You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Ваша корзина пуста!

Intuis 4

Signia Intuis SP 4.2 – надпотужна завушна модель базового класу з розширеним набором..
0 грн
Signia Intuis SP 4.1 – надпотужна завушна модель базового класу з вбудованим Bluetoo..
0 грн
Signia Intuis SP 4.0 – надпотужна завушна модель базового класу з можливістю бездрот..
0 грн
Signia Intuis P 4.2 – потужна завушна модель базового класу з розширеним набором функцій,..
0 грн
Signia Intuis P 4.1 – потужна завушна модель базового класу з вбудованим Bluetooth L..
0 грн
Signia Intuis P 4.0 – потужна завушна модель базового класу з можливістю бездротового під..
0 грн
Signia Intuis M 4.2 – завушна модель базового класу з розширеним набором функцій, з вбудо..
0 грн
Signia Intuis M 4.1 – завушна модель базового класу з вбудованим Bluetooth LE з прямою пе..
0 грн
Signia Intuis M 4.0 – завушна модель базового класу з можливістю бездротового під’є..
0 грн
Показано с 1 по 9 из 9 (всего 1 страниц)

Будьте блискучими зі слуховими апаратами Signia Intuis 4


Що потрібно, щоб бути геніальним? Вам потрібна велика зосередженість і відданість, і, звичайно, найкращі інструменти. Почути те, що має значення, ніколи не було так важливо, як у сьогоднішньому зайнятому світі, де пропущене слово може означати втрачену можливість. Слухові апарати Signia Intuis 4 оснащені потужністю, сучасною функціональністю та підтримкою, які необхідні, щоб справді сяяти.


Почуйте те, що справді важливо для вас

Сучасні датчики та мікрофони Intuis 4 допомагають насолоджуватися блискучим звуком і надзвичайно чіткою мовою, тож ви можете легко стежити за розмовами навіть у складних ситуаціях із сильним фоновим шумом.

Покращене підключення та потокова передача Bluetooth, а також додаток Signia надають набір засобів керування та можливостей зв’язку, а ергономічний дизайн слухових апаратів і прості у використанні елементи керування роблять щоденну роботу простою та комфортною.

А якщо у вас шум у вухах, Intuis 4 пропонує низку варіантів терапії, щоб зробити життя комфортнішим. 

Просто найкраще рішення для вас

Бути геніальним означає бути повністю незалежним для досягнення своїх цілей. Ось чому Signia Intuis 4 оснащений такими високотехнологічними функціями, як найсучасніший потоковий Bluetooth 2 для пристроїв Android 3 і iOS. Таким чином, ви можете легко транслювати телефонні дзвінки, музику та телевізійний аудіо (через аксесуар StreamLine TV) прямо у ваші вуха з потрібним для вас рівнем звуку.

Intuis 4 також оснащений вбудованою телекотушкою. У місцях з індукційними петлями (там, де ви бачите знак Telecoil), ви можете активувати функцію телефонної котушки, щоб почути потрібний сигнал без відволікаючих шумів на фоні. Крім того, Intuis 4 сумісний з аксесуаром StreamLine Mic, який дозволяє чітко чути динаміки на відстані.

Персональна підтримка у вас під рукою

Слухові апарати Intuis 4 підключаються до програми Signia, яка пропонує зручне налаштування дистанційного керування, асистент Signia та підтримку TeleCare. Використовуючи штучний інтелект (AI), Signia Assistant 4 пропонує негайну підтримку, коли вам потрібно змінити налаштування. Натхненний тим, як людський мозок вирішує проблеми, жива глибока нейронна мережа ШІ, яка керує Signia Assistant, постійно дізнається про ваші індивідуальні потреби в конкретних ситуаціях

Сурдолог у вашій кишені

Додаток Signia дозволяє зв’язуватися зі своїм сурдологом через смартфон, коли вам потрібна віддалена підтримка.

Супер сила вашого слуху

Оскільки потреби кожного в слуху різні, Intuis 4 пропонується в ряді моделей, які відповідають різним ступеням втрати слуху, від легкої до глибокої: Intuis M 4, Intuis P 4 і Intuis SP 4. Усі моделі представлені в діапазоні кольори та мають рейтинг захисту від води та пилу IP68 для підвищення надійності.

Бездротові аксесуари

miniPocket

Ідеальне рішення для тих, хто хоче непомітно та зручно керувати своїми слуховими апаратами без великого пульта дистанційного керування чи смартфона. Надійний і простий у використанні miniPocket досить малий, щоб носити брелок для ключів, і водночас достатньо потужний, щоб керувати всіма основними функціями.

Мікрофон StreamLine

StreamLine Mic забезпечує повну потокову передачу звуку телефонних дзвінків і музики з будь-якого пристрою Bluetooth у стереоякості. Він також працює як дистанційний мікрофон.

Телеадаптер StreamLine

Завдяки StreamLine TV аудіо з вашого телевізора можна подавати безпосередньо до ваших слухових апаратів. Ви навіть можете регулювати гучність окремо за допомогою програми Signia.

Порівняльна таблиця технологічних рівнів

представлені тільки відмінності між рівнями функціональності (за більш детальною інформацією стосовно функціоналу слухових апаратів звертайтеся безпосередньо до фахівця зі слухопротезування)

Властивість 4.2 4.1 4.0
Канали обробки сигналу/смуги налаштування 16/8 16/8 12/6
Система пом’якшення SoundSmoothing    
Програма HD Music    
Менеджер шуму вітру eWindScreen    
Терапія тінітусу (шуму у вухах)    
Частотна компресія  
Штучний інтелект Signia Assistant  
Передача аудіо в iPhone, iPad, iPod та Android (ASHA)  
Бездротовий CROS/BICROS  
Управління акліматизацією  
Бездротові аксесуари (StreamLine TV, Mic, miniPocket) miniPocket