Все про сушіння слухових апаратів
Щойно пробіглися під дощем зі слуховими апаратами? Або провели годину в спекотному та вологому метро? Незалежно від того, де ви живете, ви, мабуть, стикалися з подібними ситуаціями. Але ваші слухові апарати не дуже люблять вологу. З цієї статті ви дізнаєтеся, як правильно сушити слухові апарати та зберігати їх функціональність якомога довше.
Електронні пристрої, такі як слухові апарати, вразливі до вологості та води. Це не дивно. Але що саме у воді таке шкідливе? Виявляється, це часто не сама вода завдає шкоди електронному пристрою. Це мікроскопічні домішки та іони у воді.
Якщо вам не пощастило, іони у воді утворюють ланцюжок, що з’єднує дві контактні точки у вашому електронному пристрої. Потім, коли ваш пристрій увімкнений, ланцюжок іонів спрямовує електрику туди, куди вона не повинна йти. І це створює коротке замикання. Неприємно, правда?
Теоретично, ви могли б повністю висушити пристрій і змусити його знову працювати (якщо проблема виникла через іони). Але… ми не рекомендуємо пробувати цей підхід.
Металеві частини – ще одна проблема
Метал є невіддільним компонентом електронної схеми. У слухових апаратах металеві частини захищені спеціальним покриттям, що запобігає корозії від води. Але іноді цього покриття недостатньо.
Наприклад, якщо слуховий апарат багаторазово піддається впливу вологи чи дощу, не бувши висушеним чи очищеним після. Щоб зберегти ваші слухові апарати повністю сухими, вам знадобиться сушарка для слухових апаратів.
Більшість слухових апаратів розроблені для того, щоб витримувати воду та вологу. З покриттям на металевих частинах і дизайном, що не пропускає воду, слухові апарати загалом добре захищені. Але це не означає, що не слід робити додаткові кроки для їхнього висушування. Чим краще ви доглядаєте та чистите свої слухові апарати, тим краще вони працюватимуть і довше прослужать.
Сушарка для слухових апаратів
Сушарки – це невеликі коробочки, схожі на такі, що використовують для ювелірних виробів або годинників. Сушіння слухових апаратів у них відбувається завдяки нагріванню повітря всередині пристрою. Вони підходять для всіх слухових апаратів, як для акумуляторних, так і для звичайних, і, як правило, легкі у використанні. Для звичайних слухових апаратів вам просто потрібно помістити слухові апарати у сушарку, закрити її та натиснути кнопку старту. Сушіння може тривати від 45 хвилин до 8 годин.
Сушарки для акумуляторних слухових апаратів працюють також як зарядні пристрої. Це дуже зручно, оскільки ви можете просто покласти свої слухові апарати в сушарку на ніч, а наступного дня вони будуть сухі, заряджені та готові до використання.
Однак, якщо ви випадково опинилися під дощем зі слуховими апаратами або не зняли їх у душі, краще висушити їх негайно. Деякі сушарки мають ультрафіолетове освітлення як додатковий бонус для дезінфекції пристроїв під час сушіння.
Неелектричні осушувачі
Існують й інші способи висушити ваші слухові апарати, такі як осушувачі. Осушувачі для слухових апаратів бувають у вигляді гранул, дисків або підкладок. Це дуже зручно, коли поруч немає розетки й ви не можете використовувати сушарку для слухових апаратів. Осушувачі легко знайти в Інтернеті, аптеці або на нашому сайті.
Захисні чохли від дощу та поту
Якщо ви хочете запобігти потраплянню води або вологості у слуховий апарат, ви можете також придбати водонепроникні чохли для слухових апаратів, такі як чохол Ear Gear, який також захищає ваші слухові апарати від бруду та інших речей. Це дуже зручно, коли ви займаєтеся спортом та сильно пітнієте.