You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Ваш кошик порожній!

Cлухові апарати із перезарядкою

Widex Moment M440-mRIC R D – наймініатюрніша завушна модель преміум рівня з вбудован..
124999 грн
Widex Moment M440-BTE R D – універсальна завушна модель преміум рівня з штучним інте..
124999 грн
Widex Moment M330-mRIC R D – наймініатюрніша завушна модель бізнес рівня з вбудовани..
89999 грн
Widex Moment M330-BTE R D – універсальна завушна модель бізнес рівня з штучним інтел..
89999 грн
Widex Moment M220-mRIC R D – наймініатюрніша завушна модель комфортного рівня з вбуд..
54999 грн
Widex Moment M220-BTE R D – універсальна завушна модель комфортного рівня з штучним ..
54999 грн
Widex Moment M110-mRIC R D – наймініатюрніша завушна модель стандартного рівня з вбу..
39999 грн
Widex Moment M110-BTE R D – універсальна завушна модель стандартного рівня з штучним..
39999 грн
Widex Magnify M100-mRIC R D – наймініатюрніша завушна модель стандартного рівня з вбудова..
32499 грн
Phonak Sky M70-PR – завушна модель з вбудованим літій-іонним акумулятором, що переза..
55999 грн 69999 грн
ReSound Key 3 KE361-DRWC – мініатюрна завушна модель стандартного уровня з технологі..
29999 грн
Phonak Audeo L30-R – мініатюрна завушна модель з технологією винесеного телефона з ш..
34999 грн
Показано 1 по 12 з 63 (Всього сторінок 6)

Світова тенденція йде до екологічності в усіх сферах життя, оскільки це сприяє збереженню нашої планети, її природи та ресурсів. Виробники слухових апаратів також винайшли спосіб збереження планети – слухові апарати з перезарядкою.

Для слухового апарата, який працює від батарейок, необхідно в середньому 50-60 одноразових батарейок на рік. Якщо слухопротезування бінауральне (а в більшості випадків воно саме таке), кількість батарейок, яка використовується, більша вдвічі. А батарейки, як відомо, негативно впливають на екологію, особливо, якщо вони потрапляють у навколишнє середовище.

У кожної компанії, яка виробляє слухові апарати є лінійка цих товарів з перезарядкою. Це завушні слухові апарати. У них немає батарейного відсіку, але є вбудований літій-іонний акумулятор. Вони вирішують питання не тільки екологічності, а й зручності. Користувачеві не потрібно носити з собою комплект батарейок та нервуватися, коли він його забув чи батарейки раптово закінчилися.

Слуховий апарат з перезарядкою достатньо один раз на день помістити у спеціальний зарядний пристрій. Краще це робити, коли людина спить і їй не треба користуватися слуховими апаратами. Такого заряду слухових апаратів достатньо на 24 години активного використання. У деяких виробників є універсальні пристрої, які поєднують в собі зарядний пристрій, пристрій для сушіння слухових апаратів та футляр для їх зберігання. Це надзвичайно вдале рішення для людей, які ведуть активний спосіб життя та люблять подорожувати.

Ціни на слухові апарати з перезарядкою дещо відрізняються від цін на інші види слухових апаратів за рахунок наявних у них новітніх технологій та вже вбудованого акумулятора. Купуючи такий слуховий апарат, людина не тільки допомагає своєму слуху, а й нашій планеті та економить на елементах живлення. На сайті нашого інтернет-магазину ви можете знайти різноманітні товари для вух, в тому числі й зарядні пристрої для слухових апаратів кожного виробника.

Слухові апарати з перезарядкою – це зручність у користуванні, комфортний звук, широкий функціонал та вклад у збереження навколишнього середовища, а значить – і у власне здоров’я. Щоб купити слуховий апарат з перезарядкою, перше, що потрібно зробити – це перевірити стан слуху та проконсультуватися зі спеціалістом із слухопротезування. Ми забезпечуємо клієнтам ці послуги у наших центрах слухопротезування, що знаходяться у місті Київ та інших містах України.