You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Ваш кошик порожній!

Audeo Paradise

Доступні опції

Phonak Audeo P30-312 – мініатюрна завушна модель стандартного рівня з технологією винесен..
30000 грн
Phonak Audeo P50-312 – мініатюрна завушна модель комфортного рівня з технологією винесено..
42500 грн
Phonak Audeo P70-312 – мініатюрна завушна модель бізнес рівня з технологією винесеного те..
57500 грн
Phonak Audeo P50-RL – перша у світі волого- та потозахищена мініатюрна завушна модель ком..
50000 грн
Phonak Audeo P70-R – мініатюрна завушна модель бізнес рівня з технологією винесеного теле..
60000 грн
Phonak Audeo P50-R – мініатюрна завушна модель комфортного рівня з технологією винесеного..
45000 грн
Phonak Audeo P30-RL – перша у світі волого- та потозахищена мініатюрна завушна модель ста..
37500 грн
Phonak Audeo P30-R – мініатюрна завушна модель стандартного рівня з технологією винесеног..
32500 грн
Phonak Audeo P90-RL – перша у світі волого- та потозахищена мініатюрна завушна модель пре..
87500 грн
Phonak Audeo P90-R – мініатюрна завушна модель преміум рівня з технологією винесеного тел..
82500 грн
Phonak Audeo P90-312 – мініатюрна завушна модель преміум рівня з технологією винесеного т..
80000 грн
Phonak Audeo P90-13T – мініатюрна завушна модель преміум рівня з технологією винесеного т..
80000 грн
Показано 1 по 12 з 16 (Всього сторінок 2)

Ніщо не зрівниться зі звуками раю

Phonak Audeo має досить тривалу історію розробки пристроїв, що створені для допомоги людям з різними ступенями втратою слуху. Сьоме покоління слухових апаратів Audeo Paradise, пропонує неперевершений звук, який допоможе вам спілкуватися, підключатися до будь-яких Bluetooth-гаджетів та просто насолоджуватися життям.

Слухові апарати Phonak Audeo Paradise доступні в трьох варіантах – Audeo P-RL (Life) захищена від вологи та поту завушна модель з вбудованим літій-іонним акумулятором, що перезаряджається, Audeo P-R завушна модель з вбудованим літій-іонним акумулятором, що перезаряджається та Audeo P-312 класична завушна модель на батарейці 312 типу найменшого розміру в своєму класі. На замовлення можливий вибір одного з 7-ми кольорів.

Перший у світі водонепроникний*** акумуляторний слуховий апарат Audéo Life поєднує характеристики слуху Audéo Paradise із міцним новим корпусом, який забезпечує додатковий захист від води та поту. Audéo Life забезпечує чіткий природний звук і може бути занурений у прісну, басейнову або солону воду на глибину до 50 см. Будьте впевнені, що з Audéo Life ви можете жити повним життям.

Ви турбуєтеся про свої слухові апарати, коли ви на вулиці в дощовий день або біля басейну? З Audéo Life ви можете бути спокійні, знаючи, що ваші слухові апарати створені, щоб протистояти погодним умовам. Або, можливо, ви турбуєтеся про те, що піт заважає роботі вашого слухового апарату під час тренувань? Слухові апарати Audéo Life захищені від поту, тому ви можете продовжувати тренуватися без страху поту, який заважає вашому слуху. Безсумнівно, ви почуватиметеся впевненіше в оточенні інших людей і отримуватимете задоволення від усіх своїх улюблених занять.”

 

Audeo P-R

акумуляторна модель для втрат слуху від легких до важких

 

Audeo P-312

модель на батарейках для втрат слуху від легких до важких

 

Audeo P-RL

акумуляторна модель для втрат слуху від легких до важких

 

 

Нове покоління потужного звуку


Ваші слухові потреби такі ж унікальні, як і ви, і все що вам потрібно, це лише якість звуку. Audeo Paradise виходить за рамки простого підсилення, щоб надати справжній звук для кожної людини.  Це дозволяє персоналізувати ваш слуховий досвід та приділяти увагу найдрібнішим деталям. Нове апаратне та програмне забезпечення автоматично реагує на кожну ситуацію прослуховування.

Грунтуючись на новій аудіологічній експертизі з урахуванням можливостей штучного інтелекту Audeo Paradise пропонує новітні інноваційні можливості:

підсилення мови

Розуміння тих, хто говорить тихо або говорить здалеку в тихому оточенні, часто є проблемою для людей з більш серйозною втратою слуху. Ця функція розроблена, щоб допомогти вам почути тиху мову в тихих ситуаціях.

динамічне шумопоглинання

Слух у галасливих ситуаціях - це виклик. Ця функція покращує співвідношення сигнал/шум і може бути налаштована відповідно до особистих переваг за допомогою програми myPhonak.

датчик руху

Розмова з кимось, особливо під час ходьби, може бути важкою. Перебуваючи в галасливій обстановці, наприклад, на жвавій вулиці, це стає ще більш складним завданням. Audeo P-R оснащений новим датчиком руху, який може визначити, чи рухаєтесь ви. Сенсор датчиків руху призводить до кращого розуміння мови та кращого загального досвіду прослуховування під час руху.

 

Під’єднання до смартфона, телевізора та більше…

універсальне підключення

означає, що Audeo Paradise підключається до вашого смартфону, планшету з iOS чи Android або іншого пристрої з підтримкою Bluetooth, щоб ви могли передавати аудіосигнал безпосередньо на ваш слуховий апарат.

"вільні руки" без обмежень

дзвінки у режимі "вільні руки" дозволяють відповідати на дзвінки та відхиляти їх простим натисканням багатофункціональної кнопки, якщо ваш телефон знаходиться не в руках. Коли ви відповідаєте, слухові апарати визначають ваш голос і спрямовують його до телефону.

аж 8 Bluetooth пристроїв одночасно

одночасне з'єднання Bluetooth пропонує вам бездоганний досвід, наприклад, під час прослуховування музики, а потім переключення на вхідний дзвінок. Аж до 8-ми пристроїв з підтримкою Bluetooth можна з'єднати в пару з Audeo Paradise і Ви можете легко чергувати декілька одночасних підключень.

керування дотиком

 в Audeo P-R Ви можете приймати телефонні дзвінки, “класти” трубку та навіть перемикатися між пристроями - просто вдвічі доторкнувшись до вушної раковини. Ви також можете відтворювати або призупиняти музику, зупинити або відновити потокове передавання, а також активувати програми голосових помічників на основі Bluetooth.

Charger Case Go

Phonak Charger Case Go ідеально підходить для людей, які хочуть заряджати свої слухові апарати в дорозі. Цей індуктивний зарядний пристрій розроблено виключно для Audéo LifeЗавдяки внутрішньому акумулятору він може повністю зарядити слуховий апарат до 3 разів за один заряд і простий у використанні.

 

Розширенні можливості розумного додатку

Це не просто черговий додаток - це розумний спосіб контролювати свої слухові апарати, отримувати доступ до корисних функцій та персоналізувати свої налаштування. Завантажте додаток myPhonak в App Store або Google Play і отримайте максимум користі від ваших слухових апаратів. 

Пульт дистанційного керування дозволяє регулювати та контролювати налаштування звуку на ходу. Ви також можете переключитися між програмами або створюйте власні програми для конкретної ситуації прослуховування. Завдяки myPhonak користувацька програма тепер може бути збережена на слуховому апараті та доступна за допомогою багатофункціональної кнопки.
Дистанційна підтримка професіонала дозволяє вам налаштувати слуховий апарат дистанційно в режимі реального часу. Це корисно в ситуаціях, коли ви не може особисто завітати до центру слухопротезування для консультації але Ви хочете оптимізувати налаштування слухових апаратів у реальній ситуації.
Нарешті, програма myPhonak допомагає вам відстежувативаш слуховий досвід. Він показує інформацію про використання апаратів, вказує рівень заряду акумулятора, дозволяє обмінюватися даними та надіслати відгук своєму спеціалісту зі слухопротезування. Ви також може керувати зв’язкомз іншими пристроями та налаштувати телефонні дзвінки через Bluetooth та параметри керування дотиком.

 

Audeo Paradise та Roger – найкраща комбінація для слуху в шумі та на відстані

Завжди будуть ситуації прослуховування, які є надто складними. Це особливо актуально, коли поєднуються навколишній шум з спілкуванням на дистанції. Інший приклад - коли співрозмовник носить маску для обличчя і у вас немає можливості “читати по губам”. в таких випадках максимально корисною буде технологія Roger.

Віддалені мікрофони Roger від Phonak допоможуть вам розуміти більше мови в шумі та на відстані. Вони можуть передавати сигнал безпосередньо в апарати Audeo Paradise без додаткових приймачів. При підвищенні рівня навколишнього шуму, Roger автоматично адаптується, зберігаючи рівень голосу співрозмовника вище фонового шуму. 

Для багатьох людей із втратою слуху комбінація слухових апаратів та технології Roger допомагає їм вести соціальну діяльність та активне професійно повноцінне життя.

 

ПОРІВНЯЛЬНА ТАБЛИЦЯ МОЖЛИВОСТЕЙ ТЕХНОЛОГІЧНИХ РІВНІВ

Автоматична програма AutoSense OS 4.0

PREMIUM

P90

BUSSINES

P70

COMFORT

P50

STANDART

P30

комфорт в ехо      
мова в автомобілі      
мова в гучному шумі      
музика    
комфорт в шумі  
мова в шумі
тиха ситуація
потокові розмови та мікрофон
потокове аудіо та мікрофон
Додаткові програми        
Кількість програм 4 4 4 4
комфорт в ехо      
мова в гучному шумі    
мова 360°    
мова в шумі
тиха ситуація
комфорт в шумі
музика
акустичний телефон
користувацька програма
Програми стримінгу        
RogerDirect та мікрофон
PartnerMic та мікрофон
Дзвінок та мікрофон
Можливості        
Мікрофонна система UltraZoom 20 каналів  20 каналів  16 каналів  12 каналів 
Динамічне шумопоглинанння      
Підсилення мови      
Усунення ефекту ехо EchoBlock      
Керування дотиком Tap Control    
StereoZoom    
Зниження шуму вітру WindBlock    
Пом'якшення різких звуків SoundRelax    
Датчик руху  
Бінауральний телефон DuoPhone  
Ефект вушної раковини Real Ear Sound  
Roger та налаштування спрямованості  
Частотне перекриття SoundRecover2
Усунення зворотного зв'язку WhistleBlock
Пригнічення шуму NoiseBlock
RogerDirect™
Користувацькі налаштування
Бінауральна синхронізація QuickSync
Акустично-оптимізований вент AOV
Терапія шуму Tinnitus Balance
Автоматична адаптація auto Acclimatization
Зміна гучності Environmental balance
Кількість каналів 20 20 16 12