You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Ваш кошик порожній!

Завушні слухові апарати

Widex Enjoy E30-FP – потужна завушна модель економ рівня. Більш докладний опис та порі..
12500 грн
Widex Enjoy E30-FA – витончена завушна модель економ рівня. Більш докладний опис та по..
12500 грн
Widex Enjoy E30-FM – мініатюрна завушна модель економ рівня.  Більш докладний опи..
12500 грн
Unique U30-FM – мініатюрна завушна модель. Більш докладний опис та порівняння технолог..
10000 грн
Unique U30-FP – мощная заушная модель. Більш докладний опис та порівняння технологічни..
10000 грн
Widex Moment MBB2 (BTE 312) – мініатюрна завушна модель зі штучним інтелектом та&nbs..
114000 грн
Widex Moment MBB2 (BTE 312) – мініатюрна завушна модель зі штучним інтелектом та&nbs..
79000 грн
Widex Moment MBB2 (RC) (BTE 312) – мініатюрна завушна модель зі штучним інтелек..
44000 грн
Widex Moment M110-BTE 312 – мініатюрна завушна модель стандартного рівня зі шту..
32500 грн
Widex Moment M110-BTE 13 D – універсальна завушна модель стандартного рівня з штучним інт..
32500 грн
Widex Magnify M50-BTE 312 – мініатюрна завушна модель базового рівня з бездротовим під&rs..
17500 грн
Widex Magnify M50-BTE 13 D – універсальна потужна завушна модель базового рівня, з вбудованим&..
20000 грн
Показано 1 по 12 з 189 (Всього сторінок 16)

Завушні слухові апарати (BTE) - найпоширеніші та найпопулярніші, адже вони максимально забезпечують слухові та косметичні рішення проблем втрати слуху. Завушний слуховий апарат сьогодні – це цифровий, компактний, зручний пристрій з гарним дизайном. Виробники слухових апаратів зруйнували стереотип стосовно того, що завушні слухові апарати – це прерогатива літніх людей. Кольорова гама їх корпусів здатна задовольнити примхи всіх користувачів: і тих, які обирають непомітність, і тих, які бажають підкреслити свою індивідуальність. Справді, кольоровий спектр досить широкий - від наближених до кольору шкіри та волосся до сміливих та яскравих варіантів.

Завушні слухові апарати здатні компенсувати слух при легкій, середній, тяжкій, глибокій стадії втрати слуху і навіть у деяких випадках глухоти.

Всі складові компоненти завушного слухового апарату знаходяться у корпусі, який розміщується за вухом людини. Звук подається через тонку трубку, яка розміщується у вусі та фіксується за допомогою вушної вкладки.

Є тип завушних слухових апаратів з виносним телефоном (BTE RITE). У цьому випадку телефон розміщується не у корпусі слухового апарата, а у вушному каналі безпосередньо біля барабанної перетинки і фіксується там за допомогою індивідуальної вушної вкладки.

На відміну від внутрішньовушних, практично всі моделі завушних слухових апаратів мають на своєму корпусі кнопки керування, за допомогою яких можна регулювати гучність або ж перемикати програми. Також завушні слухові апарати довше тримають заряд батарейок.

Різноманітність моделей та виробників завушних слухових апаратів здатна забезпечити комфортний звук у будь-якій життєвій ситуації завдяки різним технологіям – від базового до преміум рівня. Саме тому ціна на завушні слухові апарати має дуже широкий діапазон і залежить від потужності слухового апарату, рівня технології, бренду виробника та інших показників.

Компанія «Все для вуха» є авторизованою точкою продажу провідних виробників слухових апаратів в Україні. У нас ви завжди можете проконсультуватися, перевірити слух, купити слухові апарати та отримати інші послуги. В нашому інтернет-магазині найнижчі ціни на більшість товарів для користувачів слуховими апаратами.