You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Ваш кошик порожній!

Вушна вкладка стандартна рожева, розмір 5

30 грн
  • Виробник: Ukraine
  • Модель: 40050
  • Наявність: Немає у наявності
  • Призначення: для примірки та тимчасового використання
  • Матеріал: полівінілхлорид
  • Термін зберігання: не обмежений

Вушна вкладка стандартна рожева використовується тимчасово із завушним слуховим апаратом для проведення посиленого звуку від слухового апарату до слухового проходу.

Вкладка виготовляється з полівінілхлориду, який абсолютно безпечний для медичного застосування. Колір вкладки залежить від партії і може варіюватися за відтінками, а також містити вкраплення. Вушна вкладка має форму "гриба" з ніжкою і капелюшком, по діаметру якого визначається розмір.

Звукова трубка також виготовлена із полівінілхлориду прозоро-тілесного кольору, яка менш помітна на шкірі і має довжину 5 см.

 

 

На основі "ніжки гриба" вкладки нанесена цифра, яка вказує розмір вкладки. не дивлячись на це, завжди відзначайте розмір вкладки на інструкції з використання слухового апарату або на коробці. Навіть після нетривалого використання вкладка деформується і буде неможливим визначити її розмір.

Під дією вушної сірки, поту та інших виділень з вуха вкладка з часом твердне і робиться непридатною. Тому, ми рекомендуємо використовувати вкладку не більше 2-х тижнів до моменту виготовлення індивідуальної вкладки. У тому випадку, коли у вас немає можливості замовити індивідуальну вкладку, рекомендуємо міняти стандартну вкладку щомісяця.

Слідкуйте за чистотою і цілісністю вушної вкладки.

При забрудненні вкладки сіркою або попаданні вологи може спотворюватися або повністю пропадати звук у слуховому апараті. Зніміть вкладку зі слухового апарату, помийте її під проточною водою, використовуючи звичайне мило. Після промивання просушіть вкладку і продуйте за допомогою груші.

При появі свисту (зворотного зв'язку) поправте вкладку у вусі. Якщо свист не усунений, замініть вкладку новою, можливо використовуючи більший розмір.

Якщо ви помітили тріщини або надриви на вкладці, відразу ж проведіть її заміну.

Опис
Призначення для примірки та тимчасового використання
Матеріал полівінілхлорид
Термін зберігання не обмежений

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший