You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Ваш кошик порожній!

Sonic


Протягом багатьох років американська компанія Sonic постійно вдосконалює кожне покоління слухових апаратів, які вона виробляє. Вона розробила алгоритми, які відокремлюють мову від шуму і виводять її на передній план. Розширені технології слухових апаратів Sonic розпізнають та скасовують зворотній зв'язок та фоновий шум, переносячи на передній план звуки мови, цим самим забезпечуючи простіше прослуховування, чіткий, детальний звук.

На сьогоднішній день слухові апарати Sonic поставляються в широкому діапазоні стилів, які можуть задовольнити потреби практично кожного пацієнта. Всі товари та аксесуари відповідають принципам 4П:

• Природній звук

• Підвищене розуміння мови в шумі

• Простота

• Персональний стиль

Слухові апарати Сонік мають широкий вибір завушних та внутрішньовушних моделей, які розроблені для користувачів від легкого до глибокого ступеня втрати слуху. Фахівці зі слухопротезування допоможуть вам правильно підібрати слуховий апарат Sonic, який відповідає вашим потребам слуху та способу життя.

У користувачів слуховими апаратами Sonic є можливість підключення безпосередньо до світу бездротового зв'язку. Sonic пропонує повну лінійку бездротових аксесуарів, завдяки чому ви можете підключатися практично до будь-якого бездротового смартфона або пристрою з технологією Bluetooth.

Крім всіх вбудованих технологій, слухові апарати Sonic спроектовані таким чином, щоб їх було зручно використовувати та підтримувати. Вони мають ступінь захисту IP68, що означає, що вони фізично захищені від пилу, поту та інших впливів. Додайте різноманітність стилів, технологічних рівнів, аксесуарів і кольорів, і ви зможете побачити, як Sonic може змінити спосіб життя.

Слуховий апарат Сонік – зручний, доступний пристрій для забезпечення потрібного рівня звуків для вашого вуха. Наш інтернет-магазин пропонує купити слухові апарати Sonic за надзвичайно приємними своєю дешевизною цінами. Є опція доставки по місту Київ та Укрїні.