You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Ваш кошик порожній!

LiNX Quattro

ReSound LiNX Quattro RE9CIC-W – внутрішньоканальна модель преміум рівня&nb..
69999 грн
ReSound LiNX Quattro RE977-DW – завушна модель преміум рівня з вбудованим ..
64999 грн
ReSound LiNX Quattro RE967-DW – мініатюрна завушна модель преміум рівня з ..
64999 грн
ReSound LiNX Quattro RE962-DRW – завушна модель з технологією винесеного т..
64999 грн
LiNX Quattro RE961-DRWC – мініатюрна завушна модель преміум рівня з технологією винесеног..
64999 грн
ReSound LiNX Quattro RE961-DRW – мініатюрна завушна модель з технологією винесеного телеф..
64999 грн
ReSound LiNX Quattro RE7CIC-W – внутрішньоканальна модель бізнес рівня&nbs..
59999 грн
ReSound LiNX Quattro RE777-DW – завушна модель бізнес рівня з вбудованим B..
54999 грн
ReSound LiNX Quattro RE767-DW – мініатюрна завушна модель бізнес рівня з в..
54999 грн
ReSound LiNX Quattro RE762-DRW – завушна модель з технологією винесеного телефо..
54999 грн
LiNX Quattro RE761-DRWC – мініатюрна завушна модель бізнес рівня з технологією винесеного..
54999 грн
ReSound LiNX Quattro RE761-DRW – мініатюрна завушна модель з технологією винесеного телеф..
54999 грн
Показано 1 по 12 з 18 (Всього сторінок 2)

ReSound LiNX Quattro
Неперевершений слух
Повне сімейство високоефективних слухових рішень

КРИШТАЛЕВО ЧИСТИЙ, КОМФОРТНИЙ, ЯКІСНИЙ ЗВУК

ЩЕ КРАЩЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ ТА ПРЯМЕ ПОТОКОВЕ ПЕРЕДАВАННЯ АУДІО

ПОВНІСТЮ ПЕРСОНАЛІЗОВАНИЙ ВІДПОВІДНО ДО ВАШИХ УПОДОБАНЬ

РІЗНОМАНІТНІСТЬ МОДЕЛЕЙ НА БУДЬ-ЯКИЙ СМАК

НАДОСКОНАЛІША У СВІТІ АККУМУЛЯТОНА МОДЕЛЬ

ЗРУЧНА ВІДДАЛЕНА ПІДТРИМКА В РЕЖИМІ РЕАЛЬНОГО ЧАСУ

ІДЕАЛЬНО ДОПОВНЮЄ ІМПЛАНТАТИ COCHLEAR™

 

Винятковий звук

Говоріть і слухайте з легкістю, чуючи все з блискучою якістю звуку.

Чіткіші звуки
Чіткі звуки без спотворень
Створена на основі багаторічних інновацій, наша нова технологія використовує весь діапазон мікрофонів, дозволяючи звуку оброблятися чистішим способом – без спотворень.

Повніші звуки
Доступ до більшої кількості звуків
Для вашого звучання практично немає обмежень, оскільки ReSound LiNX Quattro надає вам більший діапазон звуків і доступ до нюансів у тонах, які раніше були вам недоступні.

Провідна в галузі платформа мікросхем
Більше швидкості, пам'яті, потужності та впевненості
Наша нова високопродуктивна чіп-платформа є рушієм нашого багатшого звуку.

Завдяки на 100% вищій швидкості та вдвічі більшому об’єму пам’яті ReSound LiNX Quattro забезпечує високу продуктивність із зниженим енергоспоживанням.

* ReSound LiNX Quattro є кращим 95% часу для прослуховування музики порівняно з іншими слуховими апаратами преміум-класу.

 

Повна трансляція

Транслюйте пряме стерео з інтелектуальних пристроїв, навіть на дискретні спеціальні слухові апарати.ReSound ENZO Q забезпечує правильний баланс. Він визначає ваше середовище та автоматично регулює гучність і рівень шуму до потрібного рівня. Відволікаючі фонові звуки, такі як течуча вода або шум транспорту, стають комфортними, але все ще чутними.

Ідеально збалансований звук під час трансляції
ReSound LiNX Quattro надає вам винятковий досвід потокової передачі майже з будь-якого аудіоджерела. А завдяки збільшеній потужності ми практично усунули будь-яку затримку під час прямої потокової передачі з пристроїв iOS® і Android™* на слухові апарати або через бездротовий аксесуар ReSound.

* Для повної потокової сумісності з пристроями Android потрібна мінімальна версія Android v10 і Bluetooth 5.0, і цю функцію ввімкнено виробником телефону та оператором зв’язку. Незважаючи на те, що ReSound прагне досягти повної сумісності пристроїв, ReSound не може гарантувати повну сумісність з усіма пристроями Android.

Виняткова трансляція
Чітке підключення безпосередньо до вух
Гуляючи містом, відчуваючи ритм улюбленої пісні або дивлячись телевізор, відчуйте більше подій за допомогою колекції слухових апаратів преміум-класу ReSound LiNX Quattro.

Практично з будь-якого аудіоджерела всі моделі в колекції Resound LiNX Quattro пропонують багатший і детальніший досвід потокового передавання.

Безсумнівний номер один для потокового передавання
Під час потокового передавання безпосередньо з iPhone слухачі оцінили якість звуку ReSound LiNX Quattro в середньому на 37% краще порівняно з іншими слуховими апаратами преміум-класу.

Найкращий вибір для повнішого перегляду телепередач
Слухайте новини або дивіться фільми та слухайте звукову доріжку з покращеною чіткістю на власному
рівні гучності – тоді як решта вашої родини слухає на своєму.

Слухачі надавали перевагу якості звуку ReSound LiNX Quattro в 71% випадків під час потокової передачі безпосередньо з ReSound TV Streamer 2 порівняно з іншими слуховими апаратами преміум-класу.

 

Індивідуальний підхід

Отримуйте тонке налаштування, не виходячи з дому.

Отримайте доступ до всього, що вам потрібно, із початкового екрана
Доступ одним дотиком до всього, що вам потрібно для швидкого налаштування. Ніколи не втрачайте можливості бути повною мірою залученим у світ  навколо вас.

Персоналізуйте та керуйте своїми слуховими апаратами

Швидкі кнопки
Усе, що вам потрібно для швидкого налаштування, є на головному екрані для доступу одним дотиком у дорозі.

Персоналізуйте свій слух
Ще більше персоналізуйте свій слух, створивши та зберігши власні улюблені налаштування.

Віддалене тонке налаштування
За допомогою програми ReSound Assist ви можете надіслати запит про допомогу своєму сурдологу. Отримайте нове налаштування, яке ви можете зберегти безпосередньо у своїх слухових апаратах.

Управління шумом у вухах
Допомагає впоратися з шумом у вухах, маскуючи його полегшуючими звуками. Налаштуйте та налаштуйте звуки відповідно до ваших потреб.

Місцезнаходження слуху
Збережіть налаштування у своїх улюблених місцях, і ваші слухові апарати автоматично перемикатимуться на ці налаштування, коли ви повернетеся наступного разу.

Знайти втрачені слухові апарати
Відстежуйте загублені слухові апарати через додаток.

Енергія акумулятора під рукою
Ви можете відстежувати стан батареї своїх акумуляторних слухових апаратів і отримувати сповіщення, коли їх потрібно підзарядити. Під час заряджання додаток відстежує прогрес і повідомляє, коли вони готові до використання.

Заспокійливе полегшення від шуму у вухах
Заспокійливими фоновими звуками в додатку ReSound Relief тепер можна керувати окремо від мікрофона слухового апарату, тому ви можете легко регулювати гучність широкого діапазону білого шуму та звуків природи.

ReSound Assist
Отримуйте оновлення, не відвідуючи центр слухопротезування
Хіба не було б чудово, якби параметри вашого слухового апарату можна було оновити, не відвідуючи сурдолога? Тепер вони можуть це зробити завдяки додатку ReSound Smart 3D і ReSound Assist.
Зверніться по допомогу через додаток ReSound Smart 3D. Просто дайте відповідь на кілька коротких запитань, і ваш аудіолог зможе точно налаштувати ваші налаштування та надіслати вам оновлення. Завдяки простому встановленню ваш слуховий апарат буде оновлено, і ви готові до роботи

 

Бездротові аксесуари для полегшення життя

Бездротові аксесуари ReSound допомагають у складних ситуаціях прослуховування, працюючи разом як інтелектуальна система для безперебійного прослуховування в реальному часі.

ReSound Multy Mic

Підключається до систем петлі та FM*. Цей мікрофон кріпиться до одягу людини, з якою ви розмовляєте. Ви також можете розмістити мікрофон на столі, щоб працювати як настільний мікрофон для групових розмов.

ReSound Micro Mic

Подаруйте цьому мікрофону, з яким ви розмовляєте, і легко продовжуйте розмови в шумному середовищі – на відстані до 80 футів у прямій видимості.

ReSound TV Streamer 2

Передайте звук із телевізора безпосередньо на ваші слухові апарати. Вашу гучність можна встановлювати та регулювати незалежно від гучності, встановленої іншими глядачами.

 

Справжня надійність

Продовжуйте працювати цілий день із найдовшим акумуляторним слуховим апаратом.

Найменше та найдовговічніше акумуляторне рішення
Завдяки невеликому, непомітному розміру та довговічній батареї ви отримаєте заряду, якого вистачає більше, ніж на цілий день – без необхідності возитися з акумуляторами. Якщо ви все-таки забудете зарядити, вбудована батарея портативного футляра витримає три повних зарядки, що дає вам свободу заряджати будь-де.

Найдовготриваліша батарея
Повна впевненість з повним зарядом

З ранку до вечора ви можете покластися на наше  акумуляторне рішення. Щоб повністю зарядити батареї,   потрібно лише три години,  що забезпечує 30 годин автономної роботи. Навіть під час потокової передачі телепередач або музики 50% часу ви все ще можете  насолоджуватися 24-годинним часом автономної роботи.

Портативний зарядний кейс
Гладкий, міцний і простий у використанні

Перезаряджуваний слуховий апарат поєднується з новим  зарядним футляром, який легко поміщається в  кишеню або сумочку. Новий зарядний пристрій  інтуїтивно зрозумілий і простий у використанні.

90% користувачів стверджують, що вони можуть використовувати акумуляторну систему без інструкцій.

У разі розміщення в зарядному футлярі світлодіодні індикатори вказують на стан батареї як слухового апарату, так і портативного зарядного футляра.

Додаток ReSound Smart 3D
Слідкуйте за зарядом акумулятора
Ви можете контролювати стан батареї в додатку ReSound Smart 3D і отримувати сповіщення, коли батарея розряджається. Під час заряджання програма відстежуватиме прогрес, щоб повідомити вам, коли вони будуть готові до використання.

 

Ідеально доповнює імплантати Cochlear™

ReSound і Cochlear використовують спільну бездротову технологію, тож ви можете одночасно транслювати потокове передавання безпосередньо на свій імплантат Cochlear і слуховий апарат ReSound із сумісного пристрою iOS або Android або ряду бездротових аксесуарів.* Більше звуку для обох вух і чудова якість звуку порівняно з використовуючи лише кохлеарний імплантат, ви можете приймати телефонні дзвінки, насолоджуватися улюбленою музикою чи серіалом або легше спілкуватися з кимось у галасливому ресторані.

 

ПОРІВНЯЛЬНА ТАБЛИЦЯ МОЖЛИВОСТЕЙ ТЕХНОЛОГІЧНИХ РІВНІВ

Аудіологічні властивості PREMIUM 9 BUSINESS 7 COMFORT 5
Канали компресії WARP 17 14 12
Спрямованість Binaural Directionality III    
Спрямованість Spatial Sense    
Спрямованість Binaural Directionality    
Спрямованість Natural Directionality II
Спрямованість Directional Mix Processor
Спрямованість Adjustable directional mix    
Синхронізація перемикання авторежимів Synchronized SoftSwitching  
Перемикання авторежимів SoftSwitching
Спрямованість Autoscope Adaptive Directionality    
Спрямованість Multiscope Adaptive Directionality    
Спрямованість Adaptive Directionality    
Автопрограма Binaural Environmental Optimizer II    
Автопрограма Environmental Optimizer    
Шумопригнічення NoiseTracker II ●●● ●●
Шумопригнічення Expansion ●●● ●●
Усунення раптових гучних звуків Impulse Noise Reduction  
Шумопригнічення  Windguard ●●● ●●
Шумопригнічення  Sound Shaper
Усунення зворотного зв’язку DFS Ultra II
Режим Music Mode
Підсилення низьких частот LowFrequency Boost ●●● ●●
Стратегія підсилення (WDRC/Semi-Linear/Linear) ●●● ●●● ●●
Менеджер адаптації Synchronized Acceptance Manager
Терапія шуму Tinnitus Sound Generator
Функціональні можливості      
Синхронізація перемикання кнопкою
Синхронізація регулювання гучності
Затримка вмикання Smart Start
Автотелефон Phone Now
Автотелефон Comfort Phone
Пряме передавання даних Ear to Ear Communication
Пряме передавання даних Direct audio streaming (Made for iPhone)
Бездротові аксесуари ReSound TV Streamer 2, Remote Control 2, Phone Clip+, Micro Mic, Multi Mic
Мобільний додаток ReSound Control app (Phone Clip необхідний)
Мобільний додаток ReSound Smart 3D app
Підтримкаа ReSound      
Віддалене налаштування
Віддалене оновлення програми
Налаштування      
Кількість програм 4 4 4
Усунення зворотного зв’язку Auto DFS
Збереження даних Onboard Analyzer II
Бездротове налаштування