових втрат слуху, кондуктивних та нескладних сенсоневральних типів втрати слуху, користувачам з малоактивним способом життя, які планують використовувати апарати в основному в домашніх умовах, та іноді, поза межами дому в нескладних звукових оточеннях. Слухові апарати виготовляються із якісних матеріалів та мають посилений захист, тому можуть прослужити 3-4 роки за належного догляду.

Оптимальний рівень - цифрові слухові апарати з комп’ютерним програмуванням та направленими мікрофонами. В даній категорії ви можете знайти слухові апарати, що містять оптимальний набір функцій для користувачів, які переважно перебувають в спокійних звукових оточеннях. Функції шумопригнічення, виділення мови з шуму мають базові можливості для забезпечення комфорту в складних умовах, разом з направленими мікрофонами забезпечують покращену розбірливість мови у гучних оточеннях (на вулиці, в громадських місцях, магазинах, банках, на пошті тощо). Додаткові програми прослуховування дозволять використовувати апарати з комфортом у складних ситуаціях. Сумісні з мобільними телефонами. Звукові індикатори зміни програми, регулювання гучності, розряду батареї повідомлять про стан слухового апарата. Ми рекомендуємо ці слухові апарати усім категоріям користувачів з обмеженим бюджетом, які ведуть спокійний спосіб життя. Слухові апарати виготовляються по сучасним стандартам та мають ступінь захисту від вологи та пилу IP55-68, тому при належному догляді можуть надійно працювати протягом тривалого часу 4-5 років.  

Комфортний рівень - цифрові слухові апарати з комп’ютерним програмуванням та шумопригніченням. Слухові апарати цієї категорії мають розширений набір функцій шумопрогрнічення з різними варіантами направленості мікрофонів. Завдяки додатковим функціям пригнічення шуму вітру та програмам прослуховування для великих приміщень (аудиторій), ці слухові апарати підійдуть для користувачів які полюбляють перебувати на свіжому повітрі та ведуть активний спосіб життя (навчаються, ходять в театри тощо), а також полюбляють переглядати телевізор. Додаткові пристрої, які ви можете під’єднати до слухових апаратів, можуть забезпечити чудову якість звуку та розбірливість при розмові по телефону, перегляді телевізора, на відстані. Ми рекомендуємо ці апарати як основу комфорту при любій втраті слуху для забезпечення розбірливості мови користувачам без особливих умов та вимог. Слухові апарати виготовляються по сучасним стандартам та мають ступінь захисту від вологи та пилу IP55-68, тому при належному догляді можуть надійно працювати протягом тривалого часу 4 - 5 років.  

Активний рівень - цифрові слухові апарати з посиленим захистом та шумопригніченням. Слухові апарати для активних користувачів, які не сидять на одному місці. Постійна зміна акустичних середовищ потребує постійної зміни налаштувань слухових апаратів, тому в даному класі слухових апаратів використовується автоматичний режим зміни налаштувань. Апарат постійно моніторить навколишнє середовище та автоматично підлаштовується під конкретну ситуацію. Розширені налаштування шумопригнічення дозволяють з комфортом використовувати апарат у великій кількості життєвих ситуацій.  Додаткові пристрої, які ви можете під’єднати до слухових апаратів, можуть забезпечити чудову якість звуку та розбірливість при розмові по телефону, перегляді телевізора, на відстані. Бінауральна робота слухових апаратів, забезпечує одночасну зміну налаштувань в обох апаратах. Ми рекомендуємо ці апарати активним користувачам, що займаються спортом, подорожують, навчаються, а також тим, хто працює в шумному оточенні. Слухові апарати виготовляються по сучасним стандартам та мають ступінь захисту від вологи та пилу IP55-68, тому при належному догляді можуть надійно працювати протягом тривалого часу 4 - 5 років. 

Бізнес-рівень - цифрові слухові апарати з розширеними можливостями для розбірливості мови в складних ситуаціях. Бізнес-рівень для бізнес-людей! Якщо ви постійно проводите зустрічі, перебуваєте на співбесідах, семінарах, різноманітних заходах і від почутого залежить ваш прибуток - ця категорія слухових апаратів саме для вас. Розширені функції шумопригнічення, автоматичні режими, аналізатор акустичного середовища, функції посилення та виділення мови направлені на забезпечення максимальної розбірливості в складних акустичних ситуаціях, де одночасно присутня безліч звуків, серед яких потрібно виділити мову. Додаткові пристрої, які ви можете під’єднати до слухових апаратів, можуть забезпечити чудову якість звуку та розбірливість при розмові по телефону, перегляді телевізора, на відстані, а особливо на переговорах та на шумному виробництві. Бінауральна робота слухових апаратів, забезпечує одночасну зміну налаштувань в обох апаратах. Ми рекомендуємо ці апарати користувачам, яким важлива їх кар’єра, дітям, студентам, а також тим, хто працює в шумному оточенні. Слухові апарати виготовляються по сучасним стандартам та мають ступінь захисту від вологи та пилу IP55-68, тому при належному догляді можуть надійно працювати протягом тривалого часу 4 - 5 років. 

Преміум-рівень - слухові апарати з максимальним набором функцій. Слухові апарати, що відтворюють звук максимально наближений до природного. В даному класі ви можете знайти усі найновіші та передові функції та розробки. Разом з вищезгаданим функціоналом бізнес-рівня в цих слухових апаратах працюють на вас такі важливі для природного звукосприйняття функції як: максимальний фокус на мові, пригнічення ефекту ехо, комфорт та розбірливість в автомобілі, літаку, розширені користувацькі налаштування тощо (у різних виробників свої унікальні можливості). Якщо ви шукаєте максимально комфортні апарати, які б відтворювали природне звучання - це ваш рівень.