You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
 • Ваш кошик порожній!

Слуховий апарат Phonak Audeo L70-RL

74999 грн
2 чи більше : 71249 грн
 • Виробник: Phonak (Sonova), Switzerland
 • Модель: 11644
 • Наявність: На замовлення
 • Технологічний рівень: BUSINESS
 • Кількість каналів: 20
 • Штучний інтелект: AutoSense OS 5.0 (6 режимів)
 • Втрата слуху: до 100 дБ
 • Ступінь захисту: IP68, додатковий захист від воглоги та поту
 • Батарейка: вбудований літій-іонний акумулятор, що перезаряджається. Зарядний пристрій купується окремо. При одночасній купівлі двох слухових апаратів стандартний зарядний пристрій пропонується за 1 гривню
 • Bluetooth®: керування та налаштування апаратів в додатку, пряма передача звуку для усіх телефонів з Bluetooth®
 • Керування смартфоном: мобільний додаток myPhonak
 • Країна виробництва: Швейцарія
 • Можливість тестування: TRIAL-версія слухового апарату (тимчасовий пристрій, з обмеженим періодом використання)
 • Гарантія: 24 місяця

Phonak Audeo L70-RL – волого- та потозахищена завушна модель бізнес рівня з технологією винесеного телефона з штучним інтелектом, з вбудованим літій-іонним акумулятором, що перезаряджається, з вбудованим Bluetooth®, що дозволяє під’єднуватися до будь-яких телефонів з технологією Bluetooth® та бездротовим під’єднанням до аксесуарів.

Phonak Audéo™ Lumity

Audéo Lumity зосереджується на покращенні розуміння мовлення за допомогою унікальної технології Phonak SmartSpeech™, щоб ви могли насолоджуватися розмовами в багатьох складних ситуаціях.

 • Полегшення слуху в багатьох ситуаціях
 • Універсальне підключення
 • Відстеження даних про здоров'я
 • Усі моделі перезаряджаються

Повністю занурюйтеся в розмови

У Phonak ми знаємо, що слух може бути складним у різних ситуаціях. Можливість повною мірою брати участь у розмовах подібна до іскри світла в темряві. Ось де Phonak Audéo Lumity справді сяє.

Еволюція розуміння мовлення

Lumity пройшов навчання за допомогою машинного навчання на основі штучного інтелекту для точного визначення звукового середовища. Він ідеально керує численними функціями комфорту та розуміння мовлення в Lumity, щоб адаптуватися до вашого особистого середовища. Насолоджуйтеся перевагами, які ця технологія приносить вам і вашим близьким.

Заряджається протягом дня

Залишайтеся відповідальними за свій слух за допомогою повністю лінійки від Phonak, що повністю перезаряджається. Ця перевірена технологія є кращим вибором для користувачів слухових апаратів і фахівців із слухових апаратів. Насправді три з чотирьох проданих пристроїв Phonak попереднього покоління перезаряджаються.

StereoZoom 2.0

Уявіть, що ви втомлені намагаєтеся зосередитися на розмові в шумному місці; зусилля можуть виснажувати. Новий StereoZoom 2.0 у Lumity інтелектуально адаптує силу фокусування зі збільшенням рівня шуму. Ви навіть можете налаштувати силу фокусування StereoZoom 2.0 відповідно до своїх уподобань і в режимі реального часу за допомогою повзунка «Фокус мовлення» в додатку myPhonak. Цей додатковий фокус може призвести до покращення співвідношення сигнал/шум на 2,5 дБ.

SpeechSensor

SpeechSensor – це алгоритм, який визначає напрямок, звідки надходить основний мовний сигнал. Перевага в реальному житті полягає в тому, що ви можете на 15% краще розуміти мову, коли мова йде збоку/ззаду, а також на 11% зменшити зусилля на прослуховування.

Водонепроникний акумуляторний слуховий апарат

Phonak Audéo Life™ Lumity – це друге покоління першого в світі водонепроникного акумуляторного слухового апарату. Ідеальне рішення для слуху для тих, хто веде активний спосіб життя і перевіряє свої слухові апарати:

 • Водонепроникний (до 50 см занурення)
 • Захист від поту
 • Відстеження даних про здоров'я

Phonak Charger Case Go™

Зарядний пристрій Phonak Charger Case Go™ – безконтактний індукційний зарядний пристрій для водонепроникних апаратів Phonak Audéo Life

 • Для використання зі слуховими апаратами Phonak Audéo Life для зарядки на ходу
 • Індуктивний зарядний пристрій з внутрішнім акумулятором
 • Використовуйте до трьох разів на одній зарядці, щоб повністю відновити розряджені слухові апарати

Підключається до смартфонів та інших пристроїв

Audéo Lumity поєднується з додатком myPhonak і пристроями з підтримкою Bluetooth®, щоб допомогти вам спілкуватися з навколишнім світом.

Додаток myPhonak

Дозволяє користувачам слухових апаратів персоналізувати свій слух. Це дозволяє їм не тільки контролювати свій слух за допомогою функції дистанційного керування, але й відстежувати дані про своє здоров’я, відкриваючи більш здорові версії себе.

TV Connector

TV Connector — це аксесуар для бездротового слухового апарату, який передає телевізійні програми та музику безпосередньо на ваші слухові апарати, перетворюючи ваші слухові апарати з підтримкою Bluetooth® на бездротові стереогарнітури. Простий інтерфейс plug-and-play працює з телевізорами та іншими аудіоджерелами для підтримки прямого підключення слухових апаратів до слухових апаратів Lumity.

PartnerMic

PartnerMic — це непомітний і простий у використанні мікрофон, який кріпиться до одежі вашого співрозмовника, щоб покращити слух під час розмови один на один. Завдяки прямому підключенню через технологію Phonak AirStream™ ви можете отримати переваги від чіткого мовлення, що передається безпосередньо на ваші слухові апарати Lumity.

Мікрофони Roger™

Roger — це інтелектуальна бездротова технологія, яка передає мову безпосередньо до слухових апаратів Lumity через RogerDirect™, допомагаючи подолати відстань і шум

Опис
Технологічний рівень BUSINESS
Кількість каналів 20
Штучний інтелект AutoSense OS 5.0 (6 режимів)
Втрата слуху до 100 дБ
Ступінь захисту IP68, додатковий захист від воглоги та поту
Батарейка вбудований літій-іонний акумулятор, що перезаряджається. Зарядний пристрій купується окремо. При одночасній купівлі двох слухових апаратів стандартний зарядний пристрій пропонується за 1 гривню
Bluetooth® керування та налаштування апаратів в додатку, пряма передача звуку для усіх телефонів з Bluetooth®
Керування смартфоном мобільний додаток myPhonak
Країна виробництва Швейцарія
Можливість тестування TRIAL-версія слухового апарату (тимчасовий пристрій, з обмеженим періодом використання)
Гарантія 24 місяця

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший