You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Ваш кошик порожній!

Zerena

Bernafon Zerena 5 IIC - повністю непомітна глибококанальна модель комфортного рівня. Бі..
30000 грн
Bernafon Alpha 5 CIC - непомітна внутріншьококанальна модель комфортного класу зі штучним інтел..
32499 грн
Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)

 

 

Bernafon - це швейцарська компанія-виробник технологічних та високоточних слухових апаратів. Еталон якості та довершеність інженерної думки в апаратах Bernafon максимально задовольняє потреби абсолютно всіх людей із різними вадами слуху.
На даний момент Bernafon є провідним виробником слухових апаратів. Основа успіху компанії - це ефективність, якість, надійність. Іншими словами - Швейцарія.


Cлуховий апарат Bernafon Zerena  – це мініатюрний комп'ютер, який обробляє складні акустичні сигнали. Апарат підбирається та програмується індивідуально для різних втрат слуху із врахуванням потреб та способу життя слабочуючого. Задача апарата - ідентифікувати навколишній звуковий простір та активувати необхідні алгоритми роботи (програми), які покращують сприйняття та розбірливість мови.

 

 

Типи слухових апаратів

Слухові апарати поділяються на три типи.Тип апарата співпідставний із його потужністю (здатність компенсувати втрату слуху від легкої до тяжкої) та його помітністю, яка також корелюється із потужністю апарата. 

 

BTE

 

 

Завушні (BTE) Behind The Ear - розташовуються за вухом, їх розмір і помітність корелює з їх потужністю.

 

 

 

Zerena ZR 9|7|5|3|1| BTE - найпотужніший слуховий апарат Bernafon, який найбільш підходить для пацієнтів із середніми і тяжкими втратами слуху. Обладнані Bluetooth™ і можуть здійснювати прийом потокового аудіо із iPhone®, iPad®, або iPod®tuch, а із допомогую SoundClip-A і від всіх інших пристроїв із технологією Bluetooth™ 2010 і вище.

 

RITE

 

Ресивер у вусі (RITE) Receiver In The Ear - розташовуються за вухом, поєднують в собі переваги як завушних BTE, так і внутрішньовушних ITE моделей. Самі маленькі апарати телефон-у-вусі практично не помітні. 

 

 

Zerena ZR 9|7|5|3|1| miniRITE - це маленький, стильний, сучасний слуховий апарат, який компенсує втрати слуху від легкої до тяжкої. Обладнані Bluetooth™ і можуть здійснювати прийом потокового аудіо із iPhone®, iPad®, або iPod®tuch, а із допомогую SoundClip-A і від всіх інших пристроїв із технологією Bluetooth™ 2010 і вище.

 

IIC

 

Внутрішньовушні (ITE) In The Ear розташовуються в слуховому каналі. Можуть мати різні розміри – IIC, CIC, ITC, ITEFS, ITEFS, які корелюються із іх потужністю . Найменші IIC абсолютно не помітні. 

 

 

Zerena ZR 9|7|5|3|1| IIC - найменший апарат, який компенсує втрати слуху від легкої середньо-тяжкої. Апарат абсолютно не помітний.

Апарати Bernafon Zerena ZR 9|7|5|3|1| ITC, ITE FS, ITE FS обладнані Bluetooth™ і можуть здійснювати прийом потокового аудіо із iPhone®, iPad®, або iPod®tuch, а із допомогою SoundClip-A і від всіх інших пристроїв із технологією Bluetooth™ 2010 і вище.

 

 

 

Основні технологічні рівні

 

Bernafon виділяє три основні та дві базові технології, які надають різні рівні переваг. Від технологічного рівня апарата залежить якість сприйняття мови та ефективність слухопротезування. 

 

Zerena ZR 9 - Дев'ятий (Gold) Преміум
Слуховий апарат преміум класу. В апараті об'єднані найсучасніші швейцарські технології та інженерні рішення, що робить Zerena 9 найкращим варіантом для слухопротезування.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zerena ZR 7 - Сьомий (Silver) бізнес
Високотехнологічний, адаптивний, повністю автоматичний апарат із функцією фокусу на мову в шумі. Поєднує природне і чітке відтворення абсолютно всіх типів звуків у всіх звукових ситуаціях.

 

 

Zerena ZR 5 - П'ятий (Bronze) комфорт
Високотехнологічний апарат у середньому ціновому діапазоні. Поєднує природне відтворення звуку та відмінну розбірливість мови практично в усіх звукових ситуаціях. 

 

 

Розумний додаток із бездротовою передачею аудіо

 

 

Zerena розроблена у тісній співпраці з інженерами корпорації Apple™, що забезпечило бездоганну потокову передачу будь-якого аудіо сигналу із iPhone®, iPad®, або iPod®tuch до всіх типів слухових апаратів – BTE(завушні), RITE(ресивер у вусі), ITE(нутрішньовушні).

Використовуючи технологію Bluetooth™, спеціально розроблений додаток з'єднує слухові апарати із iOS або Android™ (для Android™ без потокового аудіо) приладом для зручної взаємодії з базовими функціями апаратів.

Технологія If this then that (IFTTT) перетворює слухові апарати в розумний пристрій, який може інтегруватися, наприклад, у розумний будинок чи синхронізувати свою роботу з іншими доступними розумними пристроями.

У додатку можна скористатися функцією пошуку слухових апаратів на той випадок, якщо вони були втрачені.

Для відтворення потокового аудіо із Android™ чи на інших пристроях із підтримкою Bluetooth™необхідний додатковий пристрій SoundClip-A.

 

 

Можливість перезарядки

 

Слуховий апарат Zerena ZR 9|7| 5| 3| 1| miniRITE із модифікацією zPower перетворюється на акумуляторний пристрій із можливістю перезарядки.
Повний заряд акумулятора забезпечує безперервну роботу протягом усього дня із перезаряджанням впродовж усього року. У системі zPower паралельно можна використовувати повітряно-цинкові і акумуляторні елементи живлення.

 

 

Технологія DECS

Слухові апарати Bernafon Zerena - це перший слуховий апарат із технологією DECS™. Ця технологія - історичний крок від адаптивної до динамічної обробки сигналів у слухових апаратах. В основі технології лежить постійний аналіз змінного навколишнього звукового оточення і надання ефективного підсилення в будь-який момент часу. DECS™об'єднує три базові властивості, які забезпечують еталонно швейцарську якість:

Технологія Dynamic Speech Processing™ (динамічна обробка мови) або DSP™ правильно підсилює мову до необхідного рівня в ідеальному співвідношенні сигнал/шум, що забезпечує максимальне сприйняття та розбірливість мови у різноманітних акустичних ситуаціях.

Binaural Dynamic Noixe Management™ (динамічний менеджер бінаурального зменшення шуму) або DNM™, це високоякісна система направлених мікрофонів із прогресивною технологією зменшення шуму. DNM™ аналізує навколишній звуковий простір, ідентифікує у ньому шум і мову та спрямовує мікрофони саме на мову уникаючи шумового забруднення.

Dynamic Amplification Control™ (динамічний контроль підсилення) або DAC™ - це розумна система, яка в реальному часі розпізнає та класифікує звуки, з яких складається мова. Отримана інформація миттєво передається на подальшу обробку до звукового процесора. Результат - це миттєве і точне підсилення мови до необхідного рівня.

 

 

SoundClip-A

 

Універсальний прилад SoundClip-A  перетворює  BTE(завушні), RITE(ресивер у вусі), ITE(нутрішньовушні) слухові апарати в бездротову стереогарнітуру та здійснює потокову передачу аудіо практично з усіх Bluetooth™ пристроїв до слухових апаратів, у тому числі, і з Android™ пристроїв.

 

 

Після з'єднання з телефоном SoundClip-A передає всі телефонні дзвінки одразу до слухових апаратів. При цьому, мікрофони із функцією зменшення навколишнього шуму, що вбудовані в SoundClip-A, чітко вловлюють те, що ви говорите навіть у шумному оточенні, а це забезпечує якісну та точну передачу мови до вашого співрозмовника.

Функція віддаленого мікрофону робить ще більш якісним сприйняття мови будь-де, будь коли. Просто вручіть SoundClip-A лектору на лекції, другу в шумному ресторані чи кому завгодно, з ким потрібно вести діалог у складних акустичних умовах.

SoundClip-A можна використовувати, як пульт дистанційного керування слуховими апаратами із функціями увімк./вимкн. мікрофонів, регулювання гучності та перемикання програм.

Для користувачів техніки Apple™ всі функції SoundClip-A замінює iPhone®, iPad®, або iPod®tuch.

 

Банк, годинник, шоколад

 

Ці, на перший погляд не пов'язані між собою слова, одразу викликають асоціацію з невеликою державою, що розташована у Центральній Європі - Швейцарією.  Швейцарія - це країна бренд. Бренд, який став еталоном якості. Швейцарські майстри доводять будь-який продукт до досконалості, будь то годинник, ніж чи слуховий апарат.


Слухові апарати Bernafon - у них вся Швейцарія.

 

 

 

Порвівняльна технічна характеристика

ОСНОВНІ ВЛАСТИВОСТІ ZERENA 9 ZERENA 7 ZERENA 5 ZERENA 3 ZERENA 1
Платформа DECS™ Gold Silver Bronze - -
Dynamic Noise Management™  
  Dynamic Directionality Високий Середній Середній Низький Низький
  Dynamic Noise Reduction 4 рівні 4 рівні 3 рівні
Dynamic Amplification Control™  
  Speech in Noise 6 рівні 4 рівні 2 рівні - -
  Comfort in Noise 4 рівні 2 рівні - - -
Dynamic Speech Processing™  
  ChannelFree™
  Speech Cue Priority™
ПІДСИЛЕННЯ МОВИ  
Low Frequency Enhancer
Frequency Compositionnxt -
КОМФОРТ  
Binaural Noise Manager - - -
Adaptive Feedback Canceller
Transient Noise Reduction 4 рівні 3 рівні 3 рівні -
Wind Noise Manager
Dynamic Range Extender - - - -
Soft Noise Management
ОБРОБКА СИГНАЛУ  
Частотний діапазон 10 кГц 8 кГц 8 кГц 8 кГц 8 кГц
Частотні полоси 16 14 12 10 8
СИСТЕМА МИКРОФОНОВ  
Fixed Dir
Fixed Omni 
True Directionality™ - - - -
ПЕРСОНАЛИЗАЦИЯ  
Опції програм/Програми 10/4 9/4 9/4 6/4 6/4
Бінауральна координація
Automatic Adaptation Manager
Transition Level 3 рівні 3 рівні 2 рівні - -
Запис даних
Tinnitus SoundSupport

 

Купити слуховий апарат Zerena – це не просто повернути себе у світ звуків, це ще й можливість доторкнутися до Швейцарії.

Ціна на слухові апарати бернафон зерена залежить від технологічного рівня конкретної моделі. З цінами на кожну модель слухового апарата можна ознайомитися на сайті нашого інтернет-магазину. Тут же можна і записатися на прийом та консультацію та оформити доставку, якщо вибір товару вже зроблено.

У центрі слухопротезування «Все для вуха» працюють фахівці високого рівня, які здійснюють прийом у місті Київ та ще в 14-ти містах України. Адреси філій компанії можна знайти тут .

Не варто зволікати, Швейцарія чекає саме на вас!