You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Ваш кошик порожній!

Phonak Slim

Phonak Slim L90-R – стильна дизайнерська завушна модель преміум рівня з технологією ..
99999 грн
Phonak Slim L70-R – стильна дизайнерська завушна модель бізнес рівня з технологією в..
74999 грн
Phonak Slim L50-R – стильна дизайнерська завушна модель комфорт рівня з технологією ..
54999 грн
Phonak Slim L30-R – стильна дизайнерська завушна модель стандартного рівня з техноло..
39999 грн
Показано 1 по 4 з 4 (Всього сторінок 1)

Phonak Slim™

Унікальний. Елегантний. Універсальний.

Як і Ви!

Протягом десятиліть Phonak представляє інноваційні рішення для слуху, які позитивно впливають на мільйони людей у ​​всьому світі. За своєю суттю ми хочемо допомогти людям процвітати соціально та емоційно.

Слух ще ніколи не виглядав так добре

Phonak Slim™ — це абсолютно новий стильний слуховий апарат від світового лідера в галузі слухових рішень. Він поєднує в собі сучасний, ніколи раніше не бачений дизайн, із найсучаснішими характеристиками слуху. Цей захоплюючий підхід поєднує в собі найкраще з нашої слухової технології в естетично привабливий вигляд, щоб ви відчували себе унікальними, елегантними та пов’язаними.

Унікальна ергономічна форма Slim має контури, які природно прилягають до вуха, навіть якщо ви носите окуляри. Завдяки інтуїтивно зрозумілому управлінню у вас під рукою, Slim дозволить вам бути на зв’язку з усіма вашими улюбленими пристроями Bluetooth®. Його функції персоналізації дозволяють впевнено занурюватися в розмови та легко маневрувати в житті та його численних ситуаціях прослуховування. Phonak Slim розроблено з урахуванням вашого стилю життя та комфорту, що ідеально втілює вашу впевненість.

Стильний зовні, розумний всередині

У Phonak Slim ми поєднали безкомпромісну продуктивність у витонченому та привабливому дизайні, що дозволяє вам чути та бути видимим, коли та як ви цього хочете.

AutoSense OS™ 5.0 

Phonak Slim оснащено AutoSense OS 5.0. Інтелектуальна операційна система використовує машинне навчання для точного визначення середовища прослуховування та плавно адаптується до звуків, де б ви не були.

Технологія Phonak SmartSpeech™

Наша унікальна технологія SmartSpeech – це набір функцій, які, як доведено, забезпечують покращене розуміння мовлення або зменшення зусиль на прослуховування в багатьох середовищах прослуховування.

Ця технологія підкреслює прагнення Phonak надати вам найкраще можливе рішення, яке може допомогти вашому благополуччю, не лише покращуючи розуміння мовлення, але й зменшуючи зусилля на прослуховування, що може звільнити когнітивні ресурси.

Відчуйте покращення розуміння мовлення в елегантній формі

Phonak Slim у поєднанні з іншими унікальними інноваціями Phonak інтелектуально покращує розуміння мовлення в шумі, коли ви перебуваєте в групі, під час гучного шуму або коли потрібно подолати відстань.

Ресивер ActiveVent™

Перший у світі розумний динамік слухового апарату здатний поєднувати комфорт і ефективність слуху в складних соціальних ситуаціях, на додаток до кращої якості потокового звуку в тиші. Цей динамік забезпечує в середньому на 10% краще розуміння мови в шумі*, забезпечуючи природний звук у повсякденних ситуаціях прослуховування.

Розуміння в шумі та на відстані за допомогою мікрофонів Roger™

У поєднанні зі слуховими апаратами Phonak Slim Roger покращує розуміння мовлення під час групових розмов за гучного шуму, дозволяючи вам повністю брати участь у розмовах.

* У порівнянні зі звичайним акустичним з’єднанням.

Залишайтеся на зв'язку з навколишнім світом

Універсальний зв'язок

Phonak Slim забезпечує пряме підключення до смартфонів iOS і Android, телевізорів, пристроїв Roger і бездротових аксесуарів. Здійснюйте дзвінки за допомогою гучного зв’язку та об’єднуйте до восьми пристроїв із підтримкою Bluetooth, при цьому два можна підключати одночасно.

Управління дотиком

Управління на кінчику пальця. Завдяки літій-іонній технології та вбудованому датчику руху Slim дає змогу керувати функціями Bluetooth подвійним дотиком до вуха. Ця функція дозволяє приймати/закривати дзвінки з підключеного смартфона iOS або Android. Ви також можете призупинити/відновити потокове передавання з під’єднаних пристроїв Bluetooth і отримати доступ до програм голосового помічника на основі Bluetooth.

А ви знали, що фахівці-слухопротезисти оцінюють Phonak як №1 серед рішень для підключення?

додаток myPhonak

Ваш основний інструмент для відстеження вашого самопочуття

За допомогою програми myPhonak ви можете керувати своїми тонкими слуховими апаратами. Використовуйте функцію дистанційного керування або персоналізуйте свої функції будь-коли та де завгодно. Функція відстеження даних про здоров’я навіть дозволяє відстежувати вашу фізичну активність і надавати вам корисну інформацію, як-от кількість кроків і рівні активності. Крім того, за допомогою програми ви можете напряму зв’язатися зі своєю клінікою для справді персоналізованого слуху. Отримуйте більше інформації про здоров’я та стежте за своїм самопочуттям за допомогою програми myPhonak.

Унікальний дизайн, який ідеально втілює ваш стиль життя та впевненість

Phonak Slim робить слух гарним. Виберіть колір, який відповідає вашому унікальному способу життя, відповідає вашій особистості та підвищує вашу впевненість

Phonak Slim Charger

Компактний зарядний пристрій із елегантним зовнішнім виглядом, який ідеально доповнює ваш Phonak Slim і заряджає їх лише за три години, щоб слухати цілий день*.

* 16 годин автономної роботи на одному заряді, включаючи 8 годин щоденного прослуховування, 4 години потокового передавання через Bluetooth і 4 години потокового перегляду ТБ. Термін служби батареї може бути мінімально скорочений при використанні ActiveVent Receiver.
 

ПОРІВНЯЛЬНА ТАБЛИЦЯ МОЖЛИВОСТЕЙ ТЕХНОЛОГІЧНИХ РІВНІВ

Автоматична програма AutoSense OS 5.0

PREMIUM

L90

BUSSINES

L70

COMFORT

L50

STANDART

L30

комфорт в ехо      
мова в автомобілі      
мова в гучному шумі      
музика    
комфорт в шумі  
мова в шумі
тиха ситуація
потокові розмови та мікрофон
потокове аудіо та мікрофон
Додаткові програми        
Кількість програм 4 4 4 4
комфорт в ехо      
мова в гучному шумі    
мова 360°    
мова в шумі
тиха ситуація
комфорт в шумі
музика
акустичний телефон
користувацька програма
Програми стримінгу        
RogerDirect та мікрофон
PartnerMic та мікрофон
Дзвінок та мікрофон
Можливості        
Мікрофонна система UltraZoom 20 каналів  20 каналів  16 каналів  12 каналів 
Динамічне шумопоглинанння      
Підсилення мови      
SpeechSensor      
Усунення ефекту ехо EchoBlock      
Керування дотиком Tap Control    
StereoZoom 2.0    
Зниження шуму вітру WindBlock    
Пом'якшення різких звуків SoundRelax    
Датчик руху  
Бінауральний телефон DuoPhone  
Ефект вушної раковини Real Ear Sound  
Roger та налаштування спрямованості  
Частотне перекриття SoundRecover2
Усунення зворотного зв'язку WhistleBlock
Пригнічення шуму NoiseBlock
RogerDirect™
Користувацькі налаштування
Бінауральна синхронізація QuickSync
Акустично-оптимізований вент AOV
Терапія шуму Tinnitus Balance
Автоматична адаптація auto Acclimatization
Зміна гучності Environmental balance
Кількість каналів 20 20 16 12