You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Ваш кошик порожній!

Naida Marvel

Phonak Naida M30-SP – надпотужна завушна модель стандартного рівня з штучним інтелектом, ..
25000 грн
Phonak Naida M50-SP – надпотужна завушна модель комфортного рівня з штучним інтелектом, з..
37500 грн
Phonak Naida M70-SP – надпотужна завушна модель бізнес рівня з штучним інтелектом, з вбуд..
52500 грн
Phonak Naida M90-SP – надпотужна завушна модель преміум рівня з штучним інтелектом, ..
75000 грн
Показано 1 по 4 з 4 (Всього сторінок 1)

Любов з першого звуку

Понад 70 років Phonak постійно прагнув створити слухові апарати для поліпшення життя людей. З кожним новим продуктом Phonak ми розширили межі слухових технологій, створюючи рішення, що забезпечують чудові слухові характеристики, прості у використанні та забезпечують справжнє почуття добробуту.
Наше останнє творіння - це результат багаторічних досліджень та розробок, які об’єдналися в одну дивовижну технологію. Ми зосередили свою увагу на тому, що ви хочете і очікуєте від першокласного слухового апарату - потужного, насиченого звукового досвіду.
Завдяки цій філософії, у поєднанні з сучасними технологіями, ми розробили багатофункціональний слуховий апарат, який передає любов із першого звуку.

Phonak Naída має досить тривалу історію розробки пристроїв, що створені для допомоги людям з важкою та глибокою втратою слуху. Шосте покоління слухових апаратів Naída Marvel, пропонує неперевершений потужний звук, який допоможе вам спілкуватися, підключатися до Bluetooth-гаджетів та просто насолоджуватися життям.

Phonak Naída Marvel доступний у варіанті – Naída M-SP класична завушна модель невеликого розміру на батарейці 13 типу. На замовлення можливий вибір одного з 9-ти кольорів.

Naída M-SP

для втрат слуху від середніх до глибоких


Любов із першого звуку… кожного дня!

З того моменту, коли ви вперше наділи свій слуховий апарат Phonak Naída Marvel, ви можете очікувати, що слуховому апарату не буде рівних. Ми досягли цього, використовуючи перевірену ефективність нашої технології та всіляко вдосконалюючи її.
Шосте покоління технології Phonak у Naída Marvel розпізнає та автоматично адаптується, щоб більш точно відповідати ситуації прослуховування, ніж будь-коли раніше.
Насолоджуйтесь кращим розумінням мови при шумі та на відстані за допомогою технології Roger, а також зменшенню зусиль при прослуховуванні в шуму і дивуйтеся, наскільки добре слухові апарати працюють у вашому повсякденному житті. Поєднуйте це з насиченою якістю звуку та підключенням до смартфонів та телевізорів - це досить вагомий привід любити Marvel ... по-новому, кожен день!


Що ж робить Naída Marvel таким дивовижним?

Залишатися на зв'язку - це частина нашого повсякденного життя. Phonak Naída Marvel був розроблений, щоб без зусиль підтримувати зв’язок із телефонними дзвінками, повідомленнями, електронною поштою, телевізором, численними програмами та електронікою, забезпечуючи при цьому потужний насичений звук.

підключення до смартфона

Phonak Naída Marvel - це перший у світі надпотужний слуховий апарат за вухом із дзвінками у режимі “вільні руки”, який безпосередньо передає звуковий сигнал iOS чи Android або іншого пристрої з підтримкою Bluetooth. На дзвінки можна відповісти або відхилити простим натисканням кнопки, навіть якщо ваш телефон знаходиться не в руках. Крім того, ви можете налаштувати, щоб сповіщення вашого телефону були чутні через ваші слухові апарати Marvel.

телебачення та мультимедіа

Naída Marvel оснащений технологією AirStream для трансляції з будь-якого телевізора та стереосистеми. Насолоджуйтесь улюбленими телевізійними програмами та фільмами за допомогою простого рішення plug-and-play, що називається TV Connector.
Це подібно до використання бездротових навушників - за винятком, можливо, навіть кращого, оскільки ця нова технологія дозволяє Naída Marvel розрізняти потокові мовні та музичні сигнали та автоматично регулює гучність для оптимізованої якості звуку.

​Phonak PartnerMic

AirStream також використовується для трансляції з мікрофону Phonak PartnerMic. Він простий у використанні для приватних розмов і завжди спрямований незалежно позиції:
• підключається до смартфонів - iOS та Android
• підключається до різноманітної повсякденної електроніки
• слухові апарати, що використовуються як бездротові стерео навушники
• надзвичайно тривалий час трансляції за допомогою телевізійного роз'єму завдяки технології AirStream

 

Підніміть рівень слуху за допомогою технології Roger

У ситуаціях, коли шум і відстань впливають на ваш слух, розуміння мови все одно може бути особливо складним. Тут Roger приходить на допомогу.
Технологія
Roger розглядається як бездротовий цифровий спрямовувач. Він функціонує, посилюючи рівень динаміка через мікрофон Roger і передаючи його бездротово слухачеві, одночасно зменшуючи фоновий шум.
Phonak Naída Marvel із RogerDirect ™ дозволяє технології
Roger транслювати звук безпосередньо до слухових апаратів Marvel без підключення зовнішнього приймача. Завдяки цьому унікальному нововведенню ви можете повноцінно брати участь у розмовах навіть у галасливих умовах, таких як ресторани та зустрічі на роботі.
• неперевершене рішення для складних ситуацій прослуховування
• призначений для поліпшення розуміння мови при шумі та на відстані
• стриманий і привабливий дизайн

 

Розширенні можливості розумного додатку

 

Цей простий у використанні додатокнайрозумніший спосіб отримати максимум від ваших Phonak Naída Marvel.
Завдяки різноманітному функціоналу додатку, Ви можете бути спокійними в складних ситуаціях прослуховування.
Пульт дистанційного керування: перемикайте та регулюйте гучність слухових апаратів, вибираючи програму чи сценарій, або ще більше персоналізуйте звук за допомогою розширених функцій
Дистанційна підтримка: Ваш слуховий апарат Phonak може бути дистанційно відрегульований у режимі реального часу вашим фахівцем із слухопротезування
Щоденник слуху: відстежуйте свій слуховий досвід та діліться своїми відгуками зі своїм спеціалістом із слухопротезування
Мої слухові апарати: Отримайте більше інформації про стан акумулятора слухових апаратів, персоналізовані програми та статистику.

Це не просто черговий додаток - це розумний спосіб контролювати свої слухові апарати, отримувати доступ до корисних функцій та персоналізувати свої налаштування. Завантажте додаток myPhonak в App Store або Google Play і отримайте максимум користі від ваших слухових апаратів. 

 

ПОРІВНЯЛЬНА ТАБЛИЦЯ МОЖЛИВОСТЕЙ ТЕХНОЛОГІЧНИХ РІВНІВ

Автоматична програма AutoSense OS 3.0

PREMIUM

M90

BUSSINES

M70

COMFORT

M50

STANDART

M30

комфорт в ехо      
мова в автомобілі      
мова в гучному шумі      
музика    
комфорт в шумі  
мова в шумі
тиха ситуація
потокові розмови та мікрофон
потокове аудіо та мікрофон
Додаткові програми        
Кількість програм 3 3 3 3
комфорт в ехо      
мова в гучному шумі    
мова 360°    
мова в шумі
тиха ситуація
комфорт в шумі
музика
акустичний телефон
користувацька програма
Програми стримінгу        
RogerDirect та мікрофон
PartnerMic та мікрофон
Дзвінок та мікрофон
Можливості        
Мікрофонна система UltraZoom 20 каналів  16 каналів  12 каналів  8 каналів 
Посилення мовного сигналу SNR-Boost  
Усунення ефекту ехо EchoBlock      
Зниження шуму вітру WindBlock    
Пом'якшення різких звуків SoundRelax    
Бінауральний телефон DuoPhone  
Ефект вушної раковини Real Ear Sound  
Roger та налаштування спрямованості  
Частотне перекриття SoundRecover2
Усунення зворотного зв'язку WhistleBlock
Пригнічення шуму NoiseBlock
RogerDirect™
Користувацькі налаштування
Бінауральна синхронізація QuickSync
Акустично-оптимізований вент AOV
Терапія шуму Tinnitus Balance
Автоматична адаптація auto Acclimatization
Зміна гучності Environmental balance
Кількість каналів 20 16 12 8