You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Ваш кошик порожній!

Глибококанальні (непомітні) слухові апарати

Phonak Virto P50-10  – мініатюрна глибококанальна модель комфортного рівня з штучним..
45000 грн
Phonak Virto P30-10  – мініатюрна глибококанальна модель стандартного рівня з штучни..
32500 грн
ReSound LiNX 3D LT5IIC - повністю непомітна глибококанальна модель бізнес класу. Більш докла..
29999 грн 45000 грн
ReSound LiNX 3D LT9IIC - повністю непомітна глибококанальна модель преміум рівня. Більш докл..
75000 грн
Phonak Virto P90-10  – мініатюрна глибококанальна модель преміум рівня з штучним інт..
82500 грн
Phonak Virto P70-10  – мініатюрна глибококанальна модель бізнес рівня з штучним інте..
60000 грн
Bernafon Zerena 5 IIC - повністю непомітна глибококанальна модель комфортного рівня. Бі..
30000 грн
Bernafon Entra A 1 IIC - повністю непомітна глибококанальна модель базового рівня. Bernafon ..
20000 грн
Показано 1 по 8 з 8 (Всього сторінок 1)

Глибококанальні слухові апарати (IIC) – це різновид внутрішньоканальних слухових апаратів, головною відмінністю яких є мініатюрний розмір, завдяки чому вони легко розміщуються глибоко всередині слухового проходу. Це забезпечує їм абсолютну непомітність. Водночас пристрої можна легко самостійно дістати з вуха за допомогою тоненької ниточки-антенки, яка виходить зі слухового каналу.

Слуховий апарат невидимка називається так за рахунок його мініатюрності та компактності, але це ніяк не впливає на якість звуку. Користувач має змогу чути всю гаму. Однак, користування глибококанальними слуховими апаратами має певні протипоказання. Наприклад, запальні процеси у внутрішньому вусі, перфорована барабанна перетинка, індивідуальні особливості будови слухового проходу та інші. Навіть вік людини з вадами слуху має значення. Так, літні люди, дрібна моторика рук яких втратила активність та гнучкість, будуть не в змозі користуватися такими слуховими апаратами. Їм буде складно втримати в руках апарат, поміняти батарейку, почистити, помістити його у вухо та здійснити інші операції. Діти теж мають певні обмеження у користуванні глибококанальними слуховими апаратами.

Виготовлення такого типу апаратів потребує обов’язкового індивідуального зліпку вушного каналу клієнта. Це забезпечує максимально комфортне користування слуховим апаратом та щільне розташування всередині слухового проходу. Слуховий апарат невидимий дає змогу користувачам вести звичний активний спосіб життя. 

Ціна на невидимий слуховий апарат формується не тільки на основі його потужності, технологічного рівня та інших технічних характеристик. Вона включає в себе ще й виготовлення індивідуального корпусу на основі зліпку вушного каналу конкретної людини. У зв’язку з тим, що такі апарати потребують індивідуального виготовлення та налаштування купувати їх через інтернет-магазин не доцільно. Для отримання повної консультації та здійснення правильної покупки слухових апаратів радимо вам звернутися в один із наших центрів слухопротезування, що знаходяться в місті Київ та інших містах України.