You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
 • Ваш кошик порожній!

Oticon Xceed

Oticon Xceed 3 BTE UP – надпотужна завушна модель стандартного рівня з вбудован..
40000 грн
Oticon Xceed 3 BTE SP – суперпотужна завушна модель стандартного рівня з вбудованим&..
36000 грн
Oticon Xceed 2 BTE UP – надпотужна завушна модель комфортного рівня зі штучним інтел..
60000 грн
Oticon Xceed 2 BTE SP – суперпотужна завушна модель комфортного рівня зі штучним інтелект..
56000 грн
Oticon Xceed 1 BTE UP – надпотужна завушна модель преміум рівня зі штучним інтелектом,&nb..
108000 грн
Oticon Xceed 1 BTE SP – суперпотужна завушна модель преміум рівня зі штучним інтелектом, ..
104000 грн
Показано 1 по 6 з 6 (Всього сторінок 1)

Oticon Xceed - надпотужні слухові апарати на інноваційній платформі Velox S™, з неймовірною обчислювальною потужністю.
Oticon Xceed кардинально змінюють на краще життя людей з важким і глибоким порушенням слуху.

Oticon Xceed - це нові супер-потужні та ультра-потужні слухові апарати.

Більше потужності - більше розуміння мовлення.

Найпотужніші слухові апарати в світі на інноваційній платформі Velox™!

 • На платформі Velox S™ — найсучаснішій та потужнішій платформі
 • Потужність вихідного сигналу та ступінь підсилення — найбільша в світі: максимальний вихідний сигнал 146 дБ УЗД і повне підсилення 87 дБ
 • OpenSound Navigator™ і OpenSound Optimizer™ дають доступ до всіх мовних звуків на 360° протягом цілого дня
 • Технологія низькоенергетичного Bluetooth® (2,4 ГГц) для можливостей бездротового підключення
 • Спеціальний алгоритм налаштувань DSE для забезпечення максимальної чутності

ВІДКРИТИЙ ЗВУК: ТЕПЕР І ДЛЯ КОРИСТУВАЧІВ ПОТУЖНИХ СЛУХОВИХ АПАРАТІВ

Для користувачів супер-потужних і ультра-потужних слухових апаратів кожен мовний сигнал має величезне значення. Слухові апарати допомагають їм долати щоденні труднощі. Oticon Xceed відкривають кардинально новий підхід до слухової допомоги для людей з важким і глибоким порушенням слуху. Завдяки функціям OpenSound Navigator і OpenSound Optimizer, вони вперше зможуть отримати досвід відкритого звуку і при цьому менше страждати від шуму і докладати менше зусиль, щоб чути. Oticon Xceed забезпечує доступ до мовлення протягом всього дня, формуючи звукову картину на 360° без значного зниження підсилення звуку.

OpenSound Navigator надає доступ до мовлення на 360°

Стара технологія

Звужує звукову картину та не дає доступу до всіх мовців.

В галасливих умовах, де багато джерел звуку, через обмеження традиційної технології потужних слухових апаратів використовувалася вузька направленість. Її суть полягала в тому, щоб зробити чутним мовлення, джерело якого знаходиться прямо навпроти користувача. Всі інші звуки — і шум, і мовлення — подавлялися, що призводило до формування вузької, штучної звукової картини та зниження загальної гучності.

Потужні слухові апарати часто ще більше обмежують звукову картину, так як починають подавляти звуки в галасливій обстановці раніше звичайних слухових апаратів, з метою поліпшення співвідношення сигнал / шум.

Таким чином, користувачі потужних слухових апаратів, яким необхідна максимальна допомога під час сімейних вечерів, робочих зборів і багатьох інших щоденних ситуацій, виявляються в умовах жорсткого обмеження слухового досвіду: через обмеженість традиційної технології, вони здатні чути тільки мовця, що знаходиться навпроти них. Внаслідок цього їм набагато складніше брати участь в бесідах, де багато учасників, а навантаження на мозок при цьому збільшується.

Нова технологія

Oticon Xceed дають користувачам доступ до мовлення на 360 °, знижуючи при цьому рівень шуму та слухове зусилля.

Інноваційна технологія OpenSound Navigator працює неймовірно швидко. Вона безперервно аналізує, розставляє пріоритети і зберігає мовлення, джерела якого знаходяться в усіх напрямках, при цьому істотно знижуючи шум — навіть в паузах між словами.

Завдяки тому, що в Oticon Xceed система шумоподавлення інтегрована в систему підсилення, мовні сигнали стають набагато чіткіше.

Оскільки OpenSound Navigator дає доступ до всіх співрозмовників на 360 ° і дозволяє чути мовлення чіткіше і з великою кількістю нюансів, мозку легше вибрати, до кого та до чого прислухатися, а отже - простіше спілкуватися з декількома людьми одночасно навіть в галасливій обстановці.

OpenSound Booster - додаткова потужність для користувачів слухових апаратів.

При необхідності, користувачі потужних слухових апаратів можуть отримати додаткову підтримку у вигляді більшого шумоподавлення, ніж дають звичайні налаштування OpenSound Navigator, користуючись OpenSound Booster. Активувати OpenSound Booster можна через мобільний додаток Oticon ON.

Ця функція активує дуже високі налаштування OpenSound Navigator, незалежно від того, які налаштування були запрограмовані спочатку.

OpenSound Navigator - Tри кроки за частку секунди

Аналіз
Сканує звукове середовище на 360º понад 100 разів в секунду, виявляючи шум і відокремлюючи його від мовних сигналів.
Балансування
Оперативно знижує рівень гучного шуму з конкретних джерел, зберігаючи гучність мовних сигналів.
Шумоподавлення
Оперативно пригнічує залишковий розсіяний шум, в тому числі, між окремими словами.

OpenSound Optimizer - оптимальне підсилення та попередження зворотного зв'язку

Високі налаштування підсилення в потужних слухових апаратах несуть величезний ризик виникнення зворотного зв'язку.

Тому фахівці слухової допомоги повинні були йти на компроміс, щоб компенсувати повільно працючі системи подавлення зворотного зв'язку в традиційних слухових апаратах і подолати ризик зворотного зв'язку.** Інноваційна багаторазово патентована технологія OpenSound Optimizer революційно змінює ситуацію, проактивно попереджуючи зворотний зв'язок.

OpenSound Optimizer запобігає виникненню зворотного зв'язку, та істотно знижує кількість моментів зниження підсилення протягом дня. Oticon Xceed забезпечує оптимальне, комфортне та стабільне підсилення.

OpenSound Optimizer аналізує вхідні звуки з неймовірною швидкістю 56 000 раз в секунду та істотно знижує зворотний зв'язок ще до того, як він виникне. В результаті клієнт отримує більш стабільний доступ до мовлення протягом дня, а кількість моментів зниження підсилення значно зменшується.

Завдяки відсутності високого ризику зворотного зв'язку, Oticon Xceed дозволяє надати користувачам потужних слухових апаратів оптимальне підсилення. Фактично, можна  надати до 6 дБ додаткового стабільного підсилення. Таке додаткове підсилення дає велику «свободу маневру» при налаштуванні та дозволяє мозку отримати до 20% більше мовних сигналів.

ГАРАНТУЄ БІЛЬШУ РОЗБІРЛИВІСТЬ МОВЛЕННЯ ПРИ МЕНШОМУ ЗУСИЛЛІ

Oticon Xceed забезпечує більшу розбірливість мовлення в будь-яких акустичних ситуаціях. Чим більш складними стають акустичні умови, тим більше шумоподавлення забезпечує слуховий апарат. У складній звуковий обстановці, де користувачі потужних слухових апаратів відчувають найбільші проблеми, Oticon Xceed активує максимальне шумоподавлення та покращує співвідношення сигнал / шум на 11 дБ.*

Вперше в індустрії потужний слуховий апарат забезпечує відкритий звук і доступ до великої кількості мовних сигналів, знижуючи при цьому слухове зусилля, що виникає у користувачів потужних слухових апаратів у більшості щоденних ситуацій.

Слуховий апарат з широким спектром переваг BrainHearing

Oticon Xceed оснащений технологією BrainHearing™, що забезпечує мозок всім необхідним для осмислення звуку. Завдяки функціям OpenSound Optimizer і OpenSound Navigator, Oticon Xceed піднімає переваги BrainHearing на новий рівень — тепер і для користувачів потужних слухових апаратів.

Результати незалежних досліджень показують, що Oticon Xceed покращує розбірливість мовлення на 10%. Крім того, Oticon Xceed позитивно впливає на слухове зусилля, знижуючи його на 10%, і покращує короткочасну пам'ять на 15%.**

ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО ПОВСЯКДЕННИХ ГАДЖЕТІВ

Користувачам потужних слухових апаратів часто складно чітко чути звукові сигнали. Тому їм необхідно користуватися різноманітними аксесуарами, здатними поліпшити співвідношення сигнал / шум і тим самим полегшити повсякденне життя.

Oticon Xceed дозволить підключитися до цифрового світу завдяки великій кількості бездротових аксесуарів, оснащених технологією низькоенергетичного Bluetooth® (2,4 ГГц).

МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК OTICON ON

Дає користувачам можливість керувати слуховими апаратами одним дотиком пальця.

ПІДКЛЮЧІТЬСЯ ПРАКТИЧНО ДО БУДЬ-ЯКОГО СУЧАСНОГО СМАРТФОНУ

Oticon Xceed ідеально сумісний з iPhone®, а до будь-якого іншого сучасного смартфону його можна підключити через ConnectClip. ConnectClip перетворює Oticon Xceed в високоякісну бездротову гарнітуру, що транслює звук на обидва вуха.

Надпотужні слухові апарати, що забезпечують більшу свободу для програмувань

Для користувачів потужних слухових апаратів важливо, щоб забезпечувалися оптимальні налаштування підсилення, які в свою чергу покращать їх якість життя. Oticon Xceed має найвищий в індустрії пік повного підсилення, а спеціальний алгоритм налаштувань (DSE) і нові опції налаштувань позбавлені обмежень вузької направленості або систем подавлення зворотного зв'язку, що властиве традиційній технології.

Щоб створити персоналізований досвід сприйняття звуку, фахівець може налаштувати установки OpenSound Navigator, рівень шумоподавлення, налаштування адаптації та багато іншого.

Oticon Xceed – наявний у 2-х стилях:

суперпотужний (BTE SP) та ультрапотужний (BTE UP), які випускаються у 7 кольорах і в трьох цінових категоріях, відповідно до індивідуальних потреб і переваг користувачів.

Слухові апарати мають сучасний дизайн корпусу, а для простоти керування передбачена зручна кнопка. Слухові апарати відрізняються міцністю та надійністю, мають сертифікат водо- і пилозахищеності IP68.

OTICON XCEED ЗАБЕЗПЕЧАТЬ ВСЕ, ЩО ПОТРІБНО:

 • OpenSound Navigator™. Менше зусиль. Більше запам'ятовування. Кращий слух.

 • OpenSound Optimizer™. Оптимальне підсилення звуку при значному зниженні ризику зворотного зв'язку.
 • Speech Guard™ LX. Покращує розбірливість мовлення  в галасливій обстановці, полегшуючи участь в розмовах.
 • Speech Rescue™ LX. Робить високочастотні звуки більш чутними.
 • YouMatic™ LX. Дозволяє налаштувати OpenSound Navigator відповідно до індивідуальних потреб і переваг.
 • Clear Dynamics,. Краща якість звуку з меншими спотвореннями в галасливій обстановці.
 • Захист від вітру. Покращує чутність мовлення в шумі вітру.
 • Tinnitus SoundSupport™. Генератор полегшення звуків для клієнтів з тинітусом.

Який стиль ПІДХОДИТЬ ВАМ?

 

ПОРІВНЯННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ РІВНІВ

Технологічний рівень Xceed 1 Xceed 2 Xceed 3
Чіткість та розуміння мови      
OpenSound Navigator™ Рівень 1 Рівень 2  
- Сила ефекту балансування 100% 50%  
- Макс. шумопоглинання 9 дБ 5 дБ  
- Spatial Balancer 100% 60% 60%
OpenSound Optimizer™
Шумоподавлення LX    
Адаптивна багатосмугова спрямованість LX    
OpenSound Booster™  
Speech Guard™ LX Рівень 1 Рівень 3  
Single compression LX    
Speech Rescue™ LX
Якість звуку      
Clear Dynamics    
Spatial Noise Management    
Канали обробки сигналу 48 48 48
Підсилення басів під час стримінгу
Комфорт прослуховування      
Управління імпульсним шумом 4 варіанта 3 варіанта  
Feedback shield LX
Управління шумом вітру
Персоналізація та оптимізація налаштувань      
YouMatic™ LX, NR levels 3 варіанта 2 варіанта  
Смуги для налаштування 14 12 8
Опції спрямованості
Автоматична адаптація
Формули налаштувань DSE, VAC+, NAL-NL1, NAL-NL 2, DSL v5.0 DSE, VAC+, NAL-NL1, NAL-NL 2, DSL v5.0 DSE, VAC+, NAL-NL1, NAL-NL 2, DSL v5.0
Комунікація      
Стереостримінг (2.4 GHz)
Додатки Oticon ON
ConnectClip
EduMic
Remote Control 3.0
TV Adapter 3.0
Phone Adapter 2.0
Amigo FM
Спеціальні потреби      
Терапія тінітусу Tinnitus SoundSupport™
Рішення для односторонньої глухоти CROS/BiCROS
Бімодальне налаштування