You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Ваш кошик порожній!

Daily

Daily D30-CIC – внутрішньоканальна модель в індивідуальному 3D корпусі. Більш док..
12499 грн
Daily D-CIC-M – внутрішньоканальна модель глибокої посадкив індивідуальному 3D корпу..
12499 грн
Daily D30-CIC – внутрішньоканальна модель в індивідуальному 3D корпусі. Більш док..
12499 грн
Daily D50-FA P – потужна завушна модель. Більш докладний опис та порівняння технологічних р..
12499 грн 17499 грн
Daily D50-CIC – внутрішньоканальна модель в індивідуальному 3D корпусі. Біль..
14999 грн 19999 грн
Показано 1 по 5 з 5 (Всього сторінок 1)

WIDEX DAILY

ВИСОКОЯКІСНИЙ ЗВУК ТА ДОРОГОВАРТІСНІ ФУНКЦІЇ ЗА ДОСТУПНОЮ ЦІНОЮ

ЕКСКЛЮЗИВ В МЕРЕЖІ “ВСЕ ДЛЯ ВУХА”!

Пропонуємо вашій увазі новітню лінійку слухових апаратів базового та стандартного класу, побудованих на унікальному швидкодіючому мікрочипі VARIO. Неперевершений звук, унікальна функціональність слухових апаратів разом з бездоганною якістю WIDEX – основа лінійки DAILY. 

WIDEX DAILY підійде усім, хто бажає придбати порівняно недорогий, але якісний слуховий апарат. Ми з радістю можемо його пропонувати літнім людям, молодим користувачам та навіть дітям. 

Завдяки великій кількості формфакторів ви можете знайти найбільш придатну для ваших потреб та вподобань модель слухового апарата.

ЩО В НЬОГО В СЕРЕДИНІ?

Слуховий апарат побудованій на новітній платформі від WIDEX, яка дозволяє відтворювати звук без спотворень навіть високого рівня. Слухові апарати здатні автоматично адаптуватися до будь-яких повсякдених ситуацій, що оточують вас удома, на роботі, на навчанні, на вулиці.

Інноваційна система шумопригнічення здатна розрізнити паразитний шум від мови та приглушити його, що в свою чергу дозволяє користувачу більш чітко сприймати мову складних акустичних умовах (див. відео).

Експлуатація слухових апаратів максимально проста. Слухові апарати WIDEX DAILY повністю автоматизовані та пропонують три індивідуально налаштовані режими роботи, що можуть бути підібрані згідно ваших уподобань.

Перемикати програми або регулювати гучність дуже легко! Завдяки унікальному способу передачі інформації WidexLink вам потрібно відрегулювати апарат лише з одного боку, а з іншого все відбудеться автоматично. 

Таккож ви можете керувати апаратами за допомогою мініатюрного пульта дистанційного керування, а також під’єднувати апарати до бездротових пристроїв для поліпшення якості сигналу приперегляді телевізора, телефонній розмові, прослуховуванні музики. Більше інформації ви можете дізнатися за посиланням.

Спеціальна програма релаксації ZEN, розроблена науково-дослідним центром WIDEX здатна полегшити симптоми тінітусу (шуму в вухах), а також допоможе розслабитися після напруженого робочого дня, може використовуватися для концентрації уваги під час навчання, читання, а також під час подорожей.

Слухові апарати WIDEX DAILY пропонуються в 6 завушних варіантах, в тому числі і з винесеним телефоном, та в 3 внутрішньовушних моделях, в тому числі й глибококанальній моделі, а також в 3 цінових пропозиціях – 30/50/100.

Проконсультуйтесь у наших фахівців який саме апарат WIDEX DAILY підійде у вашому конкретному випадку.

ОСНОВНІ ВЛАСТИВОСТІ DAILY100 DAILY50 DAILY30
Платформа VARIO + + +
4 смуги для налаштування + + +
3 канала обробки сигналу + + +
Сенсограма + + +
3 ручні програми + + +
Бінауральна координація + + +
Шумопригнічення для виділення мови 12 дБ 8 дБ 8 дБ
Акліматизація авто авто ручна
Адаптивний мікрофон (Локатор) + +  
Програма релаксації ZEN + +  
Зберігання даних + +  
Сумісність з WIDEX CROS + +  
Сумісність з WIDEX DEX + +  
Голосові індикатори Smart Speak +