You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Ваш кошик порожній!

XTM A4

A&M XTM XP A4 – надпотужна модель економ класу. ..
8000 грн
A&M XTM P A4 – стандартная модель економ класу. ..
8000 грн
A&M XTM IF CIC A4 – внутрішньоканальна модель економ рівня в готовому виконанні без в..
8000 грн
Показано 1 по 3 з 3 (Всього сторінок 1)

Незалежно від ситуації, ви можете бути впевнені, що слухові апарати XTM A4 забезпечують чудову якість звуку. Три заушні інструменти (BTE) легкі та неймовірно зручні. Внутрішньовушні моделі (ITE) зручно пристосовуються до вашого вуха за лічені секунди. Насолоджуйтесь перевіреною аудіологією A&M цілий день.

 

XTM S A4

Найменша стандартна завушна модель

Зручне рішення для слуху: XTM S пропонує перевірені аудіологічні характеристики та безпроблемне керування в непомітному пристрої завушного формату. Оснащений технологією запобігання зворотному зв’язку та технологією управління шумом, XTM S забезпечує комфортний слуховий досвід. Через його невеликий розмір навряд чи хтось навіть помітить, що ви його носите.

XTM A4 S.

 

XTM P A4

Потужний і доступний

Завдяки дуже широкому діапазону налаштувань, XTM P має необхідну потужність для різних втрат слуху . Конструкція корпусу робить його надійним та потужним слуховим апаратом. STF P також має функцію запобігання виникненню свисту (зворотного зв’язку).

STF P T3 з тіньовим сірим

 

XTM XP A4

Найпотужніший і надійний

XTM XP - ідеальне рішення для людей із серйозною та глибокою втратою слуху. Завдяки сучасним технологіям, таким як запобігання свисту (зворотного зв’язку) та управління шумом, STF XP забезпечує функції та посилення, які дають змогу користувачеві залишатися на зв'язку з навколишнім світом.

stf xp t3

 

XTM IF CIC A4

Практично невидиме рішення для миттєвої посадки

XTM IF CIC A4 майже не видно у вусі, що робить їх ідеальними пристроями для вас, якщо зовнішній вигляд є важливою умовою. Завдяки гнучким насадкам Click різних розмірів їх можна носити зручно та безпечно.
Великою перевагою цих пристроїв є їх форма. Ви можете використовувати апарати з першого дня примірки, не чекаючи індивідуального виготовлення. XTM IF CIC A4 пропонує добре перевірені функції, такі як запобігання свисту (зворотного зв’язку) та управління шумом.

xtm cic

 

XTM IF ITC A4

Миттєве рішення

Інструменти XTM IF ITC A4 ідеально підходять для тих, хто вперше шукає непомітного рішення. Різні розміри насадок Click роблять їх придатними для кожного вуха, тому їх можна носити зручно та безпечно.
Великою перевагою цих внутрішньовушних пристроїв є те, що ви можете взяти їх із собою додому після першого сеансу, і вам не доведеться чекати спеціального виготовлення. XTM IF ITC A4 пропонує добре перевірені функції, такі як запобігання свисту (зворотного зв’язку) та управління шумом.xtm itc a

Властивості

Управління шумом

Слухові апарати A&M оснащені функціями, що забезпечують зменшення фонового шуму. Це надає додаткову можливість краще чути мову та не відволікатися на небажані шумові перешкоди.

Запобіжник зворотного зв'язку

Користувачі слухових апаратів A&M можуть насолоджуватися більш комфортним досвідом прослуховуванняЗапобіжник швидкого виявлення та усунення зворотного зв’язку допомагає уникнути прикрих свистів у вухах.

Технічні можливості

8 каналів обробки сигналів
6 попередньо налаштованих звукових профілів

 

Додаток Smart Remote

Перетворіть свій смартфон на пульт дистанційного керування для слухових апаратів! Додаток покращує досвід користування апаратом, приховуючи пульт дистанційного керування у своєму мобільному пристрої без необхідності в додатковому обладнанні. Повний контроль над своїми слуховими апаратами виглядає так само тонко, як і перевірка текстового повідомлення.

розумний віддалений додаток

Apple-App-Store-Badge_en_300px

google-play-badge_en_300px

Connexx Fit2Go *

Fit2Go - це унікальний та інноваційний додаток, який дозволяє фахівцю зі слухових апаратів виконувати швидке та зручне налаштування підтримуваних слухових апаратів A&M лише за допомогою розумного мобільного пристрою. Для налаштування слухових апаратів немає необхідності в ноутбуці чи ПК. Це дозволяє фахівцю зі слухової допомоги бути по-справжньому мобільним та надавати допомогу людям із вадами слуху в будь-яких умовах.

* Додаток тільки для професіоналів слухопротезування. 

підходить додаток

Apple-App-Store-Badge_en_300px

google-play-badge_en_300px