You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
068 4720303 Чат вайбер 095 4720303 063 4720303

Київ - пн-пт з 10.00 до 17.00 за попереднім записом. Графік роботи філій уточнюйте за телефонами у вкладці «Контакти». Усі послуги надаються в повному обсязі. Замовлення надсилаються службами доставки Нової пошти або Укрпошти.

  • Ваша корзина пуста!

Virto Marvel


Любов з першого звуку і більше нічого приховувати

Понад 70 років Phonak постійно прагне створити слухові апарати, щоб покращити життя людей. З кожним новим продуктом Phonak ми розсунули межі слухових технологій, щоб створити рішення, які забезпечують чудову якість звуку, прості у використанні та забезпечують справжнє відчуття добробуту.
Наше останнє творіння є результатом багаторічних досліджень і розробок, об’єднаних в одну чудову технологію. Ми зосередили нашу увагу на тому, чого ви бажаєте і очікуєте від першокласного слухового апарату – чіткого, насиченого звуку.
Завдяки цій філософії, у поєднанні з сучасними технологіями, ми розробили багатофункціональний слуховий апарат, який передає любов із першого звуку.

 

Представляємо Phonak Virto Marvel Black

Virto M-312 Black

для втрат слуху від середніх до важких

• забезпечує чистий, насичений звук
• підключається до смартфонів (iOS® таAndroid™), телевізора, мікрофонів Roger тощо
• можна використовувати розумні мобільні додатки
• на вигляд як бездротові навушники
• індивідуальне виготовлення
• у чорному кольорі


Любов із першого звуку… кожного дня!

З того моменту, коли ви вперше одягнете індивідуальні слухові апарати Phonak Virto Marvel, ви можете розраховувати на неперевершену якість звуку. Ми досягли цього, використовуючи перевірену продуктивність нашої технології та вдосконалюючи її всіма способами.

Технологія Phonak у Virto M-312 розпізнає і автоматично адаптується до поточної обстановки, щоб точно відповідати більшій кількості ситуацій прослуховування, ніж будь-коли раніше. Насолоджуйтесь кращим розумінням мови з меншим зусиллям у шумі. Зрештою, гарний слух дозволяє вам більше брати участь у суспільстві і спілкуватися, а це призводить до того, що ви відчуваєте себе добре!

Оскільки Virto індивідуальний, він пропонує зручну посадку з чіткою якістю звуку, а також підключенням до смартфона та телевізора.

Virto Black виготовляється виключно в чорному корпусі, тому максимально нагадує звичайні навушники. Все це та багато іншого є досить вагомим приводом любити Marvel… цілий день, кожен день!


Що ж робить Virto Marvel таким дивовижним?

Залишатися на зв’язку є частиною нашого повсякденного життя. Phonak Virto M-312 був розроблений, щоб без зусиль підтримувати вас на зв’язку з вашими телефонними дзвінками, повідомленнями, електронною поштою, телевізором, численними програмами та електронікою, забезпечуючи чистий насичений звук.

підключення до смартфона

Phonak Virto M-312 — це перший у світі індивідуально виготовлений слуховий апарат із дзвінками «вільні руки», який безпосередньо передає аудіовміст з iOS, Android або інших пристроїв з підтримкою Bluetooth®.

На дзвінки можна відповісти або відхилити простим натисканням кнопки, навіть якщо ваш телефон знаходиться в іншій кімнаті. Ви навіть можете налаштувати, щоб сповіщення на телефоні відображалися через слухові апарати.

телебачення та мультимедіа

Virto Marvel оснащений технологією AirStream для трансляції з будь-якого телевізора та стереосистеми. Насолоджуйтесь улюбленими телевізійними програмами та фільмами за допомогою простого рішення plug-and-play, що називається TV Connector.
Це подібно до використання бездротових навушників - за винятком, можливо, навіть кращого, оскільки ця нова технологія дозволяє Virto Marvel розрізняти потокові мовні та музичні сигнали та автоматично регулює гучність для оптимізованої якості звуку.

​Phonak PartnerMic

AirStream також використовується для трансляції з мікрофону Phonak PartnerMic. Він простий у використанні для приватних розмов і завжди спрямований незалежно позиції:
• підключається до смартфонів - iOS та Android
• підключається до різноманітної повсякденної електроніки
• слухові апарати, що використовуються як бездротові стерео навушники
• надзвичайно тривалий час трансляції за допомогою телевізійного роз'єму завдяки технології AirStream

 

Підніміть рівень слуху за допомогою технології Roger

У ситуаціях, коли шум і відстань впливають на ваш слух, розуміння мови все одно може бути особливо складним. Тут Roger приходить на допомогу.
Технологія
Roger розглядається як бездротовий цифровий спрямовувач. Він функціонує, посилюючи рівень динаміка через мікрофон Roger і передаючи його бездротово слухачеві, одночасно зменшуючи фоновий шум.
Phonak Virto Marvel із RogerDirect ™ дозволяє технології
Roger транслювати звук безпосередньо до слухових апаратів Marvel без підключення зовнішнього приймача. Завдяки цьому унікальному нововведенню ви можете повноцінно брати участь у розмовах навіть у галасливих умовах, таких як ресторани та зустрічі на роботі.
• неперевершене рішення для складних ситуацій прослуховування
• призначений для поліпшення розуміння мови при шумі та на відстані
• стриманий і привабливий дизайн

 

Розширенні можливості розумного додатку

 

Цей простий у використанні додатокнайрозумніший спосіб отримати максимум від ваших Phonak Virto Marvel.
Завдяки різноманітному функціоналу додатку, Ви можете бути спокійними в складних ситуаціях прослуховування.
Пульт дистанційного керування: перемикайте та регулюйте гучність слухових апаратів, вибираючи програму чи сценарій, або ще більше персоналізуйте звук за допомогою розширених функцій
Дистанційна підтримка: Ваш слуховий апарат Phonak може бути дистанційно відрегульований у режимі реального часу вашим фахівцем із слухопротезування
Щоденник слуху: відстежуйте свій слуховий досвід та діліться своїми відгуками зі своїм спеціалістом із слухопротезування
Мої слухові апарати: Отримайте більше інформації про стан акумулятора слухових апаратів, персоналізовані програми та статистику.

Це не просто черговий додаток - це розумний спосіб контролювати свої слухові апарати, отримувати доступ до корисних функцій та персоналізувати свої налаштування. Завантажте додаток myPhonak в App Store або Google Play і отримайте максимум користі від ваших слухових апаратів. 

 

Переваги індивідуального виготовлення

Кожен слуховий апарат Virto виготовляється на замовлення відповідно до анатомії вашого вуха та ваших особистих слухових потреб. Ваш слухопротезист перевірить ваші слухові канали та зробить точний зліпок ваших вух. Потім будуть надруковані на 3D-принтері ваші індивідуальні слухові апарати, щоб забезпечити вам ідеальну та непомітну посадку, чудові слухові характеристики та високий комфорт при носінні.

Біометричне калібрування враховує індивідуальну анатомію вуха та потреби слуху. Ідентифіковано понад 1600 точок біометричних даних, а для кожного слухового апарату Virto Marvel розраховуються унікальні налаштування калібрування.

 

ПОРІВНЯЛЬНА ТАБЛИЦЯ МОЖЛИВОСТЕЙ ТЕХНОЛОГІЧНИХ РІВНІВ

Автоматична програма AutoSense OS 3.0

PREMIUM

M90

BUSSINES

M70

COMFORT

M50

STANDART

M30

комфорт в ехо      
мова в автомобілі      
мова в гучному шумі      
музика    
комфорт в шумі  
мова в шумі
тиха ситуація
потокові розмови та мікрофон
потокове аудіо та мікрофон
Додаткові програми        
Кількість програм 3 3 3 3
комфорт в ехо      
мова в гучному шумі    
мова 360°    
мова в шумі
тиха ситуація
комфорт в шумі
музика
акустичний телефон
користувацька програма
Програми стримінгу        
RogerDirect та мікрофон  
PartnerMic та мікрофон
Дзвінок та мікрофон
Можливості        
Мікрофонна система UltraZoom 20 каналів  16 каналів  12 каналів  8 каналів 
Посилення мовного сигналу SNR-Boost  
Усунення ефекту ехо EchoBlock      
Зниження шуму вітру WindBlock    
Пом'якшення різких звуків SoundRelax    
Бінауральний телефон DuoPhone  
Ефект вушної раковини Real Ear Sound  
Roger та налаштування спрямованості  
Частотне перекриття SoundRecover2
Усунення зворотного зв'язку WhistleBlock
Пригнічення шуму NoiseBlock
RogerDirect™  
Користувацькі налаштування
Бінауральна синхронізація QuickSync
Акустично-оптимізований вент AOV
Терапія шуму Tinnitus Balance
Автоматична адаптація auto Acclimatization
Зміна гучності Environmental balance
Кількість каналів 20 16 12 8

Phonak Virto M90-312 – внутриушная модель премиум уровня с искусственным интелл..
79999 грн
Phonak Virto M70-312 – внутриушная модель бизнес уровня с искусственным интеллектом,..
59999 грн
Phonak Virto M50-312 – внутриушная модель комфортного уровня с искусственным ин..
39999 грн
Phonak Virto M30-312 – внутриушная модель стандартного уровня с искусственным и..
29999 грн
Показано с 1 по 4 из 4 (всего 1 страниц)