You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Ваш кошик порожній!

Завушні слухові апарати з технологією винесеного телефону

Widex Moment M440-RIC 312 D – мініатюрна завушна модель преміум рівня з технологією ..
114999 грн
Widex Moment M440-RIC 10 – наймініатюрніша завушна модель преміум рівня з технологією вин..
109999 грн
Widex Moment M440-mRIC R D – наймініатюрніша завушна модель преміум рівня з вбудован..
124999 грн
Widex Moment M330-RIC 312 D – мініатюрна завушна модель бізнес рівня з технологією в..
79999 грн
Widex Moment M330-RIC 10 – наймініатюрніша завушна модель бізнес рівня з технологією вине..
74999 грн
Widex Moment M330-mRIC R D – наймініатюрніша завушна модель бізнес рівня з вбудовани..
89999 грн
Widex Moment M220-RIC 312 D – мініатюрна завушна модель комфортного рівня з технолог..
44999 грн
Widex Moment M220-RIC 10 – наймініатюрніша завушна модель комфортного рівня з технологією..
39999 грн
Widex Moment M220-mRIC R D – наймініатюрніша завушна модель комфортного рівня з вбуд..
54999 грн
Widex Moment M110-RIC 312 D – мініатюрна завушна модель стандартного рівня з техноло..
29999 грн
Widex Moment M110-RIC 10 – наймініатюрніша завушна модель стандартного рівня з техно..
27499 грн
Widex Moment M110-mRIC R D – наймініатюрніша завушна модель стандартного рівня з вбу..
39999 грн
Показано 1 по 12 з 94 (Всього сторінок 8)

Завушні слухові апарати з технологією винесеного телефону (BTE RITE) мають менший розмір ніж звичайні завушні (BTE). У моделях даного типу телефон розміщується не у корпусі слухового апарата, а у вушному каналі безпосередньо біля барабанної перетинки і фіксується там за допомогою ї вушної вкладки. З апаратом телефон з’єднується дуже тоненьким проводом. Цей проводок поміщений у трубку, яка з’єднує корпус слухового апарата з телефоном. Через те, що у такого типу слухових апаратів трубка використовується не для передачі звуку, а для розміщення у ній проводів, її діаметр значно менший, ніж діаметр звичайних звуководів. Тоненька трубка з проводом практично непомітна, що забезпечує максимальне косметичне рішення слухових апаратів з винесеним телефоном та робить користування ними ще більш комфортним.

Вушні вкладки, в яких фіксується телефон бувають двох видів – стандартні та індивідуальні. Стандартні вушні вкладки випускаються у п’яти розмірах, індивідуальні виготовляються за індивідуальним зліпком вуха користувача слуховим апаратом. У зв’язку з фазою росту дітям такі слухові апарати не доцільно використовувати, а от для дорослих та літніх людей – це гарний варіант поєднання косметичного та слухового рішення.

Коли завушний слуховий апарат з технологією винесеного телефону виходить з ладу і його телефон потребує заміни новим, користувач може придбати та замінити тільки телефон. Це зручно та економно при прогресуючій втраті слуху та необхідності заміни телефону на більш потужний.

Не зважаючи на компактні розміри, слухові апарати типу RITE потужні та підходять для коригування втрати слуху від легкого до важкого ступеня.

Слухові апарати з винесеним телефономце вид цифрових пристроїв, які зручно розміщуються за вухом людини та мають широкий спектр кольорів корпусу для найвибагливіших клієнтів – від зовсім непомітних до яскравих.

Більшість завушних слухових апаратів з винесеним телефоном мають на своєму корпусі кнопки керування. За їх допомогою можна регулювати гучність звуків та перемикати режими роботи слухових апаратів. Але є моделі без будь-яких кнопок на корпусі, керування якими здійснюється суто дистанційно.

Компанія «Все для вуха» є авторизованою точкою продажу провідних виробників слухових апаратів в Україні. Ціни на завушні слухові апарати з технологією винесеного телефону та інші товари для слабочуючих у нашому магазині доступні та приємні. Через сайт можна записатися на консультацію, на перевірку слуху та придбати необхідні вам продукти для захисту ваших вух та слуху.