You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Ваш кошик порожній!

Беруші Alpine

РЕВОЛЮЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ Двадцять років досвіду дозволили Alpine розробити нову революційну модель ..
600 грн
Суперсучасна модель беруш Двадцять років досвіду дозволили Alpine розробити досконалу нову м..
600 грн
РЕВОЛЮЦІЙНА МОДЕЛЬ БЕРУШ Двадцять років досвіду дозволили Alpine розробити нову революційну модел..
600 грн
РЕВОЛЮЦІЙНА МОДЕЛЬ БЕРУШІ Двадцять років досвіду дозволили Alpine розробити нову революційну моде..
600 грн
При їзді на мотоциклі зі швидкістю понад 100 км / год шум, який впливає на ваші вуха вже перевищує 9..
750 грн
Беруші для польотів FLYFIT РЕВОЛЮЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ Двадцять років досвіду дозволили Alpine розр..
600 грн
Показано 1 по 7 з 7 (Всього сторінок 1)

Голландська компанія Alpine має багаторічний досвід виробництва беруш, що надає їй переваги як надійному та компетентному виробнику, який враховує потреби своїх клієнтів. Компанія розробила революційні моделі беруш, які мають спеціальні шумові фільтри. У кожному з видів засобів захисту слуху ці фільтри виконують свої функції. Це дозволяє досягти максимального комфорту при користуванні берушами у різних ситуаціях, коли необхідно захистити слух від шкідливого зовнішнього впливу.

Ретельно продумана та протестована форма беруш забезпечує природню плоску абсорбцію та ідеальну посадку у вусі.

Компанія Alpine представляє цілий ряд моделей беруш для осб з різними запитами в залежності від умов використання. Беруші Alpine є таких видів:

- для польотів, які захищають вуха від перепадів тиску під час зльотів та посадок літака  та виконують ще й інші функції, що робить сприятливим їх використання не тільки під час перельотів.

- для плавання, які герметично закривають вухо, що унеможливлює потрапляння у нього води. При цьому беруші забезпечують збереження досить високого рівня гучності звуків, що дає змогу пловцям чути тренера та оточуючих.

- для вечірок, які мають високоякісні акустичні фільтри, що зменшують гучність музики до безпечного рівня, лишаючи високою якість звучання музики та можливість спілкування з друзями під час концертів та дискотек.

- для сну (alpine sleepsoft) – зі спеціальними акустичними фільтрами, які поглинають різкі та шкідливі звуки, що заважають міцному нічному і денному сну. Хропіння та шум навколишнього середовища блокується, що дозволяє більшості людей легко заснути.

- для роботи в шумі, які мають високий рівень шумопоглинання, що робить більш комфортною для вух роботу на промислових підприємствах, при ремонті, при роботі з піротехнікою тощо.

- для мотоциклістів  – з унікальними фільтрами, які поглинають шум вітру, дозволяючи байкерам насолоджуватися подорожами в комфортних та безпечних для вух умовах.

Матеріал

Беруші Алпайн виготовлені з термопластичного матеріалу, який пристосовується до індивідуальної форми кожного органу слуху, що забезпечує максимально зручну посадку у слухововму каналі та відсутність неприємного тиску на вуха. Вкладки Alpine не містять силікону та не викликають алергічних реакцій.

Догляд за берушами Alphine

Компанія Alpine розробила досить простий у використанні інструмент для очищення, щоб видаляти вушну сірку з беруш. Регулярне чищення беруш забезпечує триваліший термін їх використання. Разом з тим, тривалість життя беруш залежить від частоти їх використання. Alpine беруші можна мити теплою водою з милом.

Наш інтернет-магазин представляє широкий вибір продукції Alpine. Отримати консультацію стосовно товарів та купити їх можна он-лайн. Дешеві ціни, доставка по місту Київ та Україні, чемні та обізнані консультанти – це наші принципи якісного обслуговування клієнтів.