You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Ваш кошик порожній!

Слухові апарати для дітей

Phonak Sky M70-M – мініатюрна завушна модель бізнес рівня з штучним інтелектом, з вб..
51999 грн 64999 грн
Phonak Sky M70-PR – завушна модель з вбудованим літій-іонним акумулятором, що переза..
55999 грн 69999 грн
Phonak Sky M70-SP – надпотужна завушна модель бізнес рівня з штучним інтелектом, з в..
51999 грн 64999 грн
Phonak Sky M50-M – мініатюрна завушна модель комфортного рівня з штучним інтелектом,..
35999 грн 44999 грн
Phonak Sky M30-M – мініатюрна завушна модель стандартного рівня з штучним інтелектом..
23999 грн 29999 грн
Phonak Sky M90-M – мініатюрна завушна модель преміум рівня з штучним інтелектом, з в..
71999 грн 89999 грн
Phonak Sky M30-SP – надпотужна завушна модель стандартного рівня з штучним інтелекто..
23999 грн 29999 грн
Maico Altena 7 BTE UP – ультрапотужна завушна модель бізнес рівня зі штучним інтелек..
29999 грн 41650 грн
Phonak Sky M90-SP – надпотужна завушна модель преміум рівня з штучним інтелектом, з ..
74999 грн
Phonak Sky M90-PR – завушна модель з вбудованим літій-іонним акумулятором, що переза..
77499 грн
Phonak Naida Sky UP – надпотужна завушна модель зі штучним інтелектом, з вбудов..
89999 грн
Phonak Sky L90-SP – надпотужна завушна модель преміум рівня з штучним інтелектом, з ..
89999 грн
Показано 1 по 12 з 30 (Всього сторінок 3)

Коли батьки вперше дізнаються про проблеми зі слухом у їхніх дітей, перша реакція – це розпач та відторгнення. І це зрозуміло – всім хочеться, щоб діти були здоровими, а тут зниження слуху… Масла у вогонь підливає статистика, яка говорить про те, що найчастіше втрата слуху – це процес, на жаль, безповоротній. Але, на щастя, вихід є навіть з цієї ситуації – слухові апарати для дітей! Провідні виробники слухової індустрії з особливою уважністю та трепотом розробляють слухові пристрої для осіб цієї вікової категорії. А це справа не проста, адже дитячі слухові апарати мають відповідати безлічі вимогам та враховувати всі особливості користування слуховими апаратами маленькими споживачами.

Головне, що повинні пам’ятати батьки – втрата слуху у ранньому віці при відсутності слухопротезування веде за собою порушення мовлення у дитини. Вона не може навчитися правильно говорити або говорити взагалі через те, що не чує або не дочуває звуків мови і тому не може їх відтворити. Дитячий слуховий апарат – допомога не тільки слуху дитини, а й розвитку її мовлення. Слух та мовлення – два ключові моменти комфортного перебування людини (дитини) у соціумі.

                                                       Дитячі слухові апарати:   

                                                   

Завушні.

За рахунок фізіологічного росту та формування органів слуху у дітей їм показане слухопротезування тільки завушного типу. Практика показує, що такий тип слухових апаратів не тільки корисніший для слуху, а й комфортніший для користувачів дитячого віку.

Формула

Cпеціальна дитяча формула налаштування, яка дає максимально можливе звучання наближене до природного без адаптаційних коригувань.

Якість звучання

Тут без варіантів. Найвища якість, максимальна розбірливість звуків мови та оточуючого світу – справжня допомога дітям при навчанні та дослідженні навколишнього середовища.

Природній звук

Ще краще розуміння звуків оточуючого світу. Дитячий слуховий апарат має максимально точну природню передачу звуків до вуха дитини.

Автоматичне налаштування до середовища дитини

Сучасні передові технології слухової індустрії пропонують нанотехнологічні рішення для отримання максимального результату в будь-якій ситуації.

Простота у користуванні

Високоякісні маленькі компютери, якими є сучасні цифрові слухові апарати, унікальні своєю простотою користування.

LED-індикатор

Дозволяє візуально слідкувати за станом слухового апарата та елемента живлення в наймолодших діток, які ще не можуть самостійно повідомити про звуковий сигнал розряду батарейки/

Захист від води, поту, пилу

Зважаючи на рухливість, активність дітей та їх захоплення різноманітними видами діяльності, виробники слухових апаратів розробили більш потужний захист слухових рішень від зовнішніх чинників – води, поту, пилу.

Багата та яскрава палітра кольорів корпусів

Діти люблять все кольорове та яскраве. І тут виробники слухових апаратів пішли їм назустріч. Широкий спектр вибору кольорів корпусів слухових апаратів дозволяє задовільнити будь-які потреби та бажання цього напрямку.

 

Купити слухові апарати для дітей – це найперше і найважливіше завдання батьків при повідомленні про наявність втрати слуху у їх дитини.

Інтренет-магазин компанії «Все для вуха» пропонує слухові апарати та аксесуари до них за найдешевшими цінами. Записатися на прийом можна у місті Київ та ще в 15-ти містах України. З нами ви отримаєте якісні товари, найкраще обслуговування, дешеві ціни та оперативну доставку.