You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Ваш кошик порожній!

Зарядний пристрій Widex BTE R Charge n Clean WPC201

7499 грн
  • Виробник: Widex (WS Audiology), Denmark
  • Модель: 31066
  • Наявність: Немає у наявності
  • Примітка: постачається без слухових апапратів

Зарядний пристрій WIDEX CHARGE n CLEAN призначений для зарядки та обслуговування двох слухових апаратів.
Зарядний пристрій має зарядний отвір для кожного слухового апарату, відділення для обслуговування (сушіння та УФ-C) для приймачів, два світлові індикатори (з боків), які показують стан зарядки окремого слухового апарату, і центральний світловий індикатор, який показує стан циклу обслуговування. Кожен слуховий апарат можна заряджати окремо, залежно від рівня заряду слухового апарату. Це означає, що якщо один слуховий апарат повністю зарядити та помістити в зарядний пристрій, він не заряджається. Однак, якщо інший слуховий апарат не заряджається, він буде заряджатися. Під час заряджання слухових апаратів виконується технічне обслуговування (УФ-C та сушка). Цикл обслуговування займає 30 хвилин.

Зарядні пристрої Widex компактні, легкі та мають гарний дизайн. У них використовується бездротова зарядка, що означає відсутність контактів, які потрібно підтримувати в чистоті, і проблем зі зміщенням – просто інтуїтивно зрозуміле заряджання без зусиль.

Досить маленький, щоб брати його куди завгодно, і досить простий, щоб легко вписатися у ваше життя. Просто опустіть слухові апарати в зарядні отвори, щоб вони почали заряджатися. Повна 4-годинна зарядка дає вам від 16 до 29 годин використання залежно від налаштування та часу потокової передачі. Але за потреби 30-хвилинна зарядка може забезпечити 4 години прослуховування в екстрених ситуаціях.

СТАНДАРТНИЙ ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ

Для перезаряджуваних слухових апаратів Widex ви можете використовувати компактний і простий у використанні стандартний зарядний пристрій Widex, який пропонує:

  • 4-годинна зарядка для цілого дня використання – 30-хвилинна зарядка для 4-годинного використання слухового апарату
  • Досить маленький, щоб брати його куди завгодно
  • Світлодіодні індикатори для відображення стану зарядки
Опис
Примітка постачається без слухових апапратів

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший